Jump to content


Размера на Аватарите


Препоръчани коментари

Въпроса ми е следния,гледам половиният форум е с движещи аватари и не се редактират от модераторите, а моя всеки ден е изтриван!Искам някой да разясни защо не може да слагаме движещи се аватари и толкова ли много натоварват те форума!Ако е така да се обясни на форумците да не слагат такива аватари ,а не на един да стой , а на другия да му го трият през ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, не знам пък кой ще ти трие аватар, виж за подпис по-ставам, ама чак пък аватар.

+ това Модове, които сме в Син цвят, нямаме това право.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да си слагаш движещ аватар, но трябва да е до 150кб. в противен случай ги трият.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакам да дам едно предложение....

Аватари с размет до 200х200, НО да не са движещти... Илиииии да си останете с мижавите 100х100 и да наблъскате цели клипове в аватарите си! (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакам да дам едно предложение....

Аватари с размет до 200х200, НО да не са движещти... Илиииии да си останете с мижавите 100х100 и да наблъскате цели клипове в аватарите си! (:

 

Дам както беше преди в пирата и по разни други форуми. Или слагаш движещ или такъв голям.

 

362320I.jpg

 

Ей тва ми е ава от един друг форум ;ррр

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам както беше преди в пирата и по разни други форуми. Или слагаш движещ или такъв голям.

 

http://prikachi.com/files/362320I.jpg

 

Ей тва ми е ава от един друг форум ;ррр

 

Ам тъй,,,, и без тва кат влизаш в на някой профила виждаш само автара - така, че подписа не е толкова важен колкото авЪ :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можете да си слагате движещи при положение, че сборът от размерите на аватара и подписа не трябва да надвишава 140 кб. Затова аватарите Ви биват изтривани!

Дано съм бил ясен за Вас. За повече информация се запознайте най-основно с правилата на форума!

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължение от първата тема тъй като никой не беше прочел предложението и беше затворена ей така (:

 

Сакам да дам едно предложение....

Аватари с размет до 200х200, НО да не са движещи... Илиииии да си останете с мижавите 100х100 и да наблъскате цели клипове в аватарите си! (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман вече та...

 

За подобни авове става на въпрос.

 

362320I.jpg

 

Максимума е 200х200 =))

 

По-добре са от тия движещите 100х100

 

В един друг форум бяха го направили, като сложиш голям ав до 200х200 не можеш да слагаш голям подпис или движещи авове, като подпис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да уточня, че не на всички е приятно да се разпъва форума от разни огромни аватари и подписи. Освен това има потребители, които не са на месечна такса (за нета става дума) а на трафик, който трафик отива по дяволите от тия аватарища и подписища. То и затова е сложено ограничение.

Оставам с впечатление, че някой хора са прочели предложението и са преценили, че не са компетентни да отговорят на въпроса и/или нямат мнение по него, както в случая аз.

Не разбирам защо е нужно да са по-големи, подвижни и т.н., и защо трябва винаги да са на границата на разрешените. На мен примерно не ми е приятно да си чистя кеша на паметта в офиса непрекъснато тъй като е пълен със свалени от форумите аватари и чудесии а паметта му не е много.

:ph34r: :ph34r: Лично мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо е нужно да са по-големи, подвижни и т.н., и защо трябва винаги да са на границата на разрешените. На мен примерно не ми е приятно да си чистя кеша на паметта в офиса непрекъснато тъй като е пълен със свалени от форумите аватари и чудесии а паметта му не е много.

:ph34r: :ph34r: Лично мнение.

 

Винаги има опция в контролния панел - да не се показват графиките на потребителите ... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да уточня, че не на всички е приятно да се разпъва форума от разни огромни аватари и подписи. Освен това има потребители, които не са на месечна такса (за нета става дума) а на трафик, който трафик отива по дяволите от тия аватарища и подписища. То и затова е сложено ограничение.

Оставам с впечатление, че някой хора са прочели предложението и са преценили, че не са компетентни да отговорят на въпроса и/или нямат мнение по него, както в случая аз.

Не разбирам защо е нужно да са по-големи, подвижни и т.н., и защо трябва винаги да са на границата на разрешените. На мен примерно не ми е приятно да си чистя кеша на паметта в офиса непрекъснато тъй като е пълен със свалени от форумите аватари и чудесии а паметта му не е много.

:ph34r: :ph34r: Лично мнение.

 

 

Еми хубаво, но форума не се разчеква с такива авове. Същата си е лентата просто е по-дълга. Колкото до тези, които са на трафик авове, който са по 140кб им тварят много повече от картинки по 50кб с най-лошия случай. Пък и за тях има олекотена версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размерите на аватарите ще си останат без промяна> Не мисля, че това предложение ще се приеме,защото съгласете се с мен стои адски грозно !

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Размерите на аватарите ще си останат без промяна> Не мисля, че това предложение ще се приеме,защото съгласете се с мен стои адски грозно !

 

Не мисля, че това например:

3326k3q.png

стои грозно като е по-високо от 100 пиксела :rolleyes: За 200 на 200 не знам, ама поне 150х150 няма да е зле. И идеята не включва движещите се аватари да са повече от 100х100, за неразбралите ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размерите на аватарите ще си останат без промяна> Не мисля, че това предложение ще се приеме,защото съгласете се с мен стои адски грозно !

 

Мисля, че не си само ти модераторския и най-вече администраторския екип на форума така, че има и други хора, които да си изкажат мнението.

 

Колкото до това колко е грозно ->

 

405053Q.jpg

 

"УжасTTTTTTTTTно" , нали ? =)))

Редактирано от Ив
Link to comment
Сподели в други сайтове

И спроед мен 100х100 си е ок. Но виж,за кб-тите си трябват реформи,кви са тия мижави 140  <_<

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо лошо в размер 100 по 100 за аватар, не виждам и нищо лошо, в това да е движещ се, но тия филми, които си слагате в аватарите, бавят зверски зареждането на страниците в темите.

Тук не са виновни самите потребители, а хората правещи им аватарите, защото ги оставят по 6-700к, а не ги намаляват до нормалните 140к. Пюър Ивъле, твоя да речем е 70 и няколко, как прецени, че 140-те ка те ограничават?

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де... що намалихте размера на подписите да са 400 на 400, а аватарите си останаха 100 на 100 ? Направете авовете размер до 200 на 200 и тези коиито са с движещи да си слагат 100 на 100... ако движещия аватар е по голям от 100 на 100 (и кбтата са повече от 140) да се премахва - а за тези с 200 на 200 коиито не са фенове на клипиращите авове и да си сложат едно сетче нормални графики и шапка на тояга...

 

Вас ви е страх, че като направите авовете 200 на 200 никой няма да спазва правилото за картинка-аватар и клип-аватар -- и тогава всички ше си сложат клип-аватар който ще е 200 на 200 :whistling: ... Ееемии поне модовете ще имат какво да правят... Не само да затварят теми с гениални идеии... :1000 (21):

 

п.п послушайте ме!! Бъдете в крачка с модата! (:

Редактирано от V O G U E
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя снимката е ограничена доста и като размери, и като големина, но и в момента излиза от формата на менюто... Не виждам смисъл снимка с такива размери да е с по-голяма от тази големина в кб.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...