Jump to content


Миро с крадена песен


Препоръчани коментари

Губя контрол-парчето , което разби класациите в България се оказа крадено. Оригиналът е на десетина готина, изпят в Русия със същата мелодия и същия текст. Наглостта няма граници както е казано. За съжаление поредния български хит се оказа.....не дотам български.

2rfam54.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от малумни теми... =))))) Редактирано от Ив
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм и с това, че темата е малУмна, и с това че тука не сме на училище и няма нужда всеки път когато някой направи правописна грешка да му скачате...почна да се случва все по-често и по-често и вече е меко казано банално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Ко вярвате пък вие...докато не чуя не вярвам!

и аз така

Незнам дали знаете, но песента е била писана за ДесиСлава. Самият Миро призна в ефира на Дарик радио.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е крадена, а подарена, не знам дали има такава подобна песен в Русия, Румъния или някъде по света, но знам, че е писана от една млада певица и писателка и му е подарена, както и целият му нов албум е наполовина подарен.

Ще ми е интересно да чуя, ако наистина намерите "оригинала"

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
  • 5 months later...

Е никой не е открил топлата вода...коректно е като си взаимствал нещо-подарено,изпросено, халалдатиено, откраднато, краднато да се опоменава източника. Миро има прекалено самочувствие и 100 про няма да си каже какво е взаимствал- той си вярва сигурно,че от него са откраднали преди 40-50 години в друг негов живот :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...