Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, fengergana каза:

За това съм съгласен. Същото беше и с песента Жълта дюля, която според Райна никой не беше пял до сега. И като постнах версията на Славка Калчева ми изтри коментара. 😁

С удоволствие бих и отговорил с версията на сестрите от преди години и тя няма как да го изтрие.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Те поне могат да пеят, заразлика от нея. Тя е фоклорната Андреа - глас за чалгата не й достига, пък за фолкора - хептен. А се бута там от 25+ години.

Абсолютно. Няма никакъв глас. Като някакъв комар.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Xum PaūHa!

 

Най-хубавата и най-народна песен която някога сме чували, възпяваща най-древните и тачени тракийско-македонски традиции на поколения жителки на тези земи! Нали Хелоу @Kitty

 

  • Haha 1
  • Love 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Райна има такива колко щеш:

 

Може само да си мечтае за кариерата на Рейхан, Хабиби и Наргиз.

  • Haha 2
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

вижте за какъв криндж става на въпрос, аз съм тотално потресен/.

То почвам да се чудя две неща.

Първо, с тия крокодили, въображения на жени и други простотутки, несъбрали точки за пенсия, от кастинг, очевидно провеждан на третокласен републикански път, отбивка на магистрала, в дълбоката провинция тоест на работното им място. Защо тоя е чакал до финала за да избяга? Освен ако не са го държали под ключ и договор дотогава 

Но най-вече второ, защо привидно симпатичен и добре сложен младеж, ужким успешен бизнесмен без видими психични отклонения, поне на тоя етап, и който със сигурност надали може да се оплаче от липсата на внимание от който и да е пол, се е нанизал на тая чепата права лопата в национален ефир? Или съвсем не е толкова успешен в бизнеса и прикриването на отклоненията? 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или е някъв опит за популейшън контрол? С 5джито, ваксини, чипове и кво беше там номера не мина, но със такъв кастинг със сигурност ще отвратят целокупното мъжко население от привидно противоположния пол ..... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

вижте за какъв криндж става на въпрос, аз съм тотално потресен/.

С майка ми го гледахме до 3 вечерта това нещо. :D 
Даже я върнахме 2 пъти! Тая прави шоуто! Така съм се смял снощи, че не можех да спра! Супер забавна! Майка ми пък реши, че е надрусана :D Не знам каква е истината, но е супер, супер смешна! Трябва да има и шоу. Кефи ме простотията й. А тая грозната с кривия нос Виктория....... не мога да повярвам, че онзи й каза, че е чаровна или нещо от този сорт, но нали са му платили. За пари хората какво ли не правят.
А как ще коментирате тази която влезе с кон и точно като спря конят се ИЗСРА? Два пъти го връщах! :D :D :D :D :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Тази и другата дето се оригна са ми любимките.

Коя се е оригнала? Тая трябва да я държат обаче до финал. :D :D :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Тази и другата дето се оригна са ми любимките.

Пак хубуу, че не се е изпърдяла в ефир.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Или е някъв опит за популейшън контрол? С 5джито, ваксини, чипове и кво беше там номера не мина, но със такъв кастинг със сигурност ще отвратят целокупното мъжко население от привидно противоположния пол ..... 

Бе, много ме съмнява тази да е била от "противоположния пол", когато се е родила. Много бие на евтина булевардна версия за слепи, глухи и лоботомирани на кака Елза Парини. Мъ къдей уная, къдей тая. Вселена разлика.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Emanuela.Carey каза:

Според мен е малко безотговорно. Не можеш дори да предположиш, че ще присъстваш на бала на детето си. Да не говорим по-нататък в живота му.

Да кажем за жени, които цял живот са опитвали за дете и най-после са успели има повече смисъл. Но в другите случаи бие към някакъв егоизъм да обречеш дете на непълноценен живот.

По-добре на 16 викаш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

А как ще коментирате тази която влезе с кон и точно като спря конят се ИЗСРА? Два пъти го връщах! :D :D :D :D :D 

Тази ще да е фенка на Луна, по-запалена и от @asylum

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Поне на Емануела и двете ѝ деца още говорят с нея, а не са си били шута за Израел

spacer.png

Поне на Рени не и бият шута на собствената и сватба, бременна
1tvnyy.gif

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пак хубуу, че не се е изпърдяла в ефир.

uMa BpeMe

преди 22 минути, Runevski каза:

По-добре на 16 викаш.

 

O/\eeee, Mepcu, 4e Me nogcemu 3a mo3u xum!

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...