Jump to content



Емануела - Казах ти


Препоръчани коментари

Това някаква тенекиена имитация на "В чуждите легла" ли е? Очаквах всеки момент да запее: "Бил си цвете, за мирисане..."

Вокалите на припева са обработени отвратително.

Хубаво беше ударил "Свекървище" ама до там.

Bg_Boza.3.jpg.af6656aef89eea810e8c913a671880c0.jpg

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без псувни и без клетви ... Нестандартно решение за Ема, ама песента не е лоша, припева ми идва леко слаб, но хит няма да е - факт! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Yamall каза:

Ще удари 150К за 24ч. - хита на годината е вече факт.

giphy.gif

186 хил. показвания  преди 1 ден  #7 в „Набиращи популярност“ за музика

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много долна постъпка. Да направиш колаборация с твой не само творчески партньор, но и приятел, и да го изтриеш от картинката в последния момент само за това, че те е страх да нямаш негативни коментари…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Много долна постъпка. Да направиш колаборация с твой не само творчески партньор, но и приятел, и да го изтриеш от картинката в последния момент само за това, че те е страх да нямаш негативни коментари…

Супер Саш сам се отказа от песента заради коментарите, не го е гонила Емануела.

И му беше време да се осъзнае, че никой не го иска в този жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Супер Саш сам се отказа от песента заради коментарите, не го е гонила Емануела.

Не съм видял подобно инфо някъде, може ли източник? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Runevski каза:

Не съм видял подобно инфо някъде, може ли източник? 

А къде е твоя източник, че тя го е изгонила? Къде си видял?

Буквално му е кума и са почти всеки ден заедно още от времето когато тя беше в Ара и той ѝ беше озвучител. 
Ако нея я интересуваха коментарите отдавна щеше да е спряла да работи с него цялостно.

И да сигурен съм че сам се е отказал защото се обиди от коментарите и започна да пише подобни подмятания.

IMG-1981.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

А къде е твоя източник, че тя го е изгонила? Къде си видял?

Буквално му е кума и са почти всеки ден заедно още от времето когато тя беше в Ара и той ѝ беше озвучител. 
Ако нея я интересуваха коментарите отдавна щеше да е спряла да работи с него цялостно.

И да сигурен съм че сам се е отказал защото се обиди от коментарите и започна да пише подобни подмятания.

IMG-1981.jpg

To u c y6ume ga c/\y6axMe, nak 3/\e, gaje no-3/\e 😀

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

А къде е твоя източник, че тя го е изгонила? Къде си видял?

Буквално му е кума и са почти всеки ден заедно още от времето когато тя беше в Ара и той ѝ беше озвучител. 
Ако нея я интересуваха коментарите отдавна щеше да е спряла да работи с него цялостно.

И да сигурен съм че сам се е отказал защото се обиди от коментарите и започна да пише подобни подмятания.

IMG-1981.jpg

Последната дума за финалния вариант на проекта има тя самата. Той не би и объркал в последния момент цялата работа, че да редактира целия проект веднага, набутвайки я и с пари. Коментара изобщо не ми изглежда като реакция на засегнат човек. Даже мисля, че е нагъл и се перчи още повече на инат. Нямаше да пусне втори проект за два-три месеца, ако се отказва от пеенето. Пък виж и как хапе онзи, че е преводач, съвсем не е отстъпчив и смирен. Самия факт, че Емануела не го защити по никакъв начин за хейта, говори достатъчно. Не е изтрила дори коментарите. Дори е отговорил духовито на един с “Колко сте мили ❤️ Честит Трифон Зарезан 😂”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Runevski каза:

Последната дума за финалния вариант на проекта има тя самата. Той не би и объркал в последния момент цялата работа, че да редактира целия проект веднага, набутвайки я и с пари. Коментара изобщо не ми изглежда като реакция на засегнат човек. Даже мисля, че е нагъл и се перчи още повече на инат. Нямаше да пусне втори проект за два-три месеца, ако се отказва от пеенето. Пък виж и как хапе онзи, че е преводач, съвсем не е отстъпчив и смирен. Самия факт, че Емануела не го защити по никакъв начин за хейта, говори достатъчно. Не е изтрила дори коментарите. Дори е отговорил духовито на един с “Колко сте мили ❤️ Честит Трифон Зарезан 😂”. 

Ok, PeHu! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Последната дума за финалния вариант на проекта има тя самата. Той не би и объркал в последния момент цялата работа, че да редактира целия проект веднага, набутвайки я и с пари. Коментара изобщо не ми изглежда като реакция на засегнат човек. Даже мисля, че е нагъл и се перчи още повече на инат. Нямаше да пусне втори проект за два-три месеца, ако се отказва от пеенето. Пък виж и как хапе онзи, че е преводач, съвсем не е отстъпчив и смирен. Самия факт, че Емануела не го защити по никакъв начин за хейта, говори достатъчно. Не е изтрила дори коментарите. Дори е отговорил иронично на един с “Колко сте мили ❤️ Честит Трифон Зарезан 😂”. 

Дори и да го е изгонила (не го е изгонила) само си е направила огромна услуга и трябва напълно да го изгони от проектите си завинаги.

А за коментарите - в последните години не “защитава” дори себе си пък камо ли да тръгне да отговаря на десетки коментари за Супер Саш все едно е някакво дете.

И също така не е харесала нито един коментар от рода “песента ти се получи по-добре сама”, което “говори достатъчно”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Дори и да го е изгонила само си е направила огромна услуга и трябва напълно да го изгони от проектите си завинаги.

Разкарвала човека за записи до студиото, положил е някакво усилие, но тя си гледа да и е добре на нея. Направо я аплодирайте ако искате :bored:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Runevski каза:

Разкарвала човека за записи до студиото, положил е някакво усилие, но тя си гледа да и е добре на нея. Направо я аплодирайте ако искате :bored:

Абсолютно. Никак зле няма да му се отразят дори повече разходки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...