Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Willy каза:

Какви магии прави тая с дясната ръка вдигната на всички обложки или е чак толко до болка еднаква💀

image.png.1e038ea6e07f6c4c4537e91d908d9987.png

Дори и тук😭

image.png.bc222bf7d6c2ca74efe5f8b17d198f1f.png

Как ще коментираш, че Преслава се престраши да направи концерт по случай юбилея си в Арената, а лидерката на жанра, която от години царува като най-хитовата изпълнителка, си остава с някакво за 5 минути скалъпено парти в клуб по случай нейната годишнина. Някак си, не излизат сметките на царицата особено, имайки предвид какви пищни шоа изнасяше на общите концерти.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

Как ще коментираш, че Преслава се престраши да направи концерт по случай юбилея си в Арената, а лидерката на жанра, която от години царува като най-хитовата изпълнителка, си остава с някакво за 5 минути скалъпено парти в клуб по случай нейната годишнина. Някак си, не излизат сметките на царицата особено, имайки предвид какви пищни шоа изнасяше на общите концерти.

Какво да коментирам аз, като самата тя сподели че подготвяше концерта за 20 години да е тази година, но оземпика не прощава и почти всеки месец взима почивки от участия с отложени и засега идеите й се преместиха за зима/пролет 2025.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Какво да коментирам аз, като самата тя сподели че подготвяше концерта за 20 години да е тази година, но оземпика не прощава и почти всеки месец взима почивки от участия с отложени и засега идеите й се преместиха за зима/пролет 2025.

Какво значи това? Че си е навредила на здравето, ползвайки лекарство за отслабване?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

С това покъртително пеене.... не мерси, нека да не е "най-брутален проект".

Есил беше далеч по-добра в тази дарк сстилистика.

 

не "пее" Калория, че да говорим за "покъртително пеене"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Balkandji1 каза:

Какво значи това? Че си е навредила на здравето, ползвайки лекарство за отслабване?

Едва ли някоя бг звезда ще си признае явно че ползва оземпик, но тези отлагания на участия почнаха точно когато отслабна рязко и вече дори не го мисля на шега.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

Теньо Гогов пише ли още текстове? Беше от по-изявените текстописци, но май не съм засичал негова песен скоро.

последното му "творение" - какво падение.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

За мен съдбата на Гергана беше ясна още от самото начало, да кажем първите две години.

В дебютния й сингъл е на върха във визуално отношение, най-красива. След това Гергана се оказа от жените, които след тийнейджърска възраст прогресивно погрозняват. Вижте я как изглежда на клипа от предните страници, в който пее на концерт, където се коментираше цветето. Съвършено женско създание, което ще накара и гей да иска да спи с нея. Още три години по-късно тази визия вече я няма. Да не говорим, че при дебюта й Токича беше на върха на своето творческо вдъхновение и направи първите албуми на Гергана и Анелия топ попадения с най-големите им хитове и до днес.

После продуцентът започна да се изчерпва, да предлага еднообразно звучене и песните им писнаха.

След това, когато Геграна пробва с други продуценти сякаш не можа да усети голям хит и правеше песни, които бяха с по-слаб комерсиален успех.

Това не беше от дебютният й албум, а беше на нивото на "Губя те бавно"

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, какво мислиш за вида на Пресис в клипа?

 

Въпросът не е зададен до мен, но в последните си клипове Преслава е по-красива отвсякога 😁

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Първата половина на 2003 ли? Че тя се появи в края на октомври 2003 с Губя те бавно или греша? 

Това беше ирония ☠️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Гергана не дебютира ли в края на 2002 година? Така ми се върти в съзнанието. Първата песен ясно, че стана мега хит точно за ден, но като излезе втората - и тя стана мегахит. Гергана беше втората най-успешна певица след Анелия в цяло полугодие, а после Ивана се засили и се намеси в ТОП 3.

Гергана дебютира октомври (около 20-ти) 2003-та бейб.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кое е по-покъртително - пеенето или вида на Деса? И нямам предвид това, че е пълна, а че визията й подчертава всеки неин недостатък - огромните бузи, двойната гуша, липсата на талия, късите крака... не знам кой я облича, но буквално се гаври с нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, какво мислиш за вида на Пресис в клипа?

 

Не е лош. Ще ми се да я видя с по-обемна, по-бухнала коса, все едни тънки коси, подчертават острите черти на лицето й, които нямат нужда от излишно подчертаване.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това не беше от дебютният й албум, а беше на нивото на "Губя те бавно"

 

О, не, тук имаш грешка. Това беше поредния й силен сингъл, а "Губя те бавно" предизвика национален потрес сред младото поколение. В деня, след като я пуснаха за първи път по Планета, цялата  гимназия обсъждаше новата звезда-барби и бруталното й парче. "Губя те бавно" освен, че царува в класациите около два месеца беше от песните, които можем да окачествим като "течащи от чешмата" в програмата на Планета. А знаеш какъв рейтинг имаше тази телевизия преди 20 години. Сравням "Губя те бавно" като ефект и въздействие с "Дяволско желание" на Преслава.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

О, не, тук имаш грешка. Това беше поредния й силен сингъл, а "Губя те бавно" предизвика национален потрес сред младото поколение. В деня, след като я пуснаха за първи път по Планета, цялата  гимназията обсъждаше новата звезда-барби и бруталното й парче. "Губя те бавно" освен, че царува в класациите около два месеца беше от песните, които можем да окачествим като "течащи от чешмата" в програмата на Планета. А знаеш какъв рейтинг имаше тази телевизия преди 20 години. Сравням "Губя те бавно" като ефект и въздействие с "Дяволско желание" на Преслава.

Дяволско желание ме отвращаваще като 7 месеца след премиерата й я пускаха през 15 минути. Предпочитах това 100 пъти:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дяволско желание ме отвращаваще като 7 месеца след премиерата й я пускаха през 15 минути. Предпочитах това 100 пъти:

 

Митьо точно така отврати десетки хиляди българи от брутално яки песни. Точно типично селски манталитет "ударихме на хит, дай сега да си запълним 3 часа от 24 часовата програма с него, белким стане още по-голям хит". Хората в даден момент се мръщеха не само на "Дяволско желание", но и на песни на Ивана, и на други големи хитове. Един актуален хит трябва да го чакаш да го пуснат, да го жадуваш, а не да ти се повръща от неговото натрапване.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е фенът на Рени, за да коментира, че Даниела е била по-голяма звезда от Преслава през 2004-та, защото песен на Даниела финиширала на 35-то място в годишната класация на Планета???

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

самият факт, че този шедьовър никога не е бил хит, а бози като "Дяволско желание" са били...

Що бе, това "Молиш ме" беше някакво средно хитче. Лятото на 2004 май? Помня, че беше от първия й албум, от който излезнаха немалко сингли и много хора я харесаха още тогава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Митьо точно така отврати десетки хиляди българи от брутално яки песни. Точно типично селски манталитет "ударихме на хит, дай сега да си запълним 3 часа от 24 часовата програма с него, белким стане още по-голям хит". Хората в даден момент се мръщеха не само на "Дяволско желание", но и на песни на Ивана, и на други големи хитове. Един актуален хит трябва да го чакаш да го пуснат, да го жадуваш, а не да ти се повръща от неговото натрапване.

Преслава през 2005-та размаза отвсякъде! Можеха да й бутнат певица на годината от Нов фолк, но и самият факт, че обра най-важните награди в лицето на албум, песен и прогрес ни радва!!!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Къде е фенът на Рени, за да коментира, че Даниела е била по-голяма звезда от Преслава през 2004-та, защото песен на Даниела финиширала на 35-то място в годишната класация на Планета???

 

😂😂😂

Хахахаха, както и това, че Доби от Пантерите е отбила малкото й да суче кърма през март 2004. И е била сигурна, че ако не беше родила, 88 щяха да са по-успешни от Преслава.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Що бе, това "Молиш ме" беше някакво средно хитче. Лятото на 2004 май? Помня, че беше от първия й албум, от който излезнаха немалко сингли и много хора я харесаха още тогава.

Обичам те беше първият й клипиран мегахит, които заедно с Горчиви спомени много добре подготвиха почвата за Дяволско желание. А лятото беше заковала с първият си истински мегахит - Нямаш сърце. От останалите само Дума за вярност имаше лонджевити, защото и през 2005-та й бутаха бясна ротация. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...