Jump to content

Чат мания (октомври, ноември, декември 2022)


Stela

Препоръчани коментари

преди 45 минути, THE IIconic каза:

И трите ги обожавам. Гледах сцената в тик ток дето Джансу  убива Шакика. Много гадно 

Шахика в началото много ме дразнеше, но после възприех ролята й и вече си я харесвам. Трите в компания са уникални. Много се забавлявам и на сцените с Джанер. Ендер обаче си ми е любимка. Най-яката кучка е 😁😁❤❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Stela каза:

Шахика в началото много ме дразнеше, но после възприех ролята й и вече си я харесвам. Трите в компания са уникални. Много се забавлявам и на сцените с Джанер. Ендер обаче си ми е любимка. Най-яката кучка е 😁😁❤❤

Bye bye! ❤️

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Тук вече ме изненада 😁😁😁 

Коя ти е любимка от трите? 

Всъщност се зарибих съвсем случайно преди 2-3 месеца. Изпуснал съм 3 сезона и някои от интригите ми се губят. Иначе турски сериали не съм гледал сигурно от времето на Листопад.

Шахика разбира се. Страшна змия е. Сега сигурно като умре ще спра да го гледам😀

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Всъщност се зарибих съвсем случайно преди 2-3 месеца. Изпуснал съм 3 сезона и някои от интригите ми се губят. Иначе турски сериали не съм гледал сигурно от времето на Листопад.

Шахика разбира се. Страшна змия е. Сега сигурно като умре ще спра да го гледам😀

Аз го гледам от началото, така че ако не разбираш някоя интрига питай 😂😂

Всъщност гледай го и след като умре Шахика. Ако не те бъркат спойлери ще ти кажа защо. 😁

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Аз го гледам от началото, така че ако не разбираш някоя интрига питай 😂😂

Всъщност гледай го и след като умре Шахика. Ако не те бъркат спойлери ще ти кажа защо. 😁

Не ме бъркат,сподели. Аз горе долу знам какво ще се случи в следващия сезон.😀

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

@THE IIconic Кои други следиш от турските?

Само изкушението и Откраднати мечти. Изкушението почнах да го гледам редовно малко преди Халит да умре, гледал съм малко от изчезването на Ендер и появата на Ялдъз като бременна на годежа на Халит и Шахика. Сега го гледам отначало. 

П. С. Асуман също ми е от фаворитите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.12.2022 г. от 17:15, xroflx9 каза:

Не ме бъркат,сподели. Аз горе долу знам какво ще се случи в следващия сезон.😀

 Напред ли гледаш или са ти казали, чел си? Аз понякога гледам напред, а и една колежка го е изгледала и сега е на новите сезони и ми казва някои неща. Забавен е сериала, става да убиеш времето. 

Я кажи какво мислиш за Зехра? 🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.12.2022 г. от 19:18, THE IIconic каза:

Само изкушението и Откраднати мечти. Изкушението почнах да го гледам редовно малко преди Халит да умре, гледал съм малко от изчезването на Ендер и появата на Ялдъз като бременна на годежа на Халит и Шахика. Сега го гледам отначало. 

П. С. Асуман също ми е от фаворитите. 

Асуман на моменти ме дразни, на моменти ми е забавна, но като цяло не ми е фаворитка. Фериде, майката на Чаатай ме кефи мен. 😁 Чаатай също. Добре, че се появи той, че иначе няма много хубави мъже в тоя филм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

 Напред ли гледаш или са ти казали, чел си? Аз понякога гледам напред, а и една колежка го е изгледала и сега е на новите сезони и ми казва някои неща. Забавен е сериала, става да убиеш времето. 

Я кажи какво мислиш за Зехра? 🤣🤣

В една страница във фейсбук пишат какво ще стане в утрешния епизод. Запазил съм си и канала в ютюб,в който качват новите епизоди и понякога не се стърпявам и си пускам нещо за да видя каква е развръзката. Знам че сега в пети сезон интригите ще се въртят предимно около Чаатай,Ендер и Ялдъз.

Нямам мнение честно казано. Безлична ми е,не ми е и забавна. Доколкото знам и тя ще умре в някой от следващите епизоди. Най-много се смея на Шахика и онзи таксиджията😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Знаеш ли, че тя е и певица? Ходи по концерти. Аз я следвам в инстаграм. 

Знам. И аз я следвам. Предстоящите серии са много интересни. Голям смях ще има. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

^^Опасното изкушение е единствения турски сериал, който още следим у нас. Другите, които в момента вървят ни дойдоха много бозави, особено "Ямата". А актрисите в ролите на Ендер и Шахика сигурно това са им най-ефектните роли, досега в други сериали, които сме ги гледали са били героини тип тапети. Като се сетя в Приказка за Бодрум актрисата която играе Ендер каква кахърна излъгана женица го играеше и каква е тук като Ендер, все едно е друг човек.

А искам да извадя спомен от нафталина на българския чалга интернет. Някой спомня ли си един сайт като картотека с дискографиите и кратки биографии на изпълнителите? Май по едно време можеше да се свалят и песни. Харесваше ми, защото там имаше и рядки песни от 2000-2001 година да речем, които тогава, 2004-2006 да е било рядко се намираха, тогава още не съм знаел за това, че може да си смъкнеш песен на мп3-ка от видеоклип в нета, а и по-старите не бяха много качени още. И новини си имаше на първа страница, много промотираха Хабиби по едно време. 😄 

Имаше и форум, мисля, че част от хората от него се преместиха тук после, а онзи форум и сайт ги закриха. Май се наричаше mp3-b0x.bg или се бъркам. Интересно беше, че майката на Полина пишеше там и доста защитаваше дъщеря си и нападаше другите певици. Някой сеща ли се?

Редактирано от mihael
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Stela locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...