Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

супер съм Валенце, минавам да ви проверя какви ги вършите по това време :laughing:

а при теб как е настроението? как мина полета? :kissing2:

Само преживените неща са истински разбрани!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

супер съм Валенце, минавам да ви проверя какви ги вършите по това време :laughing:

а при теб как е настроението? как мина полета? :kissing2:

О не питай два часа закъсня скапания полет :girl_cry2: заради това изтървахме нз колко влака и под носа ни замина единия <_< два часа мръзнахме на една открита гара, после 5 часа в един бар пихме капучино и гледахме един индийски филм който половината пропуснах защото заспах :wacko: и са метнахме в 3:30 сутринта на влака в Емден бяхме в 7:15 после чакахме шефа ми 1 час :o за да се домъкне да ни прибере, после ходихме на макдоналдс :sm199: ядохме някакъв бургер ли кво беше там и аз нз със пържено чйце и бекон :huh: бляк, ама нямаше как изядох го и кафе пихме чиста вода :crybaby: и после отидохме до Аурих да вземим една негова роднина от там дето ше бачка със нас :wacko: голяма мърморана е ама е забавна по някога :1000 (29): после спахме 5 часа в Бензерзил, и накрая се качихме в 16:30 на кораба за Лангеоог :girl_witch: и така, днес малко по бачках ме и сега сме окопирали всеки със лаптоп в ръка :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

леле вале ти си се побъркала

Оф не питай бяхме объркали коловозите и един българин вика ама вие трябва отсреща да чакате и то добре че го заговорих на къде пътува го питах и така от дума на дума и той две минути преди да мине вика ама вие не трябва да чакате тук :girl_cry2: дай газ той човека дори тръгна да ни помага със багажите ама го изтървахме :crybaby: майни още един час на студа направо ми се взе здравето :wacko: Ама е важното, че сме добре вече :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ужас :( дано връщането да е по приятно и безпроблемно :flowers: айде лека ви нощ :Vishenka_05:
Лека Миличка :Vishenka_05: И аз се надявам да е по-добро завръщането :girl_witch: че инак незнам, очакват се стачки тук след Нова Година на Влаковете :unsure: та да видим :derisive:
колко време ще си там???
На 7 януари обратно :girl_witch: вечерта ми е полета :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

О не питай два часа закъсня скапания полет :girl_cry2: заради това изтървахме нз колко влака и под носа ни замина единия <_< два часа мръзнахме на една открита гара, после 5 часа в един бар пихме капучино и гледахме един индийски филм който половината пропуснах защото заспах :wacko: и са метнахме в 3:30 сутринта на влака в Емден бяхме в 7:15 после чакахме шефа ми 1 час :o за да се домъкне да ни прибере, после ходихме на макдоналдс :sm199: ядохме някакъв бургер ли кво беше там и аз нз със пържено чйце и бекон :huh: бляк, ама нямаше как изядох го и кафе пихме чиста вода :crybaby: и после отидохме до Аурих да вземим една негова роднина от там дето ше бачка със нас :wacko: голяма мърморана е ама е забавна по някога :1000 (29): после спахме 5 часа в Бензерзил, и накрая се качихме в 16:30 на кораба за Лангеоог :girl_witch: и така, днес малко по бачках ме и сега сме окопирали всеки със лаптоп в ръка :laughing:

 

А рикия дават ли ти да пиеш там, или нема такива екстри :)

"Реалността е илюзия причинена от липсата на алкохол"

Зигмунд Фройд

 

1.gif2.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

о вале.... ти в Германия да работиш ли отиде или да флуудиш... базикам сеееееее

След половин час отивам, ама първо през Гарата трябва да минем със колежката нещо трябвало да вземем от там, шефа замина за града ама Жена му иде :wacko: трагедия :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След половин час отивам, ама първо през Гарата трябва да минем със колежката нещо трябвало да вземем от там, шефа замина за града ама Жена му иде :wacko: трагедия :lol:

 

честито на печелившитее

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти има бее Наско :huh:

събудих се като всяка сутрин на кокал... :( и няма кой да ме поеме... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...