Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А коледни ще има ли? :P

Mi уж работим по въпроса :spam_light_en:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си Тони?Май имаше такава песничка на Тони Димитрова.Поздрав с нея. :derisive:

Ми пия си винце и си търся полет до Варна за 02.01 :wacko:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде в Приморско, хайде в Бургас,

всичките кръчми бачкат за нас.

Хайде във Варна, Албена и Балчик,

всичко е супер и всичко е шик.

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие па за иконките сте се захванали, тоз момо кога ще ме чуе, и да се хванем, и да направим това онова.

Примерно сега може да сменим бутоните на синия скин като им сложим снежец отгоре, ама айде, като дойде пролетта тогава..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие па за иконките сте се захванали, тоз момо кога ще ме чуе, и да се хванем, и да направим това онова.Примерно сега може да сменим бутоните на синия скин като им сложим снежец отгоре, ама айде, като дойде пролетта тогава..
Ми кажи му беееееАз му казах за иконкитеи гиоправихме :wacko:
здравейтеееееееееееееееееееееееее
Пак ли си на стадион Уембли бре :iluvu:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички от Софийското Летище :Vishenka_05:

Е,да минеме да се видиме де :derisive:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро да е, ама ти кога спиш? :flowers:

И аз незнам,спах един час тая нощ :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_cry2: Нета спря за малко... Ами ако можеш и имаш възможност ела :flowers:

Вале,ако не беше толкова далече,ако не беше толкова студено и ако се бях наспала малко повече тая нощ-щях да дойда :girl_witch:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,ако не беше толкова далече,ако не беше толкова студено и ако се бях наспала малко повече тая нощ-щях да дойда :girl_witch:

Извенена си Тони :girl_witch: Таксиджията ни взе 20 лева :girl_cry2: В кафето за две кафета и две минерални тоя ни взе 11 лева луда работа :girl_cry2: Ама поне Нета може да ползваме :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извенена си Тони :girl_witch: Таксиджията ни взе 20 лева :girl_cry2: В кафето за две кафета и две минерални тоя ни взе 11 лева луда работа :girl_cry2: Ама поне Нета може да ползваме :girl_witch:

:derisive:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...