Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нещо май не е добре работата или греша?

Не грешиш,зле ми е.Лошо ми е от 2-3 часа.Имам чувтвото че имам някво петно на лявото око,същата работа беше миналата седмица с дясното.Сега дясното се оправи,ама се премести това в лявото.Бях на очен лекар в петък,очни дъна ми гледаха,очно налягане ми мериха/което е ужасно,упойка ми слагаха в очите/,диоптъра мие добре,всичко ми е ок...а а аз не съм добре

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ме,ама ми е още лошо :unsure:
:o Aй стига бе :( Чакай да ти покажа нещо http://www.atlaslaptops.com/product_info.php?products_id=395 :rolleyes: Това може да е мое, ама утре ще реша дали ще си го взема :unsure:
Не грешиш,зле ми е.Лошо ми е от 2-3 часа.Имам чувтвото че имам някво петно на лявото око,същата работа беше миналата седмица с дясното.Сега дясното се оправи,ама се премести това в лявото.Бях на очен лекар в петък,очни дъна ми гледаха,очно налягане ми мериха/което е ужасно,упойка ми слагаха в очите/,диоптъра мие добре,всичко ми е ок...а а аз не съм добре
:o Това не го прочетох ужас, ти вчера не видя какви хапчета ти препоръчах нали :unsure: Казват се Алфабетика мисля, че точно така се казват, и помагат за нормализирането на Кръвната захар,също и очите предпазват
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не грешиш,зле ми е.Лошо ми е от 2-3 часа.Имам чувтвото че имам някво петно на лявото око,същата работа беше миналата седмица с дясното.Сега дясното се оправи,ама се премести това в лявото.Бях на очен лекар в петък,очни дъна ми гледаха,очно налягане ми мериха/което е ужасно,упойка ми слагаха в очите/,диоптъра мие добре,всичко ми е ок...а а аз не съм добре

 

Toва което казваш не е добре. Вземи отиди при някой друг на видиш какво ще ти каже и той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o Aй стига бе :( Чакай да ти покажа нещо http://www.atlaslaptops.com/product_info.php?products_id=395 :rolleyes: Това може да е мое, ама утре ще реша дали ще си го взема :unsure: :o Това не го прочетох ужас, ти вчера не видя какви хапчета ти препоръчах нали :unsure: Казват се Алфабетика мисля, че точно така се казват, и помагат за нормализирането на Кръвната захар,също и очите предпазват

 

напрао го лапай,само дет харда му е малък ама за смтка на рама и двуядрения процесор.АМА кинтите са му много

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

напрао го лапай,само дет харда му е малък ама за смтка на рама и двуядрения процесор.АМА кинтите са му много

:D Краси за Лаптоп въобще не е малък кво искаш повече от 120 гб :o Пък и специалист ми го препоръча :rolleyes: Ама утре Момо, ако е тук ще се посъветвам и със него, той каза да му покажа, като си избера :) Има и 2Гб Рам това е повече от добре :D А пък да ти кажа по-добре да дам повече от колкото после да си го блъскам в главата :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D Краси за Лаптоп въобще не е малък кво искаш повече от 120 гб :o Пък и специалист ми го препоръча :rolleyes: Ама утре Момо, ако е тук ще се посъветвам и със него, той каза да му покажа, като си избера :) Има и 2Гб Рам това е повече от добре :D А пък да ти кажа по-добре да дам повече от колкото после да си го блъскам в главата :huh:
Вале,за същите пари си взех Футджицу Сименс с 160 ХДД и Уарлес :unsure:Даже дали не беше и 1499.. :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D Краси за Лаптоп въобще не е малък кво искаш повече от 120 гб :o Пък и специалист ми го препоръча :rolleyes: Ама утре Момо, ако е тук ще се посъветвам и със него, той каза да му покажа, като си избера :) Има и 2Гб Рам това е повече от добре :D А пък да ти кажа по-добре да дам повече от колкото после да си го блъскам в главата :huh:

 

щом ти аресва напрао го лапай

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

щом ти аресва напрао го лапай

Краси,как да ти обърна внимание като пишеш от дъжд на вятър тука,а аз си вися нон стоп в тази тема... :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Краси,как да ти обърна внимание като пишеш от дъжд на вятър тука,а аз си вися нон стоп в тази тема... :unsure:

 

кат нема кой да ми обръща внимание,ако ще цел апокалипсис да е тука аз па ше си траем

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

кат нема кой да ми обръща внимание,ако ще цел апокалипсис да е тука аз па ше си траем

Ми ето тука съм,а ти ми се караш :cutapple:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

напротив,прекалено мого те ОБИЧКАМ за което не моем да ти са карам по никъв повод.И са радвам че си тук

:D

Да бе,затова ми отговаряш през половин час :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,за същите пари си взех Футджицу Сименс с 160 ХДД и Уарлес :unsure:Даже дали не беше и 1499.. :o

Процесора двуядрен ли ти е :unsure: Дивиди записвачка имаш ли? ;) Рама колко е? :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Процесора двуядрен ли ти е :unsure: Дивиди записвачка имаш ли? ;) Рама колко е? :huh:

Да,Да,2ГБ

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахъм :unsure: а сега де тоя кво има повече от твоя :huh: колко ти е хард Диска?

160 Гб ,взех го с Уарлес ти казвам за 1499 ,сега погледнах :tongue_ss:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

160 Гб ,взех го с Уарлес ти казвам за 1499 ,сега погледнах :tongue_ss:
Хм ;) Абе утре ще го покажа на Момо да видя кво ще каже Специалиста :unsure:
1499 ,сега погледнах :tongue_ss:
Имаш ли някакъв сайт да ми покажеш случайно :unsure:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...