Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 12 часа , Balkandji1 каза:

А той луд ли е да прави дует с тази западнала флопаджийка? Той прави големи хитове и е сред мъжете в топа, а Мария не е виждала популярна песен сигурно от 12 години. Ако бях на негово място, щях да откажа. В случая тя ще го използва за хит.

хит:2019

 

преди 10 часа , Balkandji1 каза:

Помните ли лято 2017, когато тези две песни се появиха в рамките на една седмица и се бориха за хит на късното лято? Една се оказа по-силна от две в едно...

14 млн.

почти 18 млн.

Култовите кадри, в които Емануела бие мъже с камшици и лафовете "За мене не се мисли, а мечтае", "Хоп, след мене и потоп".

 

от 2017-та помня само, че ако имаше награди Преслава щеше да вземе Песен, Певица, Клип и евентуално дует.
А хегемонията на Манол не просъществува много дълго след това - след само около година зацикли, а Преслава разцъфна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Jake каза:

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

Деси Слава винаги е била зле облечена. Тя, Малина и Камелия са с ужасен стил на обличане!!!! 

 

Между другото Малина винаги е приличала на травестит, не се учудвам, че фена и е станал такъв. 

Тъжното е, че чалгата нанесе поражения върху всички нас, сякаш 90% станаха женствени гейове от тия форуми. Аз съм широко скроен човек по принцип, но има разлика между толерантност и гротеска. 

интересно ми е ти как изглеждаш, за да си позволяваш такива коментари за останалите?! 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Ася! Хитови песни и лъскави клипове. Всички песни ми харесаха и дано да се оценят,че в последно време е като скачен съд за мангалите Стораровци.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Доколкото разбрах не е точно транс, а драг кралица. Чалга певицата е антитеза на готвещо-чистещата домакиня. Нормално е да се навъртат много гей хора в тези среди. И никой не е "ставал" женствен. Някои хора по природа са с по-женствени характери, разберете го. Биологичния пол е само рамка.

така е, не може всички да са алфа мъжкари като Ерик Екзотик. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DevilWish каза:

Успех! И дано песента е голям хит! Много харесвам Джена. Дано е нещо веселяшко и да няма вече скучните драматизации.... 

Джена е ужасна!
- Сенуж

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпуснали сме скандала на хилядолетието. Певицата ДЕСИТА от Ара Мюзик твърди, че DESSITA от Алфа Мюзик ѝ откраднала псевдонима с цел PR. 
Дори Галин ѝ бил предложил да влезе в Алфа Мюзик.

Качила съобщение в което с Dessita спорят като махленки.

IMG-4420.jpg
IMG-4421.jpg
IMG-4422.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Изпуснали сме скандала на хилядолетието. Певицата ДЕСИТА от Ара Мюзик твърди, че DESSITA от Алфа Мюзик ѝ откраднала псевдонима с цел PR. 
Дори Галин ѝ бил предложил да влезе в Алфа Мюзик.

Качила съобщение в което с Dessita спорят като махленки.

IMG-4420.jpg
IMG-4421.jpg
IMG-4422.jpg

омг, от тройница - станаха квартет четворница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , -A. каза:

Майката на Райна умря от рак така че не е нужно да се пишат такива глупости.

Конди може да е имал предвид, че Райна с поведението си е убила майка си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

омг, от тройница - станаха квартет четворница.

Десита и Dessita

Лидия Чипса и Лидия Преславова

Симона Загорова и Симона Алфа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Изпуснали сме скандала на хилядолетието. Певицата ДЕСИТА от Ара Мюзик твърди, че DESSITA от Алфа Мюзик ѝ откраднала псевдонима с цел PR. 
Дори Галин ѝ бил предложил да влезе в Алфа Мюзик.

Качила съобщение в което с Dessita спорят като махленки.

IMG-4420.jpg
IMG-4421.jpg
IMG-4422.jpg

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Десита и Dessita

Лидия Чипса и Лидия Преславова

Симона Загорова и Симона Алфа

n.c. TaHq Hu boeBa B 4epe6kama ckopo

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая старата Десита не е ли вече дърта чанта, че точно Галин ще я кани 15 години по-късно в лейбъла си хаха Ако 2001 е била на 20, сега ще е на 45. Къде се бутат подобни нафталини. Както и старата Лидия или Симона. Че дори и Дебора.  Макар че при Дебора поне е певица от посленото десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Тая старата Десита не е ли вече дърта чанта, че точно Галин ще я кани 15 години по-късно в лейбъла си хаха Ако 2001 е била на 20, сега ще е на 45. Къде се бутат подобни нафталини. Както и старата Лидия или Симона. Че дори и Дебора.  Макар че при Дебора поне е певица от посленото десетилетие.

CuMoHa e

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 6000 клипа в Тикток под тази песен

Наистина много random станаха трендовете.

Изпълнителите правят нови песни специално за Тикток, а аудиторията преоткрива стари песни и ги възражда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Десита и Dessita

Лидия Чипса и Лидия Преславова

Симона Загорова и Симона Алфа

шесторница?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Евала на Ася! Хитови песни и лъскави клипове. Всички песни ми харесаха и дано да се оценят,че в последно време е като скачен съд за Стораровци.

 

Странно ми е че така им се принизява, след като я наричаха йосма и не знам си каква още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...