Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, meleto каза:

Освен, освен.. 

Полека... половината чалга кариери се базират на кавъри. Колко от чалгарките имат солови кариери? Галена има 1 самостоятелна от 5 песни. Преслава поне прави 1 дует на 3. 

Излез малко от чалгата и ще чуеш хитовете им. 

Кои чалга кариери са базирани основно на кавъри освен тази на Ивана и мангала Стораро?

Ако бяха такива хитове нямаше да има нужда да излизам от чалгата,щях да ги знам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Кои чалга кариери са базирани основно на кавъри освен тази на Ивана и мангала Стораро?

Ако бяха такива хитове нямаше да има нужда да излизам от чалгата,щях да ги знам.

По същата логика са почти всички чалгии за хората дето не слушат тоя жанр, но това прави ли Къв съм як по-малък хит? 

Няма как да слушаш 99% чалга и да очакваш да знаеш останалото. Като не харесваш рап, напр. Вирго - не го следиш. Но това не го прави несъществуващ и по-малко успешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

TorinoPashata.jpg

Имам въпрос: кой е Торино и кой Пашата хахах :D 

Торино е този с очилата, Пачата е този с изплезения език и отворената уста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

По същата логика са почти всички чалгии за хората дето не слушат тоя жанр, но това прави ли Къв съм як по-малък хит? 

Няма как да слушаш 99% чалга и да очакваш да знаеш останалото. Като не харесваш рап, напр. Вирго - не го следиш. Но това не го прави несъществуващ и по-малко успешен.

Как разбра пък какво и колко слушам?😂 Просто имам по-обширна представа за това кое се слуша и кое не и критериите ми за успех не са 15 годишните пикли слушащи Торино и Пашата или лелките слушащи Графа.

винаги съм твърдял че Вирго е едно от малкото имена в попа,което може да се смята за конкуренция на чалгаруните.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Кои чалга кариери са базирани основно на кавъри освен тази на Ивана и мангала Стораро?

Ако бяха такива хитове нямаше да има нужда да излизам от чалгата,щях да ги знам.

Андреа кавърдиса имиджа на Кама и Лейди Гага.

Счетоводителката цял живот не може да реши кой да имитира - Фатмишка, Гетруд, сега и Галош.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Андреа кавърдиса имиджа на Кама и Лейди Гага.

Счетоводителката цял живот не може да реши кой да имитира - Фатмишка, Гетруд, сега и Галош.

Все едно в началото на миналото десетилетие не се копираха масово американските клипове,че само Дора да обвиняваме. 
То и Кама крадеше идеи от там. Това с лепенките по зърната май беше крадено от Риана.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Все едно в началото на миналото десетилетие не се копираха масово американските клипове,че само Дора да обвиняваме. 
То и Кама крадеше идеи от там. Това с лепенките по зърната май беше крадено от Риана.

Риана го направи след Кама, около 3 години по-късно. Но Кама окраде РуПол.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Yamall каза:

Остарява тая от профилната ти!!!!

WWW.INSTAGRAM.COM

Понеже често чувам въпроса “Как винаги ти е толкова �...

 

Ами зле е.

WWW.INSTAGRAM.COM

9,220 likes, 29 comments - pashata_official on May 24, 2021: "Благодаря на @venetashkodrova за страхотният подарък. Ако и �..."

А младостта и красотата на Дора са непреходни.❤️‍🔥

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Торино е този с очилата, Пачата е този с изплезения език и отворената уста.

Не знам защо, но са си объркали прякорите. Мислех, че са на обратно.

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Как разбра пък какво и колко слушам?😂 Просто имам по-обширна представа за това кое се слуша и кое не и критериите ми за успех не са 15 годишните пикли слушащи Торино и Пашата или лелките слушащи Графа.

винаги съм твърдял че Вирго е едно от малкото имена в попа,което може да се смята за конкуренция на чалгаруните.

Естествено, че не слушаш друго. Твой избор е, но си личи. 

Мда, критериите ти са циганите и пияните студенти. А, само да припомня, че алфите и новите се харесват на същите тия 15 годишни пикли. Противоречиш си.

Забравихме и fyre, но той малко върви извън системата. Не знам как е с участията, но предполагам стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ами зле е.

WWW.INSTAGRAM.COM

9,220 likes, 29 comments - pashata_official on May 24, 2021: "Благодаря на @venetashkodrova за страхотният подарък. Ако и �..."

А младостта и красотата на Дора са непреходни.❤️‍🔥

А ти подмладяваш ли се или ? Как върви времето за теб? :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Аналът на Планета

За последните 3 месеца имат 12 качени клипа:

  • 2 песни с над 100к гледания 
  • 1 с над 500к. 
  • 9 с под 100к

 

Веднага те поправям! При такъв интерес К не трябва да има! Или както пее Дебора в "Неморално" тук можем да добавим Б за БАНАЛЪТ им, но без К и без Б е по-подходящо! Флопове на поразия!
Във първа сценааааа съм прелъстена, а втора сцена е с ТОЧКА ЧЕРВЕНАААА!!! 
Сигнал писаха ЧЕРВЕНА ТОЧКА на Преслава!

SIGNAL.BG

Преслава обра точките на феновете с новия си сингъл "Улицата", който получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и стъпи на призовата позиция в 50-те

Преслава е истинска ГАДАТЕЛКА, още 2009 година го предсказа! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Не знам защо, но са си объркали прякорите. Мислех, че са на обратно.

Естествено, че не слушаш друго. Твой избор е, но си личи. 

Мда, критериите ти са циганите и пияните студенти. А, само да припомня, че алфите и новите се харесват на същите тия 15 годишни пикли. Противоречиш си.

Забравихме и fyre, но той малко върви извън системата. Не знам как е с участията, но предполагам стабилно.

Наистина най-добре продължавай с програмирането понеже това да слагаш етикети и да налучкваш какво слушам и в какво обкръжение съм не е твоето. 
 

Между другото тук се говореше че Торино и Пашата имат и дует с Емануела,така че знам че вътрешно нямаш търпение да излезе.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, hohster каза:

Диона ходеше с единия и му изцеждаше та*аците до дупка... После му направи черна магия и се разделиха..

Сега нямат пукнат хит.

с Пашата беше май.

То щото тя след 2020 има дори и сезонен хит. 🤡

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hohster каза:

Диона ходеше с единия и му изцеждаше та*аците до дупка... После му направи черна магия и се разделиха..

Сега нямат пукнат хит.

На новата му :) ли е посветила тази песен? ❤️ Вкъщи е мега хит! Направо ми е в топ 3 за есента! :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hohster каза:

Диона ходеше с единия и му изцеждаше та*аците до дупка... После му направи черна магия и се разделиха..

Сега нямат пукнат хит.

Нещо си е объркала магиите, те правят песни с Камелия и Преслава, тя с Анджелина и Ариа.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yamall каза:

Нещо си е объркала магиите, те правят песни с Камелия и Преслава, тя с Анджелина и Ариа.

Тя прави с настоящите лидерки, а те с бабички, миришещи на пръст, пот и засъхнала сперма. 🤡

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Наистина най-добре продължавай с програмирането понеже това да слагаш етикети и да налучкваш какво слушам и в какво обкръжение съм не е твоето. 
 

Между другото тук се говореше че Торино и Пашата имат и дует с Емануела,така че знам че вътрешно нямаш търпение да излезе.

За какво обкръжение говориш? Сега разбирам. Доверяваш се на своя си кръг от нелапетии и нелелки. Еми, пак не ти е обективно мнението. 

Много ми хареса, че се жегна. Може би следващият път ще знаеш всички песни на Графа + хитовете на Торино и Пашата. :D 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя прави с настоящите лидерки, а те с бабички, миришещи на пръст, пот и засъхнала сперма. 🤡

Те настоящите лидерки също приличат на бабички, миришат на пот и засъхнала сперма?! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

За какво обкръжение говориш? Сега разбирам. Доверяваш се на своя си кръг от нелапетии и нелелки. Еми, пак не ти е обективно мнението. 

Много ми хареса, че се жегна. Може би следващият път ще знаеш всички песни на Графа + хитовете на Торино и Пашата. :D 

 

Така е,много се жегнах,че в чалга форум ми казаха,че слушам чалга. :( 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона съжалява сигурно, че е изтървала такова младо жребче, а сега е принудена с някоя гнусна мангуста да си ляга, за да снима следващия си еФтин клип..

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, hohster каза:

Диона съжалява сигурно, че е изтървала такова младо жребче, а сега е принудена с някоя гнусна мангуста да си ляга, за да снима следващия си еФтин клип..

 

Нали й порастна пенис след това.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...