Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Само Емануела може да изпее композициите на Оцко! Казах! 

 

И когато ти изпее украшенията даже по-добре от на записа.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , BobiTo каза:

Галена ще има нови дуети с Азис и Преслава в новия албум и е кавърдисала тези 

 

 

От къде е информацията? Иначе браво за дуета с Преслава! Очаквам повече от него ❤️ 
И изборът за кавър на Дам, дам, дам е много добър! Определено има усет за песни. Най-накрая да вземат и Jasa на Милица Павлович. Дано тя или Преслава са се сетили за тази песен. Иначе втората песен ми е много позната, слушал съм я.... мисля, че на български ще звучи много хитово. Впечатлен съм от изборът! Дано наистина е вярно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Някой да ми каже клюката за Емануела и Dancing stars! Никога не съм го гледал

Ема си сложи перука на Бионсе и се развилня по цигански като тегли една майна на продукцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Толкова са смотани новите песни, че вече се радваме като кавърдисат нещо. Пълна трагедия.

Честно казано, поне аз - да. Особено ако нещото е хитово като Дам, дам, дам.
Например преди 20 години (2004) пак имаше авторска хитове, музика и бяхме недоволни на кавъри, но те бяха големи хитове - давам примери веднага: Ивана - Нещо нетипично, Като на 17, Освободете дансигна, Райна - Ти ме лъжеш най-добре, Преслава - Нямаш сърце, Магда - Нямам душа, песни на Вероника... повечето от които са кавъри на Индира Радич..... а имаше и авторски хитове като на Глория - Присъда, Не сме безгрешни с Азис, Гергана - Гасна по теб, Боли, Анелия - Не знаеш..... 
Сега с толкова ЕДНООБРАЗНИ авторски песни, които пък си приличат с други и са клонинги, по-добре кавър на този етап, докато нещата се разнообразят.
Галена не е от певиците с много кавър-хитове, но такива при нея са Утешителна награда (първия й голям хит), Знам диагнозата, Пак ли мисля, че има друга версия преди нашата.... до песента с Азис - По, по, по. Ако втората песен която даде @BobiTo пак е дует с Азис има шанс за успех, но дори и само нейна версия би била добре направена със сигурност.
Надявам се и Преслава да е взела нещо например от тези:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела отрече да е имала връзка с Иван. Снощи коментара й за Калоян бил, за да защити Иван. Каза,че хората не са я харесвали да танцува с Калоян, тя си искала Иван.

Беше сама в "Преди обед". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DevilWish каза:

Галена не е от певиците с много кавър-хитове, но такива при нея са Утешителна награда (първия й голям хит), Знам диагнозата, Пак ли мисля, че има друга версия преди нашата.... до песента с Азис - По, по, по.

За жалост в последно време са повечко кавърите - Скандал, Името ти, Честит рожден ден, Welcome to Bulgaria, 100 живота (доста чупната от албанска), Еуфория има малко чупнато, дуетът с Цанка Урагану (на клипа им, дето са в студиото на Кости се чува че е песен на Цанка) и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , BobiTo каза:

Галена ще има нови дуети с Азис и Преслава в новия албум и е кавърдисала тези 

 

 

Първата е толкова много в стилистиката на Живей. Дано са взели нещо друго за дуета си. Втората е потрес

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Just_Me каза:

За жалост в последно време са повечко кавърите - Скандал, Името ти, Честит рожден ден, Welcome to Bulgaria, 100 живота (доста чупната от албанска), Еуфория има малко чупнато, дуетът с Цанка Урагану (на клипа им, дето са в студиото на Кости се чува че е песен на Цанка) и тн.

Скандал с Меди кавър ли е? Не знаех..... за Името ти, ЧРД, УТБ и Еуфория знам..... но за дуета с Меди и 100 живота нямах идея....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Bunn каза:

Да не премине скоро към Алфа 😂

Не вярвам

Или се е отказала от пеенето, или е станало нещо като с Джия - Сашо и Петър са я нарочили за неблагодарна.

Но мисля че Галин усети как в Алфа стана тясно и няма да я вземе. Най-много да я видим в Хит Микс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

Залия явно вече не е част от Ра Мюзик, продуцентите са спрели да я следват.

 

Тая пък за първи път я чувам или не съм я запомнил :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Емануела отпадна от "Денсинг старс" в разгара на шоуто, когато конкуренцията става все по-жестока, а раздялата с магическата реалност под...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DevilWish каза:

Скандал с Меди кавър ли е? Не знаех..... за Името ти, ЧРД, УТБ и Еуфория знам..... но за дуета с Меди и 100 живота нямах идея....

Скандал:

100 живота (Музиката и пприпева...20та секунда + 1:18)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Не вярвам

Или се е отказала от пеенето, или е станало нещо като с Джия - Сашо и Петър са я нарочили за неблагодарна.

Но мисля че Галин усети как в Алфа стана тясно и няма да я вземе. Най-много да я видим в Хит Микс.

Не съм много запознат, но май повече Петър движи нещата в Ра. Той се изявява като автор, а и него го тагваха на постовете за новите им проекти миналата година? Сашо продължава ли да се занимава с този лейбъл?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Андреа изглежда сравнително адекватна тук

 

Но за сметка на това пак е напълняла. Явно няма средно положение при нея или е пълна и адекватна,или слаба и луда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Bunn каза:

Не съм много запознат, но май повече Петър движи нещата в Ра. Той се изявява като автор, а и него го тагваха на постовете за новите им проекти миналата година? Сашо продължава ли да се занимава с този лейбъл?

И двамата със Саш са шефове и още се занимават. Не ми е направило впечатление, че са тагвали само Петър, но леля Сашка сигурно нещо е гърмяла и затова.

По прогноза Киара излиза от Ергенът другата седмица, след което ще пуснат новите песни на Вая и Киара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Emanuela.Carey каза:

По прогноза Киара излиза от Ергенът другата седмица, след което ще пуснат новите песни на Вая и Киара.

Да, другата седмица излиза Киара, нямам търпение за новия хит!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Скандал:

100 живота (Музиката и пприпева...20та секунда + 1:18)

  Свий скритото съдържание

 

Интересното е, че на 100 живота музиката и тази песен си я пишат по музика на Ervin Gonxhi . Иначе нашите версии са много по-яки. Скандал я няма тая досадна рап част.

музика: Даниел Ганев и Ervin Gonxhi

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...