Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Stela каза:

Много ми е любопитно къде му помириса дъха... 🤣

 

Мога да разбера какъв е дъха на някой само като му погледна кожата и устните, и го видя/чуя как говори. 
Този със сигурност не пие достатъчно вода, за да има дъх различен от умряло животно.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Emanuela.Carey каза:

Мога да разбера какъв е дъха на някой само като му погледна кожата и устните, и го видя/чуя как говори. 
Този със сигурност не пие достатъчно вода, за да има дъх различен от умряло животно.

Нощта ЗА нас принадлежи :D И до ден днешен се лутам какво ли значи? Но съм сигурен, че пее "ЗА нас принадлежи"  на 0:56

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Траверса няма да я остави намира.

А Дора нещо е изненадващо тиха и смирена.
IMG-9414.jpg

Мълчи защото този път наистина може да й нацепят китарата.Все пак травеститите имат женска злоба и мъжка сила.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , asylum каза:

„Каза, че няма как да лети в нискобюджетен самолет, обясни, че тя била звезда от висок ранг и трябвало самолетът да има изход за звезди. Говореше за това, че нямало как да пътува с автобус. И въпреки че й обясних, че на летището ще я чака шофьор, че ще бъде закарана до клуба, тя ми затвори телефона и изчезна“, разказа Глория.

Всичко започнало преди няколко месеца. Йорданова, която поддържала близки отношения с Андреа, имала желание да й помогне.

„Съжалявах я за всичко, което й се случваше. Оплакваше се, че няма участия. Затова навих заведение в Нидерландия да я наеме. Те от самото начало имаха притеснения. Питаха ме дали няма да стане както с прословутото й изпълнение, когато беше пияна и падаше по сцената. Убедих ги, че съм говорила с нея и всичко ще е наред“, добави още организаторката.

Права е Дора, че няма как да лети в нискобюджетен самолет - те са конструкции от ефтина ламарина, а тя с нейното тегло ще й попречи да излети изобщо. :) 

За нея ще е нужна много прецизно тройно закалена стомата.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

Това е типично за нея, отново поредната кражба на пари. После защо не я канят на участия, не Анде, не е Сашка виновна. Просто като няколко заведения кажат, че крадеш буквално парите им, не отиваш, или ако отидеш пееш за 20 минути и ти става "лошо" и си тръгнеш, другите вече знаят за какво става въпрос. Защо Преслава няма този проблем? Защо Камелия го няма? Защо Глория го няма?

Да не говорим колко режисьори, хореографи, стилисти и гримьори е завлякла. НЕ ЦУРА й провали кариерата, а ужасния й характер.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Престани да ровиш в живота и раните на една успешна жена.

С който е спала Рашия повече не е погледнал друга жена! Всичките от списъка минаха в еднополови връзки от мъка.

И Кристияно Роналдо, Джъстин Бийбър 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, hohster каза:

То па една кариера..

Не ме ядосвай рано сутрин, да не викна @Sunlight да ни говори за Коцето!

Мислех, че е невинна и непорочна като Гери. (и че някой ден ще бъдем заедно):( И преди да споменете слуховете за бременността на Гери: Тя е Барби, а Барбитата не правят секс - просто си пожелават бебета и имат!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Е тва ви е хитът на Емануела. Прием - нула. Поведение - Преслава. Плейбек.

Обърка песните, това е дуета с Анелия.
И си стана хит, ако имам време/желание бих изровил клипове където цели дискотеки на морето я пеят с нея.

Всъщност тъй като явно обичаш да ровиш в клипове на Емануела ще си ги намериш сам.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Емануелция скандализира и почне да "пее" "Правя ти услуга" по участия. :D

Новите времена с AI биха били перфектни за Андра - вече дори нямаше да трябва да се разкарва до студиото за направата на фалшивите си "лайв" записи. Ама си изгори трудовата книжка вече. Прекалено много претенции има за не особено активна, неадекватна, развалена физически и нестабилна психически плейбекчийка.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Обърка песните, това е дуета с Анелия.
И си стана хит, ако имам време/желание бих изровил клипове където цели дискотеки на морето я пеят с нея.

Всъщност тъй като явно обичаш да ровиш в клипове на Емануела ще си ги намериш сам.

E, как... то ако имаше такива клипове с цели дискотеки дето пеят с нея, отдавна щеше да ги изтипосаш. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

E, как... то ако имаше такива клипове с цели дискотеки дето пеят с нея, отдавна щеше да ги изтипосаш. :D 

Всъщност не, качвал съм един клип от нейно участие с “Крипто” когато някой тук беше написал, че никой не я знае, за да покажа и тогава че я крещят с пълно гърло. 
И един клип на общото им участие с Десислава когато точно “ангелския глас” е на плейбек, а Емануела пее на живо.
Иначе нямам намерение да спамя темата с участия на Емануела. Не съм ѝ фен акаунтите в инстаграм.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Emanuela.Carey каза:

Всъщност не, качвал съм един клип от нейно участие с “Крипто” когато някой тук беше написал, че никой не я знае, за да покажа и тогава че я крещят с пълно гърло. 
И един клип на общото им участие с Десислава когато точно “ангелския глас” е на плейбек, а Емануела пее на живо.
Иначе нямам намерение да спамя темата с участия на Емануела. Не съм ѝ фен акаунтите в инстаграм.

A3 ciM 3qna/\ k/\un, Ha koūmo Bcu4ku neqm maq neceH c… KUAPA!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Emanuela.Carey каза:

Какво ли се случва с връзката на Лидия и Атанас Колев след скандала че я е биел?

Така и не коментираха тази клюка, а Атанас за дори по-малки неща винаги се обяснява по сторита.
Тя си е махнала всички лайкове от неговите постове.
Както бяха започнали да се снимат публично изведнъж спряха. 
Лидия често качва криптични клипове, както например вчера беше качила с песента на Йоана Сашова “Мама беше права”. Която песен е със същата тематика. 
Като имат общи участия дори не излизат заедно на сцената.

Той пък от тогава прещрака и все се опитва да изглежда като някакъв добряк.

В събота ги видях в Парадайс, нещо се караха и после Лидия качваше сърцераздирателни сторита.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

В събота ги видях в Парадайс, нещо се караха и после Лидия качваше сърцераздирателни сторита.

Ах, защо ли не срещна и аз Лиди в Парадайс. :heart: Може би защото бих получил удар от вълнение?! Ама пък би си струвал инфарктът заради Лиди.:ba:

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Ах, защо ли не срещна и аз Лиди в Парадайс. :heart: Може би защото бих получил удар от вълнение?! Ама пък би си струвал инфарктът заради Лиди.:ba:

Лидия изглежда вече ужасно с тази прическа, да уволни вече Ивайло Колев.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ванчето участва пак.

Много ясно че участва пак. Иначе кой ще гледа? Пък и трябва да намаже нещо да се прави пак гадже на Гъбилина. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Лидия изглежда вече ужасно с тази прическа, да уволни вече Ивайло Колев.

 

И аз не я харесвам с тая Карън подстрижка, дано не я снима и в следващия клип си е с дълга косичка.:heart:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

И аз не я харесвам с тая Карън подстрижка, дано не я снима и в следващия клип си е с дълга косичка.:heart:

 

 

Лиди няма ли да скандализира отново с war track? 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...