Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Хелоу @Kitty Качи още снимки от архива. 

 

Вчера исках да кача още, но май ме блокираха. Все пак, ето последното от Гергана.

Помните ли марката "UB jeans"? Жалко, че вече ги няма в България. Сестра ми ми беше купила две хубави блузки и чифт дънки от тази страхотна марка. Май и Камелия им беше рекламно лице.

02.jpg

04.jpg

ger1.jpg

ger2.jpg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Днес май стават и 9 години, откакто Гери скандализира с този международен хит!

 

Още звучи по периферията на Ивицата Газа! Вечен ИМПАКТОВ ХИТ!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
  • Angry 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

6mo cme b/\okHa/\u Kumu! 😒

 

Ще си го запазя след като се прибера довечера 😲

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Туй е под въпрос! Свят, в който Анелия тъпачката има фенове ич не е за подценяване. Ама кой е по-тъп - тя или феновето ѝ - трудно е да се констатира.

Глупости!!! Анелия има прекрасна дискография, а на живо е още по-прекрасна! Да не говорим какво удоволствие е да й слушаш интервютата!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gerganafen каза:

Днес май стават и 9 години, откакто Гери скандализира с този международен хит!

 

Интересно ми е, дали Галин си пада по араби или рязани и на коя страна е в този конфликт. За мен по-секси са арабите 😁

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Интересно ми е, дали Галин си пада по араби или рязани и на коя страна е в този конфликт. За мен по-секси са арабите 😁

Рязани и араби не е ли едно и също? Може аз да греша, де.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bunn каза:

Рязани и араби не е ли едно и също? Може аз да греша, де.

Ряз@ните не са ли събратята на Фики по етнически произход?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери, Кама, Емилия, Малина бяха и на 4-те първи и най-хубави турнета:heart:. Нещо, с което #1 имена като Глория, Ивана, Преслава, Анелия не могат да се похвалят.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Гери, Кама, Емилия, Малина бяха и на 4-те първи и най-хубави турнета:heart:. Нещо, с което #1 имена като Глория, Ивана и Преслава не могат да се похвалят.

Според мен най-добрите турнета бяха 2005-та като посещаемост и 2006-та като емоция и пеене на живо.
Иначе Персил още с дебюта си на туй турне изкърти с пеене на живо, докато всички останали без ИванЯ бяха на ПБ. 

2007-ма нещата се разводниха - повече изпълнители, по-малко концерти. На Галена и Борис им беше доста рано, както и на Кокаин. Можеха Глория и Мария да мушнат на тяхно място. 

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Klaus каза:

Интересно ми е, дали Галин си пада по араби или рязани и на коя страна е в този конфликт. За мен по-секси са арабите 😁

Маман не подбира. Важното е да е вътре.

  • Like 2
  • Haha 4
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Според мен най-добрите турнета бяха 2005-та като посещаемост и 2006-та като емоция и пеене на живо.
Иначе Персил още с дебюта си на туй турне изкърти с пеене на живо, докато всички останали без ИванЯ бяха на ПБ. 

2007-ма нещата се разводниха - повече изпълнители, по-малко концерти. На Галена и Борис им беше доста рано, както и на Кокаин. Можеха Глория и Мария да мушнат на тяхно място. 

Така е, ама все пак Гери успя да опита и удължения вариант през 2007. Иначе: 2004 има Глория, но няма Ивана и Преса; 2005 - Ванча вместо Глора, няма Анелия и Райна; 2006 и 2007 - без Глория отново. Емилия и Гергана от "средната класа" бяха на всички тях без да са Певици на годината.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Така е, ама все пак Гери успя да опита и удължения вариант през 2007. Иначе: 2004 има Глория, но няма Ивана и Преса; 2005 - Ванча вместо Глора, няма Анелия и Райна; 2006 и 2007 - без Глория отново. Емилия и Гергана от "средната класа" бяха на всички тях без да са Певици на годината.

Абсурдно е Гергана и Квазимодка да се поставят в една категория. Гергана предизвика национална истерия с появата си. Губя те бавно е по-голям хит от всичко издадено от Счети. Кити нали постна една сюрия реклами на различни продукти с участието на Гертруд, видно е продавала солидно, щом тя и Камелия са най-търсените от рекламодателите за подобни изяви. Отделно не съм чул Квазимодка да има албум продаден в 60 000 тираж (Губя те бавно), 40 000 (Както никой друг) и 20 000 (Сини очи) в рамките на има-няма 2 години и половина. 

Гергана изора държавата, децата бяхме луди по нея, чичовците и мъжете най-вече заради визията също! ИКОНА! Има много по-интензивен и със силен магнитуд пик от Квазимодка, която никога не е пикирала и винаги е била в миманса като интерес към персоната ѝ. 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-обсъжданата и айконик реклама с чалгарка обаче е. Мисля, че няма човек в тази държава, който да не я знае. Марчето тогава с шут влезе в А група на чалгата.
 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

@Kitty
Твоите мечти в кво са - в зелено или в Луи Витьон и Баленсиага?

 

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Ужасни виснали дирници и впити прашки от 2.50, създадени от най-евтиния трикотаж. Галена с тея евтини чехли и напукани пети е просто шок, а Квазомодка с тея уж класни обувки - а отгоре като най-евтина магистралка - дори повече, в гръб спокойно мога да я сбъркам с Митю Пищова.

Tyū Heū /\u AHgpa?

преди 24 минути, Klaus каза:

Интересно ми е, дали Галин си пада по араби или рязани и на коя страна е в този конфликт. За мен по-секси са арабите 😁

Bcu4kume ca pq3aHu

преди 1 час, Lelqtian каза:

В червено, надявам се, вино. 

 

Kumu e 

 

https://youtu.be/gHaGQTzpIBk?si=5zVJD--vVXCcv8KQ

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

0439428555940dcc889602cb4494ef46.jpg

51UrZ5imEZL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Памела Андерсън прекратява КАРИЕРИ на това турне.

Обаче Памела сега и Гери визуално се доближават! 

  • Sad 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Bunn каза:

Рязани и араби не е ли едно и също? Може аз да греша, де.

Всъщност да, но в Германия се внимава по темата евреи, което ми оказва влияние. Трябваше да напиша рязани или рязани чифути 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...