Jump to content



Чат мания (януари, февруари, март 2024)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, DevilWish каза:

Чух я! Егати якия клип! ❤️ 

16.02 в Spotify! 

https://open.spotify.com/prerelease/5CXv4EoVBe1ay6Ok5OWDJZ?si=M8VdJUufR2C7vEgQ5IZteg&nd=1&dlsi=ee77bf88304648f7&go=1

Нямам търпение да го чуя! 

И филма ще е интересен. Като гледам текста е за Бен Афлек. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Sunlight каза:

И филма ще е интересен. Като гледам текста е за Бен Афлек. 

И като актриса, но и като певица ми харесва най-много общо-взето от световната сцена. Така, че и филма ще го гледам. Той кога излиза? Доста съм назад с информацията за нея, но проекта както винаги е на супер високо ниво! Страхотна е! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

И като актриса, но и като певица ми харесва най-много общо-взето от световната сцена. Така, че и филма ще го гледам. Той кога излиза? Доста съм назад с информацията за нея, но проекта както винаги е на супер високо ниво! Страхотна е! ❤️ 

Албумът излиза на 16 февруари заедно с филма. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

Албумът излиза на 16 февруари заедно с филма. 

Задължително ще се гледа! ❤️ 
За албумът вече направих така, че да е в Библеотеката ми! :D❤️ 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Задължително ще се гледа! ❤️ 
За албумът вече направих така, че да е в Библеотеката ми! :D❤️ 

Имат много хубави обложки делукса, лимит изданието и винил плочите, както и книжката. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

Имат много хубави обложки делукса, лимит изданието и винил плочите, както и книжката. 

Аз съм много доволен и от видеото, а видях, че и песента я е качила, защото то наистина има много скеч в самият клип. Хареса ми, определено. Надявам се да има и жестоки хитачки като моите любими I'm into you и Papi. Тия песни са ми супер любими ! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Аз съм много доволен и от видеото, а видях, че и песента я е качила, защото то наистина има много скеч в самият клип. Хареса ми, определено. Надявам се да има и жестоки хитачки като моите любими I'm into you и Papi. Тия песни са ми супер любими ! ❤️ 

И на мен. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.01.2024 г. от 8:23, Sunlight каза:

Това, че ти не познаваш модния бранд Алеса е друг въпрос. Алеса са навсякъде- и в Гласът на България имаше момиче облечено с Алеса, и в Ергенът Айлин и Валерия бяха облечени с Алеса, и Жаклин Таракчи също при Цитиридис миналата година я обличаха с Алеса, даже и в българските сериали започнаха да обличат актрисите с Алеса. Една дреха като я видя и я познавам, че е Алеса. Техните дрехи няма как да се сбъркат. Ти спри с тази злоба и омраза, че те забелязвам нямаш един позитивен пост. 

Каква злоба бе жена, напечатай тениски с твойто лого, много държа да си купя. Марки мен не ме интересуват. 

Пък и кажи с Рики кво става, защо се разведе, събрал ли се е с внук си или кой беше там от родата. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Lelqtian каза:

Каква злоба бе жена, напечатай тениски с твойто лого, много държа да си купя. Марки мен не ме интересуват. 

Пък и кажи с Рики кво става, защо се разведе, събрал ли се е с внук си или кой беше там от родата. 

Рики ще си продъжи турнето ъсъс Симфоничния оркестър на 19 януари в Лима, Перу заедно с Енрике Иглесиас и Питбул до 10 март. Това турне миналата година започна от септември до 11 декември.

На 20 март тръгва по Apple TV сериала Royal Palm , където Рики играе във всички 10 епизода. 

Сега виждам, че участва и брат му на Женкарлос Канела- Джейсън:

WWW.IMDB.COM

Known for: John Wick: Chapter 4, The Mother, Always Be My Maybe

А защо се разделиха Рики и мъжа му, не знам. Рики го е обмислял още по време на пандемията, той е подал молба за развод. Като приятели били по-добре. Някъде четох, е Рики му е изневерил или любовта е свършила, не знам. А може би и заради кариерата на Рики- той постоянно е на път. Това е,че  по-малкия му син и дъщеря му са май при мъжа му, защото са си от брака на Рики с Джоан. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Рики  беше с повече от 80 музиканта Симфоничен оркестър в Лима, Перу. Има да чакаме да дойде у нас. То само Симфоничния оркестър не можем да му платим и банда му. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Снощи Рики  беше с повече от 80 музиканта Симфоничен оркестър в Лима, Перу. Има да чакаме да дойде у нас. То само Симфоничния оркестър не можем да му платим и банда му. 

Ами като няма да дойде, отиди ти при него. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Sunlight каза:

Снощи Рики  беше с повече от 80 музиканта Симфоничен оркестър в Лима, Перу. Има да чакаме да дойде у нас. То само Симфоничния оркестър не можем да му платим и банда му. 

А нещо за Шакира

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Sunlight каза:

Снощи Рики  беше с повече от 80 музиканта Симфоничен оркестър в Лима, Перу. Има да чакаме да дойде у нас. То само Симфоничния оркестър не можем да му платим и банда му. 

Свирил е на 80 човека едновременно в Лима?! Наистина е талантлив, дано не му се е претъркало гърлото.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

Свирил е на 80 човека едновременно в Лима?! Наистина е талантлив, дано не му се е претъркало гърлото.

60 музиканта от Перу са били Симфоничния откестър, но не е успял да напълни Националния стадиона на Перу. Казват, че много скъпи са били билетите, както и страшно високи са били цените на храните и напитките на стадиона.:

WWW.INFOBAE.COM

Sus seguidores reclamaron en redes sociales que los precios de las entradas estaban muy caras, por lo que el precinto no se llenó de gente. También criticaron los altos precios de la comida y bebida.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче пък е уникален със Симфоничния оркестър и пубоиката пее с него. Много малко са тези , които пеят със Симфоничен оркестър. Съвсем друго звучи:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Andrew Cunanan. каза:

Свирил е на 80 човека едновременно в Лима?! Наистина е талантлив, дано не му се е претъркало гърлото.

60, 80, чичо вече не е семеен, племенника го разкара, а безкрайната тройка с Енрике и Питбул ще да му е омръзнала вече, нека разнообрази малко. 

 

преди 7 часа , Sunlight каза:

Обаче пък е уникален със Симфоничния оркестър и пубоиката пее с него. Много малко са тези , които пеят със Симфоничен оркестър. Съвсем друго звучи:

 

Щом са били толкова скъпи билетите, а това е представлението, вероятно в цената е било включено автърпартито, където е свирил на целия оркестър? 

Междудругото виждам жени в оркестъра, имаш време да се вредиш в Бургаската филхармония и да го поканите да посвири и на вас? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Sunlight каза:

Турнето Трилогия на Рики с Енрике Иглесиас и Питбул продължава на 30 януари до 10 мсрт. 

Между тия двамата Иглесиас и Питбул кой би одобрила повече да пристане на Рики? Хипотетично нали ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • DevilWish locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...