Jump to content

Емануела - Без аналог


Препоръчани коментари

Кой е мъжът в клипа? Вече за кой път го снима?

Песента на първо слушане ми е мудна и нещо не ми хареса. Не го виждам като хит. Дори предната имаше повече заряд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Just_Me каза:

А защо в нейния си канал качва видеа със знака на Планета? 🤔

Такава им е уговорката с Пайнера, за да отвори собствен канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи, може и да има съдбата на “Свекървище”, да почне слабо и във времето да натрупа популярност. 
Евала, че се е постарала и за клипа, поразчупила се е. Наистина в последно време Асенов колкото и да бие тенекиите уцелва повече хитове от Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Кой е мъжът в клипа? Вече за кой път го снима?

Човек на Супер Саш - беше барман в Илюжън, лятото барман в Сикретс Слънчака. Сега не знам дали още бачка там..

Лорена и тя го снима в последния си клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Човек на Супер Саш - беше барман в Илюжън, лятото барман в Сикретс Слънчака. Сега не знам дали още бачка там..

Лорена и тя го снима в последния си клип.

Жулиен ще става певец - сигурно в Ра Мюзик. Има записан дует с Александрова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добра от "Казах ти" и "Първа лига". Обичам клипове с хореография! Получило се е добре. ❤️ 
Закачлива е и готина. Няма клетви. За мен най си остава "Свекървище" от "Подводница" насам, но тази също е готина. ❤️ И да.... с черна коса си е най-яка Емануела. Дано не го сменя този цвят, повече й отива! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Казва се Жулиен? :D 

Че какво смешно има? Има хора с такова име. Поне не е селско като на някои други хора.... :D 
Той участва и в "Свекървище".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Жулиен ще става певец - сигурно в Ра Мюзик. Има записан дует с Александрова.

Ясно, значи май наистина със Саш се оправят. Лятото Саш постоянно викаше "той е мой" на всяка, която го заговори на бара в Сикретс, ма мислехме че е майтап 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Че какво смешно има? Има хора с такова име. Поне не е селско като на някои други хора.... :D 
Той участва и в "Свекървище".

ZVEZDEV.COM

Рецепта за пиле жулиен с гъби, сметана и топено сирене

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак гадна Тенекия, НЕЕЕКСТ! Да позная ли кой е мъжкия вокал? На Тенекията - Самсъмсирек? Като на мАдам и ДрИсита - Душата ме бУли където вие като мазен п-дал. Не, че не е, просто Лора му е камуфлаж за пред Ората.

Иначе клипа е готин, но песента е поредната боза. Без АНАЛ-ог. Еее спряха й аналното проникване на тая.

  

преди 2 часа , Just_Me каза:

Човек на Супер Саш - беше барман в Илюжън, лятото барман в Сикретс Слънчака. Сега не знам дали още бачка там..

Лорена и тя го снима в последния си клип.

Охооо двамцата си правят прас прас отзад :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вкарай ми го докрай... твоя поглед жесток":D:D:D Отново ИКОНИЧНО парче от Емануела, след другия култов хит "Свекървище" и качествената "Казах ти", която по наше желание я пусна самостоятелно.:notworthy:Без майтап Емануелция мачка с разнообразен репертоар! Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...