Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Еми че как .Трябва да се ходи:9 След малко ще тръгвам че имам 0 4ас.Имам днес 4ас по информатика може от там да ви попиша:)Един път от там и писах и много мой съученици харесаха форума :)

А така,такива агенти ни трябват да рекалмират форума :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Еми че как .Трябва да се ходи:9 След малко ще тръгвам че имам 0 4ас.Имам днес 4ас по информатика може от там да ви попиша :) Един път от там и писах и много мой съученици харесаха форума :)

 

 

така е трябва да се ходи на училище :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А така,такива агенти ни трябват да рекалмират форума :lol:

Aз пък ако знайш къв агент съм Тони :lol: аз в Скайп ва рекламирам :D в личния ми профил е страницата :rolleyes: пък и тук таме казвам за форума, така че нека всички с всеобщи усилия го популизираме :D

 

Незнам ама сигурно на над хиляда човека съм казала :o :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

здрасти Тони :)

Здрасти Нелка и на всички останали Здрасти :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тема ли ще пускаш или ще дадеш линк към компилацията, нещо май не те разбирам :rolleyes:

 

Ами ще пускам линк... но не мога все още да влизам в раздел "Линкове"... така че, питам дали някой от модовете ще могат да преместят темата в "Links" като направя тема в "Поп-Фолк"..

 

Дано ме разбра :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,как ме ядоса Мира :angry:

 

отивам да си меря кръвната захар :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o Какво стана пак бре :blink:

7,9 ми е захарта за протокола,пих хапче

 

А Мира ме ядоса ,щото я пратих да прати едни записи там за продавалника,дето съм купувала и ми звъни и ми вика;не ми стигат 2 лева

И аз й казвам,кажи ми точно всяка сума,за да сметна

И тя ми казва колко са с пощенските,и аз пак й казвам абе кажи ми само сумите без пощенските такси бе

итя почва да ми казва само пощенските

И вече се развиках най накрая,та ме разбра :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тука сме бе

е поне аз :)

Видя ли ми темата в Кино за филми по действителен случай,и ако нещо не си гледал от което съм дала-гледай задължително :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя ли ми темата в Кино за филми по действителен случай,и ако нещо не си гледал от което съм дала-гледай задължително :unsure:

гледал съм гиииии

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...