Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, petya1 каза:

Галена сподели, че има над 10 нови песни, които са почти готови за албума, но ще отсее тези, от които е удовлетворена от  крайния резултат. Не ми се връзва да пусне толкова много песни през май и лятото песен от Кости. Доста грешна стратегия ще е това. Напоследък е доста разпиляна. Най-добре е да отложи албумът за лятото. Така ще може да пуска по песен на месец и вече с излизането му да добави още 2-3 нови мелодии, за има шанс да се забележат повече песни. В България не върви да се пусне албум с повече от 4-5 нови песни. Зимата или началото на другата година може да си издаде и един албум с топ хитовете през годините, за да ни подготви за концерта.  

Видеото с въпросите е заснето преди два месеца, още тогава е финализирала песните и реално не гледам защо да не го пусне някъде около рождения й ден. Клипове едва ли ще има, но дано направи поне visualisers като това.
Клипът с Кости може да е стар и записът да е от песните към албума, не отделна за лятото.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , DevilWish каза:

Тя пишеше нещо GalenaXX, което означава че може и да е някакъв двоен или троен албум, както беше направила Камелия с "Еротика". Дано е нещо такова и песните от "Спри ме" до най-новата успее да ги събере на три диска. Въпреки, че ще е трудно. Например може да пропусне дуетните песни от "Кой", за да има всичко от "Спри ме" на оригинален носител.. Песните като "Ти не си за мен", "Хавана-Тропикана", "Дай ми", "Пак ли", "Една жена", "Феноменален", "Еуфория" заслужават да бъдат включени в албум. Отделно ще е добра стратегия освен троен диск, в първото CD да са по-новите песни, плюс 5 нови песни да кажем и другите 10-11 да са познатите в последните 3-4 години, така може лесно да включи около 50 песни в общо 3 диска. По 18 на CD, даже 54. Даже си мисля, че ще направи нещо такова, но не знам дали ще бъде с толкова песни. Ако ни чете, може би. Някой да й каже, може да ви послуша. 
Ами тази песен от Кости, спокойно може да е в албума? Ще е по-добра стратегия, тъкмо да я пусне като пилотна. От април да започне да пуска поне по 2 песни до албумът, за да се откроят.

GalenaXXX - мхм двоен албум с бонус 3D от ваната.

  • Haha 4
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От последните подкасти на Тони Стораро се забелязва, че говоренето на български му е трудно.

Спомням си когато на един скрийншот се виждаше, че на телефона си има само английска и турска клавиатура.

Явно наистина вкъщи си говорят само на турски. Вече не е толкова изненадващо, че Емрах не може да пише и чете на български.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер нереална класация на Сигнал:
 

До финалния етап на годишната класация на Signal.bg за попфолк хитове достигнаха 10 песни. Може да гласувате за 3 от тях до 14 март 2024 година.

Ето и кои парчета ще се борят за попфолк хит на 2023 година:

Андреа – Повече от думи
Анелия x Константин – Нямаш мене
Галена x Азис – По, по, по
Денис Теофиков и Десита – За малко
Деси Слава и Джордан – Като преди
Джордан – К’ъв съм як
Емилия – Прощавам ти
Емилия и Галин – Ела, хабиби
Меди – Живей, мило мое
Преслава – Улицата

Какво правят песни като Повече от думи, За малко и Като преди, а Драскай клечката, Дилър на любов, Абракадабра и Горчиво на Галена са отпаднали, като са по-хитови от това? Три излишни песни, колкото и да харесвам Повече от думи. Другите две даже няма да ги коментирам! Боклуци! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, meleto каза:

GalenaXXX - мхм двоен албум с бонус 3D от ваната.

100% ще стане албум на годината, ако направи това!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Тя на майка си п*тката не ще да клипира, истински хит на женския пазар, а вие искате клипове на някви добри песни си там? Така счетоводната година няма да излезе! 

 

Как не иска, като ние вече я направихме хит? Виж какъв хубав клип има, даже е без грим! Само п*тката липсва!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , xroflx9 каза:

Има ли батковци в тоя форум да се е е е е?

 

Не знам за батковците, ама песента страшно ме зариби. Джордан пак нацели хита. Няма спиране и слабо при него. Кой не обича батковци иначе... при това готини :icecream:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Тя пишеше нещо GalenaXX, което означава че може и да е някакъв двоен или троен албум, както беше направила Камелия с "Еротика". Дано е нещо такова и песните от "Спри ме" до най-новата успее да ги събере на три диска. Въпреки, че ще е трудно. Например може да пропусне дуетните песни от "Кой", за да има всичко от "Спри ме" на оригинален носител.. Песните като "Ти не си за мен", "Хавана-Тропикана", "Дай ми", "Пак ли", "Една жена", "Феноменален", "Еуфория" заслужават да бъдат включени в албум. Отделно ще е добра стратегия освен троен диск, в първото CD да са по-новите песни, плюс 5 нови песни да кажем и другите 10-11 да са познатите в последните 3-4 години, така може лесно да включи около 50 песни в общо 3 диска. По 18 на CD, даже 54. Даже си мисля, че ще направи нещо такова, но не знам дали ще бъде с толкова песни. Ако ни чете, може би. Някой да й каже, може да ви послуша. 
Ами тази песен от Кости, спокойно може да е в албума? Ще е по-добра стратегия, тъкмо да я пусне като пилотна. От април да започне да пуска поне по 2 песни до албумът, за да се откроят.

GalenaXX идва от Галена - 20 години на сцена. Не е казано, че е свързано с албума.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

GalenaXX идва от Галена - 20 години на сцена. Не е казано, че е свързано с албума.

Да, знам, но си мисля, че има общо и с албумът? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Не знам за батковците, ама песента страшно ме зариби. Джордан пак нацели хита. Няма спиране и слабо при него. Кой не обича батковци иначе... при това готини :icecream:

От Красив герой тръгна голям прогрес при него. Тя ми остава любимата, след нея Къв съм як. Тази е на принципа на нея, но и аз мисля, че отново нацели хит. Въпросът е следващата песен да не е пак в тая стилистика, защото на хората ще им писне. Иначе все още това е актуално.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey

Видя ли Ману снощи? Калоян е 100 пъти по кадърен от Иван. И беше много яка.

LIFEONLINE.BG

Съпругата му заплашила да го напусне?

😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Видя ли Ману снощи? Калоян е 100 пъти по кадърен от Иван. И беше много яка.

LIFEONLINE.BG

Съпругата му заплашила да го напусне?

😂😂😂

Коментирах на предните страници, че с новия танците им се получават по-добре.

Иначе жена му на предния си е пълна комплексарка, със зор му развали такава възможност като беше започнал да добива и популярност. Не знам как го пуска да танцува по състезания с такава ревнива психика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Коментирах на предните страници, че с новия танците им се получават по-добре.

Иначе жена му на предния си е пълна комплексарка, със зор му развали такава възможност като беше започнал да добива и популярност. Не знам как го пуска да танцува по състезания с такава ревнива психика.

Ако бях аз на нейно място щях да го изтряскам поне да знам защо ревнува. 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

От последните подкасти на Тони Стораро се забелязва, че говоренето на български му е трудно.

Спомням си когато на един скрийншот се виждаше, че на телефона си има само английска и турска клавиатура.

Явно наистина вкъщи си говорят само на турски. Вече не е толкова изненадващо, че Емрах не може да пише и чете на български.

To u a3 HqMaM BG Ha me/\ 🥹

@Andrew Cunanan., a3 c1M EMpax 🌹

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.03.2024 г. от 13:54, Emanuela.Carey каза:

Направи Ai Cover на Лудата Дойде, за да си представим как е звучал оригинала на Елена.

заповядай, куплетите не звучаха добре и направих само припева ://

  • Wow 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Джордан е обида и дискриминация към такива като мен, които не могат да казват "Р".<_<:cry: Моята любимка Ели Паришева от по-горе разбира болката ми.:crybaby:

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Супер нереална класация на Сигнал:
 

До финалния етап на годишната класация на Signal.bg за попфолк хитове достигнаха 10 песни. Може да гласувате за 3 от тях до 14 март 2024 година.

Ето и кои парчета ще се борят за попфолк хит на 2023 година:

Андреа – Повече от думи
Анелия x Константин – Нямаш мене
Галена x Азис – По, по, по
Денис Теофиков и Десита – За малко
Деси Слава и Джордан – Като преди
Джордан – К’ъв съм як
Емилия – Прощавам ти
Емилия и Галин – Ела, хабиби
Меди – Живей, мило мое
Преслава – Улицата

Какво правят песни като Повече от думи, За малко и Като преди, а Драскай клечката, Дилър на любов, Абракадабра и Горчиво на Галена са отпаднали, като са по-хитови от това? Три излишни песни, колкото и да харесвам Повече от думи. Другите две даже няма да ги коментирам! Боклуци! 

Борбата според мен ще е между "По по по", "Улицата" и "Къв съм як", като задължително "Живей, мило мое" ще е в челната четворка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

От последните подкасти на Тони Стораро се забелязва, че говоренето на български му е трудно.

Спомням си когато на един скрийншот се виждаше, че на телефона си има само английска и турска клавиатура.

Явно наистина вкъщи си говорят само на турски. Вече не е толкова изненадващо, че Емрах не може да пише и чете на български.

Щото пък Фики може да върже 2 изречение на бг. И тримата са неграмотни.

преди 4 часа , DevilWish каза:

Супер нереална класация на Сигнал:
 

До финалния етап на годишната класация на Signal.bg за попфолк хитове достигнаха 10 песни. Може да гласувате за 3 от тях до 14 март 2024 година.

Ето и кои парчета ще се борят за попфолк хит на 2023 година:

Андреа – Повече от думи
Анелия x Константин – Нямаш мене
Галена x Азис – По, по, по
Денис Теофиков и Десита – За малко
Деси Слава и Джордан – Като преди
Джордан – К’ъв съм як
Емилия – Прощавам ти
Емилия и Галин – Ела, хабиби
Меди – Живей, мило мое
Преслава – Улицата

Какво правят песни като Повече от думи, За малко и Като преди, а Драскай клечката, Дилър на любов, Абракадабра и Горчиво на Галена са отпаднали, като са по-хитови от това? Три излишни песни, колкото и да харесвам Повече от думи. Другите две даже няма да ги коментирам! Боклуци! 

Дилър на любов? Смени си дилъра. Изобщо не се сещам коя е тая песен. Фики не е ли имал успешен кючек през 2023? Реално удебелените не са никакви претенденти. Но е интересно, че все пак е имало 5-6 хита през 2023. Даже Къв съм як вече не ми е толкова топ, покрай По-по-по, например.

преди 3 часа , Stela каза:

Не знам за батковците, ама песента страшно ме зариби. Джордан пак нацели хита. Няма спиране и слабо при него. Кой не обича батковци иначе... при това готини :icecream:

Ау, аз мислех, че само мазни чичаци биха харесали подобни изрази. Явно и потенциалните им жертви не са имунизирани :D 

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Коментирах на предните страници, че с новия танците им се получават по-добре.

Иначе жена му на предния си е пълна комплексарка, със зор му развали такава възможност като беше започнал да добива и популярност. Не знам как го пуска да танцува по състезания с такава ревнива психика.

А не може ли предният (който и да е той) да си е направил PR по този начин? Кой щеше да го запомни ако не бяха разиграли въпросния етюд с Маноля?

преди 1 час , asylum каза:

Tota/\eH xum. no3gpaB 3a bamko Hu @meleto🌹

 

Емиии не става. Пак я чух. Твърдо не.

преди 1 час, Gerganafen каза:

Новата песен на Джордан е обида и дискриминация към такива като мен, които не могат да казват "Р".<_<:cry: Моята любимка Ели Паришева от по-горе разбира болката ми.:crybaby:

Започни да храчиш от отвращение към песента на Джори и ще се научиш на Р. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

А не може ли предният (който и да е той) да си е направил PR по този начин? Кой щеше да го запомни ако не бяха разиграли въпросния етюд с Маноля?

Ако е PR го прекратиха твърде рано. А и чак да се отказва от предаването на 3ти епизод.

Ставали са реални скандали със сигурност. Като се почуства ощетен сигурно ще разкаже в някой подкаст неговата версия на нещата.

преди 16 минути, BobiTo каза:

Защо никой не коментира, че Галена загатна за нов дует с Преслава? 👀

 

Спряха да се карат и изгубихме интерес от връзката им.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, meleto каза:

Да, познах, че е пазарувала 4 млн. Ако я беше пуснала този месец щеше да се забележи повече.

Припева доста се забеляза в Тикток, дори на мен ми се наби в главата без да съм слушал песента.

Но куплетите ми се струват твърде провлачени. Трябвало е да питат Мавродиева за тях, Сиана не ѝ се отдават по-дълги текстове.

преди 2 минути, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Коя ли грозница ще изгонят довечера? Искам Надя,Йоана или Габриела. Може  Барба мъжката

Силви или Габриела според мен 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...