Jump to content

Евровизия 2023 - Първи полуфинал - 9 май, 22:00


Препоръчани коментари

Абсолютно непонятно ми е как не отпадна една скандинавска и една балканска. Върнете журитата.

преди 1 минута, Lelqtian каза:

И това ти казах, нямаше просто вариант в който Швеция, Финландия и Норвегия няма да се класират. 

Ениуей, 9 от 10 не е зле. 

Еми да, те са фаворити. Шансът беше минимален. 

Поне Сърбия да беше отсвиренааааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Абсолютно непонятно ми е как не отпадна една скандинавска и една балканска. Върнете журитата.

Еми да, те са фаворити. Шансът беше минимален. 

Поне Сърбия да беше отсвиренааааа

От тия 10 за отсвирване беше Хърватска, да видим. Според мен - в дъното на дясната половина между Украйна и  Италия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

От тия 10 за отсвирване беше Хърватска, да видим. Според мен - в дъното на дясната половина между Украйна и  Италия. 

Според теб кои са били 10-11 място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Според теб кои са били 10-11 място?

Хърватска, Малта и Латвия според мен са били доста близко до 10тото мсто и разликата им е минимална, на Мама Трактора е влезнал на някоя магия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Хърватска, Малта и Латвия според мен са били доста близко до 10тото мсто и разликата им е минимална, на Мама Трактора е влезнал на някоя магия. 

Аз си представям Сърбия и Хърватия с близки резултати. 

  1. Швеция
  2. Финландия
  3. Израел
  4. Норвегия
  5. Чехия
  6. Молдова
  7. Португалия
  8. Швейцария
  9. Сърбия
  10. Хърватия

Латвия

Малта

Холандия

Азербайджан

Ирландия

 

Така ги виждам. Реално в тоя полуфинал имаше 4-5 по-силни песни и всичко друго беше сравнително равно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз познах всички финалсти от този полуфинал, но забелязахте ли че само в това семи имаше поне 5 по-интересни и по-брутални представяния от Лорийн. Все по-малко си мисля че щe спечели.

Мега яко!

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Аз си представям Сърбия и Хърватия с близки резултати. 

  1. Швеция
  2. Финландия
  3. Израел
  4. Норвегия
  5. Чехия
  6. Молдова
  7. Португалия
  8. Швейцария
  9. Сърбия
  10. Хърватия

Латвия

Малта

Холандия

Азербайджан

Ирландия

 

Така ги виждам. Реално в тоя полуфинал имаше 4-5 по-силни песни и всичко друго беше сравнително равно.

 

 

Ако трябва да гадая подредбата, бих сменил Сърбия и Чехия. 

преди 7 минути, Willy каза:

Аз познах всички финалсти от този полуфинал, но забелязахте ли че само в това семи имаше поне 5 по-интересни и по-брутални представяния от Лорийн. Все по-малко си мисля че щe спечели.

Мега яко!

 

Забелязахме. Забелязахме и как преди Лорийн имаше доста дълга рекламна пауза/включване от зелените стаи, както и след нея също имаше включване, макар и малко по-кратко, пак оттам, докато всички останали успяха да се вместят с излизане и разкарването от сцената в рамките на визитките. Както и че все пак бяха закачили капака на солариума за тавана на залата, въпреки че уж не само не можеше, а и не било честно спрямо останалите изпълнители ... 

Поне може да кажем че който е отговорен за снимането на нейния пърформънс е някъв магьосник, щом успя да направи от тая клаустрофобия гледаемо изпълнение. 

 

Пресконференцията тъкмо ще започва, някой ако има желание да гледа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хъ. Явно тоя път са теглили жребия първа или втора половина преди пресконференцията, която почна почти час по късно от първоначално обявеното ... 

Ениуей, продуцентите си скубят косите от яд в момента с тая томбола. 

Първа половина - Финландия, Португалия, Сърбия, Швеция, Швейцария 

Втора - Хърватска, Чехия, Израел, Молдова, Норвегия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Хъ. Явно тоя път са теглили жребия първа или втора половина преди пресконференцията, която почна почти час по късно от първоначално обявеното ... 

Ениуей, продуцентите си скубят косите от яд в момента с тая томбола. 

Първа половина - Финландия, Португалия, Сърбия, Швеция, Швейцария 

Втора - Хърватска, Чехия, Израел, Молдова, Норвегия. 

Тегленето беше на живо в тик ток.

  • Confused 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хъ още един път. Може и да не съм съвсем прав за Хърватска, в последния ... час? откакто са качили изпълненията от тази вечер като самостоятелни клипове в канала, имат 150 хиляди? Израел е със 105 някъде в момента, Лорийн 90 и нещо, Чачача 85, Сърбия 75 .... 

преди 1 минута, Willy каза:

Тегленето беше на живо в тик ток.

Значи нищо не съм изпуснал :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, не знам какви изненади очакваш в този полуфинал, решаван само от телевот 😁 Абсурдно е и очакването, че Норвегия и Сърбия няма да се класират.

Басирам се, че и двете не са хванали последния влак, а са топ 7.

Според мен Нидерландия е 11-та и при жури щеше да е вътре за сметка на Хърватия.

А жребият пак нарежда бози във втората половина и пак някой от първата ще печели. Въпросът е само дали ще е на североизток или на северозапад от Полша, която ако живеехме в перфектен свят, щеше да спечели с мегахита BEJBA, но не би.

 

Аз winner vibes получих само от Лорийн, Финландия ме разочарова…

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Какви winning vibes от Лорийн...това ако спечели щe e топ 3 най-слаби победители за последните 20 години наред с Азер-2011 и Русия-2008.

Все едно за пръв път някой коментира идеята, че Лорийн може да спечели, а не е на първо място в залозите от 2 месеца.

И не беше една от много малкото, която почна да се вдига в залозите веднага след изпълнението - забелязах само нея и Израел, а Финландия падна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Все едно за пръв път някой коментира идеята, че Лорийн може да спечели, а не е на първо място в залозите от 2 месеца.

И не беше една от много малкото, която почна да се вдига в залозите веднага след изпълнението - забелязах само нея и Израел, а Финландия падна.

Аз видях Швейцария от 12-3 то скочи на 7мо? WTF

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Аз видях Швейцария от 12-3 то скочи на 7мо? WTF

Много беше добър вокално, нещо като черен кон се очертава, доколкото тая бозичка може да е такъв. Няма да е като миналогодишната Молдова, но нещо като Естония я виждам. 

Биг 5 не сме коментирали май? 

Лазарка е отврат, скучен стейдж, противна женичка, it's a no from me.

Италия е супер песен, ама я виждам като едно от по-слабите им представяния в последните години. 

Германия е супер като за Германия, ще са на последно място отново, но ще е сред най-малко заслужените им. 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

Много беше добър вокално, нещо като черен кон се очертава, доколкото тая бозичка може да е такъв. Няма да е като миналогодишната Молдова, но нещо като Естония я виждам. 

Биг 5 не сме коментирали май? 

Лазарка е отврат, скучен стейдж, противна женичка, it's a no from me.

Италия е супер песен, ама я виждам като едно от по-слабите им представяния в последните години. 

Германия е супер като за Германия, ще са на последно място отново, но ще е сред най-малко заслужените им. 

Не си права за Лазарка, но не ми се спори. Има страхотно специално умение :D 

Италия ми е супер скучна, ще търка долния край на дясната половина. 

И за Германия не си права, ще са далече от последното място. Изненадващ топ 5, или близко. 

преди 1 час , meleto каза:

Аз видях Швейцария от 12-3 то скочи на 7мо? WTF

Някой е развързал кесията, пак си е на 13то място. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

За специалното умение съм съгласна, ама да го беше имплементирала в изпълнението!!!

Всичките ще са във втората половина. Единствено Испания предполагам, че ще е в топ 13. Германия не вярвам да е последна. Но виж Швейцария е идеална за там. 

БТВ сънувах, че Хърватия са спечелили полуфинала. И какво да видя на сутринта... имат 500к гледания - най-много от всички полуфиналисти. ХАХАХА

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...