Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Стопли се времето и Галин започна да бичува единствените му рентабилни изпълнители. 3 участия на ден досега имало ли е?

Ми трябва бюджет за гледания все пак!

IMG-3698.jpg

Wow! Какъв интерес! Лидия ли е най-оборотната откъм участия в Алфа?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Балканското имаше около 217 К за първи ден, Мълчете си около 220-230 К. 🤭

И както блеснаха, така и угаснаха. :D 
На мен Балканско за разкош много ме кефи. Харесвам я повече от Спомени, Мълчете си, Не идвай и други подобни песни... И не, не мисля, че е провал. Знам, че й върви по участия тая песен. Просто не е хита, който се очакваше.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

И както блеснаха, така и угаснаха. :D 
На мен Балканско за разкош много ме кефи. Харесвам я повече от Спомени, Мълчете си, Не идвай и други подобни песни... И не, не мисля, че е провал. Знам, че й върви по участия тая песен. Просто не е хита, който се очакваше.

Баладата беше стерилна, незапеваема боза с як клип, абсолтно предвидим провал. Балканското стана някакъв хит. Има по-добри приеми от гледаемост, което доста ме озадачава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Балканското имаше около 217 К за първи ден, Мълчете си около 220-230 К. 🤭

Преслава е доказала, че дори със слаби първоначални гледания, с времето песните и регистрират милиони!

Спомени има само 45К лайка, но 10М гледания, което показва колко много истински фенове има...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Баладата беше стерилна, незапеваема боза с як клип, абсолтно предвидим провал. Балканското стана някакъв хит. Има по-добри приеми от гледаемост, което доста ме озадачава. 

Абсолютно. Няма нищо общо с гледанията, които са 4,8 милиона, което го броим малко за Преслава.
Това върви и на маса, и на дискотека и по участия... Съвсем не е толкова лошо колкото се изкарва тук..... Да, Мълчете си е най-големия й флоп с як клип.... Не знам Без теб или Мълчете си е по-флопова..... но все пак са си конкуренция по БЕЗинтерес. Може би Мълчете си е по-лошата? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Преслава е доказала, че дори със слаби първоначални гледания, с времето песните и регистрират милиони!

Спомени има само 45К лайка, но 10М гледания, което показва колко много истински фенове има...

повече са

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Преслава е доказала, че дори със слаби първоначални гледания, с времето песните и регистрират милиони!

Спомени има само 45К лайка, но 10М гледания, което показва колко много истински фенове има...

Аз за Спомени съм учуден, защото текста е много тревиален.... и не очаквах да стане нещо кой знае какво от нея..... Доволен съм от успехът който е регистрирала, защото за мен тази песен е супер слаба и на мястото на Преслава изобщо нямаше да я приема като дует....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Баладата беше стерилна, незапеваема боза с як клип, абсолтно предвидим провал. Балканското стана някакъв хит. Има по-добри приеми от гледаемост, което доста ме озадачава. 

Чи пияндури и като чуят балканско, и се разквакват, чекнат се, заради думата е. 😂

На Преслава й се ще тази песен да не я беше издавала. Страхуваше се, че след нея тук ще й викат Флопслава. Спомни си времената, когато се надруса с шепа антидепресанти, след като фенове първоначално предрекоха провал на "Дишай".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Абсолютно. Няма нищо общо с гледанията, които са 4,8 милиона, което го броим малко за Преслава.
Това върви и на маса, и на дискотека и по участия... Съвсем не е толкова лошо колкото се изкарва тук..... Да, Мълчете си е най-големия й флоп с як клип.... Не знам Без теб или Мълчете си е по-флопова..... но все пак са си конкуренция по БЕЗинтерес. Може би Мълчете си е по-лошата? :D 

Аз много харесвам Мълчете си, но Без теб, по-добре не...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Абсолютно. Няма нищо общо с гледанията, които са 4,8 милиона, което го броим малко за Преслава.
Това върви и на маса, и на дискотека и по участия... Съвсем не е толкова лошо колкото се изкарва тук..... Да, Мълчете си е най-големия й флоп с як клип.... Не знам Без теб или Мълчете си е по-флопова..... но все пак са си конкуренция по БЕЗинтерес. Може би Мълчете си е по-лошата? :D 

Мълчете си е слушаема, все пак, макар и незапеваема. Онази другата е като черен петък - пускаш една песен, тръгват 3 различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

повече са

 

Тези гледания на видеото и самата песен, за всяка ли така ги изчислявате? Като ги събирате или просто отчитате по най-гледания клип? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Тези гледания на видеото и самата песен, за всяка ли така ги изчислявате? Като ги събирате или просто отчитате по най-гледания клип? 

Събират се общо, нали все пак е една песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

В този форум не битуваше ли мнението, че тази песен е флоп с купени гледания???🤡

 

Тук в този форум няма песен на Преслава, която да не е флоп, ама гледанията друго показват, ще им се😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Чи пияндури и като чуят балканско, и се разквакват, чекнат се, заради думата е. 😂

На Преслава й се ще тази песен да не я беше издавала. Страхуваше се, че след нея тук ще й викат Флопслава. Спомни си времената, когато се надруса с шепа антидепресанти, след като фенове първоначално предрекоха провал на "Дишай".

Балканско за разкош е по-яка от Дишай според мен. Но това естествено е мое мнение. 
Самото видео на Дишай го харесвам, но песента е една от тези които не съм си пускал от години на Преслава. Не ми пречи, ако не харесвам нещо нейно да си го кажа. Но за мен в цялата й кариера най-ужасната песен е УСЕЩАНЕ ЗА МЕРИЛИН. Просто песни като Искаш ме, Първа шпага и др. са ми цвете и поне стават за забавление, докато това е най-излишната й песен в цялата й кариера с хубав и скъп клип. Пълна пародия. Подобно на Мълчете си, само където Мълчете си е по-добрата песен тук. :D 
Колкото до Балканско за разкош, от моя гледна точка, нито пия алкохол, а вече и не пуша  10-ти ден, така, че на мен например не ми пречи да се кефя на нея. Признавам, пускам си я с удоволствие.
Дишай разбрахме, че е хит на концерта на Пайнер пред Невски за 20 години.... Там много сериозно се избухна на нея и танцувахме, пяхме..... Но най-много тогава се открои Палатка, която се оказа само един балон във времето.....
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Чи пияндури и като чуят балканско, и се разквакват, чекнат се, заради думата е. 😂

На Преслава й се ще тази песен да не я беше издавала. Страхуваше се, че след нея тук ще й викат Флопслава. Спомни си времената, когато се надруса с шепа антидепресанти, след като фенове първоначално предрекоха провал на "Дишай".

тук децата са се напоркали на талпи! От малки да се учат на важните неща в живота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Балканско за разкош е по-яка от Дишай според мен. Но това естествено е мое мнение. 
Самото видео на Дишай го харесвам, но песента е една от тези които не съм си пускал от години на Преслава. Не ми пречи, ако не харесвам нещо нейно да си го кажа. Но за мен в цялата й кариера най-ужасната песен е УСЕЩАНЕ ЗА МЕРИЛИН. Просто песни като Искаш ме, Първа шпага и др. са ми цвете и поне стават за забавление, докато това е най-излишната й песен в цялата й кариера с хубав и скъп клип. Пълна пародия. Подобно на Мълчете си, само където Мълчете си е по-добрата песен тук. :D 
Колкото до Балканско за разкош, от моя гледна точка, нито пия алкохол, а вече и не пуша  10-ти ден, така, че на мен например не ми пречи да се кефя на нея. Признавам, пускам си я с удоволствие.
Дишай разбрахме, че е хит на концерта на Пайнер пред Невски за 20 години.... Там много сериозно се избухна на нея и танцувахме, пяхме..... Но най-много тогава се открои Палатка, която се оказа само един балон във времето.....
 

Тази Палатка въобще не я харесвам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Тук в този форум няма песен на Преслава, която да не е флоп, ама гледанията друго показват, ще им се😁

За краят на Преслава се говори още от 2009 година. Само, че огромна грешка. Винаги съм се абстрахирал от подобни мнения. Уважавам чуждото, но глупостите в повечето случаи ги подминавам. Не си заслужава.... Тогава много упорито, тук се казваше че залязва..... повече от 10 години non stop. Пълни глупости...... тези които го твърдяха, и те не си вярваха, а вече и не чуваме за тях..... Та, така, предричат залез, накрая залеза са самите те. :D Скриха се, както казва Емилия.... Къде? :D Все тая!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Балканско за разкош е по-яка от Дишай според мен. Но това естествено е мое мнение. 
Самото видео на Дишай го харесвам, но песента е една от тези които не съм си пускал от години на Преслава. Не ми пречи, ако не харесвам нещо нейно да си го кажа. Но за мен в цялата й кариера най-ужасната песен е УСЕЩАНЕ ЗА МЕРИЛИН. Просто песни като Искаш ме, Първа шпага и др. са ми цвете и поне стават за забавление, докато това е най-излишната й песен в цялата й кариера с хубав и скъп клип. Пълна пародия. Подобно на Мълчете си, само където Мълчете си е по-добрата песен тук. :D 
Колкото до Балканско за разкош, от моя гледна точка, нито пия алкохол, а вече и не пуша  10-ти ден, така, че на мен например не ми пречи да се кефя на нея. Признавам, пускам си я с удоволствие.
Дишай разбрахме, че е хит на концерта на Пайнер пред Невски за 20 години.... Там много сериозно се избухна на нея и танцувахме, пяхме..... Но най-много тогава се открои Палатка, която се оказа само един балон във времето.....
 

Лесно ли спря цигарите? Защо се реши на тази крачка? Как си без тях? :)

И на мен "Усещане за Мерелин" ми е тъпа, но беше голям хит, през 2009 есента мисля, че излезе.

Тогава бяха години, в които Преслава беше направо обожествявана. Общо взето, ако се беше записала как пърди - и то щеше да бъде хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Тази Палатка въобще не я харесвам

Отвратителна песен към днешна дата... Чак аз се излъгах да танцувам и пея на това нещо.... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрисняшко за разкош

"Аааайде дай муууЪъооОАаа!" Бах таа боза :D

А заглавието на сегашната става за поздрав на А1.

Да им приседне на Аеднооо...

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

За краят на Преслава се говори още от 2009 година. Само, че огромна грешка. Винаги съм се абстрахирал от подобни мнения. Уважавам чуждото, но глупостите в повечето случаи ги подминавам. Не си заслужава.... Тогава много упорито, тук се казваше че залязва..... повече от 10 години non stop. Пълни глупости...... тези които го твърдяха, и те не си вярваха, а вече и не чуваме за тях..... Та, така, предричат залез, накрая залеза са самите те. :D Скриха се, както казва Емилия.... Къде? :D Все тая!

Преслава ако ще и 100 песни с по 2-3М да пусне, няма да залезе. Тя и Галена винаги ще са на първата позиция и няма да мръднат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Отвратителна песен към днешна дата... Чак аз се излъгах да танцувам и пея на това нещо.... :D 

Поредният пресов хит, макар и да не пее вътре песента стана хит и заради нейното участие в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Лесно ли спря цигарите? Защо се реши на тази крачка? Как си без тях? :)

И на мен "Усещане за Мерелин" ми е тъпа, но беше голям хит през, през 2009 есента мисля, че излезе.

Тогава бяха години, в които Преслава беше направо обежествявана. Общо взето, ако се беше записала как пърди - и то щеше да бъде хит.

Много лесно се получи при мен, след като над 9 години бях пушач и мислех, че ми е удоволствие и никога няма да спра. Просто постоянно ги намалявах, използвах и електронна цигара, даже редувах....и един ден си казах, че нямам нужда от тях. Само ме напрягаха и последната ми цигара беше точно на 4.4. :D Отне ми може би месец откакто го бях решил, преди това даже не си бях мислил, че искам или ще ги спра. Вкъщи още имам 4 кутии.... защото винаги се зареждах с по един стек. Моята идея е, че самата липса поражда липса. 
"Усещане за Мерилин" излезе в лятната компилация 2009 година, но без видео и когато пусна албумът "Пази се от приятелки" пусна видео на "Феномен" и няколко дни мисля, че след него излезе клипът на "Усещане за Мерилин", която пък имаше зверска ротация.
Вярно е..... 2009 година тя даде голяма инерция на "За да те забравя" и мисля, че по този начин направи голяма услуга на Милко. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...