Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Това дали не е било дует, от който Прес се е дистанцирала след неоправданите очаквания от песента с Лидъл?

 

най-успешната му песен за 2022-ра :) И то заради частта на Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

6М за месец, 7М за 2 месеца и седмица💀

 

и то при все, че втория месец е декември, а на нова година сме имали и песни, дето завъртат и 400 000 за едно денонощие. :Д 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Галин и в Spotify ли откри пазаруване, тая мръсна долна ботъмка. Как така вторник от нищото скача на първо място с 15к??

Просто я пуска в бразилската спалня, докато ближат апетитно тялото му загоряло. Смятай, щом за ден е с 4К отгоре ☠️

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

и то при все, че втория месец е декември, а на нова година сме имали и песни, дето завъртат и 400 000 за едно денонощие. :Д 

България каза "в най-светия месец не слушаме гейове и наркомани!!"😛

  • Haha 1
  • Casper 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Yamall каза:

Да му я беше откраднала, щеше да гърми ❤️

Е, тя има 3 тотални хита през 2022-ра и супер клип за нейните стандарти на баладата - стига ѝ. 2022-ра й беше най-успешната година за това десетилетие до момента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Цялото лгхдтв+ общество на Бразилия, с листовки на летището, когато се е чула дума че Гъбин ще стъпва там:

 

Ужасна боза и супер клип.

-------------------------------

Режим Анорексична бавно, но славно се движи към 20 милиона:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Дано в албума има и нови балади!!

 

Албума само с нови песни ли ще е? Ако трябва да включва всичко след албума "Кой" албума ще трябва да е поне троен! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Албума само с нови песни ли ще е? Ако трябва да включва всичко след албума "Кой" албума ще трябва да е поне троен! 

Не знам, но януари почти не пее, 18-19 дни е без участия последно като гледах. Явно всичко този път щe e с топ концепция и не случайно я обяви като най-уникалната година. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам, но януари почти не пее, 18-19 дни е без участия последно като гледах. Явно всичко този път щe e с топ концепция и не случайно я обяви като най-уникалната година. 

И аз очаквам много от Галена тази година! Последните 2 години нещо не са много нейните или поне на мен са ми по-слаби като за нея. (като изключим дуета с Саби)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

И аз очаквам много от Галена тази година! Последните 2 години нещо не са много нейните или поне на мен са ми по-слаби като за нея. (като изключим дуета с Саби)

На кого са? 

Галена може да направи Да си тук(буквално я направи😭), но Мъди може ли да направи това?! :naked:

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

На кого са? 

Галена може да направи Да си тук(буквално я направи😭), но Мъди може ли да направи това?! :naked:

 

2022 нямам изявен лидер, 2023 е на Джордан отвсякъде! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненчо Касъмов при Тото на 14.01.24г.: "Голяма част от образа Азис е Мис Бони"

 

Защо разцириквате Василка, пак ще почне да говори за бащата на Бионсе и "Сен Тропе"... :girl_cry2:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Не знам, но януари почти не пее, 18-19 дни е без участия последно като гледах. Явно всичко този път щe e с топ концепция и не случайно я обяви като най-уникалната година. 

Почти всички чалгарки почиват януари. Това е най-слабия месец на дискотеките като цяло.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...