Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Wild_Style каза:

Галена и Азис бяха на косъм, а счетоводителката и покойния Денис едва ли ще успеят. Колкото и грубо да прозвучи Денис не е Азис и съответно фенската му маса не е толкова голяма, колкото я изкарват някой хора. Макар и трагедията да беше ужасяваща, хората я забравиха. На дневен ред са други теми.

За да издигнеш Галена, оплю Денис, честно ли? 

 

  • Like 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще излезе дуета на Емилия и Денис? Много искам да го чуя, но чак ми е странно, защото още ми е тъжно за Денис. Толкова още имаше какво да даде на света. Трудно ми е да му слушам песните, натъжавам се. Все пак очаквам песента да е хубава след предишните дуети. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах на 32-рия ден прави 74К, а Преслава на 30-тия падна на 51К. Много бързо замина и тази песен. Ако това не я накара да се замисли, не знам какво би могло. 

Тита и Фики флопнаха. Жалко, песента ми харесва. Какво става с Тита, че така не може да нацели хит... 

КаРмелия на 38-ия ден 8К 😲 Нали тази песен беше нещо уау? 

@Willy Колко мислиш, че ще има ВНЛ за година? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , hohster каза:

Уроци по пеене с Димана! :D Да вземе да пусне нова песен! Какво е това?
А колкото до Галин ето какво казва и в самата статия, все още ще бъде излъчван по Планета!

Фолк певецът Галин вече не е част от димитровградската музикална империя „Пайнер“. Новината потвърди изпълнителят пред Secret.bg.

„Да, вече не съм в „Пайнер“, а в „Алфа Мюзик„. Въпреки това те остават мои медийни партньори, с които имам и мениджърски договор“, заяви Галин.

Той е категоричен, че няма никаква драма. „Работя с тях прекрасно, имаме добри отношения“, допълва пред Secret.bg звездата.

ФИКИ СЪЩО НАПУСНА „ПАЙНЕР“

Причината за раздялата е 10-годишният договор между двете страни, който е изтекъл.На 24 февруари Галин ще представи новата си песен „Бивши“, която ще бъде качена в YouTube канала на компанията му – „Алфа Мюзик“.В момента певецът продуцира някои от най-актуалните имена във фолка – Лидия, Десита, Адам и Симона.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лоши новини се събраха за Пайнер. Все по-зле става при тях положението. Буквално останаха без изпълнители, или поне без печеливши такива. Не могат да компенсират с разни хванати от гората дето ги навзеха. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кошмарна обложка. Галена я няма вече в компилациите. Липсват и на Галин изпълнителите. Те не знам защо ги издават вече тези компилации. Супер зле подбор без никакви хитове вече. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Stela каза:

Емрах на 32-рия ден прави 74К, а Преслава на 30-тия падна на 51К. Много бързо замина и тази песен. Ако това не я накара да се замисли, не знам какво би могло. 

Тита и Фики флопнаха. Жалко, песента ми харесва. Какво става с Тита, че така не може да нацели хит... 

КаРмелия на 38-ия ден 8К 😲 Нали тази песен беше нещо уау? 

@Willy Колко мислиш, че ще има ВНЛ за година? 

 

Надявам се поне 35-40М!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , ge6a_vip каза:

Галин е напуснал Пайнер

https://secret.bg/exclusive/i-galin-se-razdeli-s-payner/

Отдавна не е към тях, те само му рекламират участията, въртят го по tv и тн. Същото важи и за певиците на Алфа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Just_Me каза:

Отдавна не е към тях, те само му рекламират участията, въртят го по tv и тн. Същото важи и за певиците на Алфа.

Не е от толкова отдавна. Договорът му изтече лятото, допреди това си беше част от "Пайнер".

Другите артисти от "Алфа" никога не са били в "Пайнер".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Скоро на пазара Хитовете на Планета Пайнер 20

Може да бъде изображение с 4 души и текстово съобщение

Може да бъде изображение с 3 души и текстово съобщение

За какво изобщо ги правят тези компилации? И да, наистина.... къде са песните на Галена? Галин щом вече не е към Пайнер, може би ще стане както при Глория и Ивана, ако не се лъжа? 
Поне да отбележа, че любимите ми песни са първи - В твоето легло и Направо в коша и най-накрая и друга моя любима песен са включили на Цветелина Янева - "Бой, бой". А щом са хитове и Галена я няма, къде е "ВЛИЗАМ И ГЪРМЯ", защо са включили "Ало, ало", на Ария "Амнезия", "Ревност" на Борис Дали? Това са прекалено нови песни и определено не са Хитовете на Пайнер! Може би само песента на Теди е успешна. "Авария" също я няма на Айви, която е доста по-популярна от "Ще те поръчам"! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Галена от "Красиви лъжи" насам нямат нищо общо с Пайнер, няма как да ги включат. Правата си ги държи изцяло тя и ги дистрибутира чрез KVZ. "100 живота" е последната й песен продуцирана от Пайнер.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Stela каза:

КаРмелия на 38-ия ден 8К 😲 Нали тази песен беше нещо уау? 

Все още смягам, че проектът е супер, но има само милион гледания за над месец, което е потресаващ резултат. Според мен и като тежест на името олекна след пришиването на новия фейс, виж, че и от Гласът не я канят вече. Друго си беше зрялата, но супер изглеждаща жена, все още разбиваща в дискотеките. Това сега е 50-годишна дама, излагаща се да се преструва, че е на 17. Чекиджиите все още й се заканват в коментарите, но като цяло вече го няма тоя респект към нея.

66a418.jpg

В случай, не нещо не сме разбрали от изляянията й през последните години, нали. Къде е книгата? Май не й стиска да я издаде, че Пайнера да не я осъди за клевета. Едно е да дрънкаш на диванчето пред пенсионерката Ема Стоянова, друго е да издадеш продукт с твърденията си черно на бяло. За албум и още по-малко - концерт даже и не питам, това си бяха просто смели Фоксиеви фантасмагории.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Скоро на пазара Хитовете на Планета Пайнер 20

Може да бъде изображение с 4 души и текстово съобщение

Може да бъде изображение с 3 души и текстово съобщение

Твърде смело заглавие ... "Хитовете" и после да сложиш песни на Коя? 34, Кирил и Радко. Добре поне са включили Паломчето и Айварията, но защо не са на обложката, а са сложили Елза Парини, която не съм я виждал във фирмения каталог, поне официално. 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Твърде смело заглавие ... "Хитовете" и после да сложиш песни на Коя? 34, Кирил и Радко. Добре поне са включили Паломчето и Айварията, но защо не са на обложката, а са сложили Елза Парини, която не съм я виждал във фирмения каталог, поне официално. 

Елза Парини - Емануела или диАриа имаш предвид? :D 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Твърде смело заглавие ... "Хитовете" и после да сложиш песни на Коя? 34, Кирил и Радко. Добре поне са включили Паломчето и Айварията, но защо не са на обложката, а са сложили Елза Парини, която не съм я виждал във фирмения каталог, поне официално. 

На мен съвсем сериозно ми отне известно време да разпозная коя е персоната в белия костюм, мязаща на травестит или в най-добрия случай - на сръбска мъжкарана. Преса, Ариа и Ана поне ги познах от раз.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Елза Парини - Емануела или диАриа имаш предвид? :D 

Онова по-средата дето е решило да се докарва на травестит повече от участничките в три сезона на Драг рейс. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Онова по-средата дето е решило да се докарва на травестит повече от участничките в три сезона на Драг рейс. 

Ето я! Направо, специално, те... поздравявам с най-големия хит на Елза Парини - Направо в к**а

Ритам те направо в к**а - полети,
Емата днеска става Елза - да боли,
така ми писна от травестити, 
такива скрити, пръднята дишай ми сега! :O 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Fast каза:

 

Това прикрит начин да й кажат че се върна обратно в отбора на първата буква от името й ли е? Там канят само Малена, Кирил, Аспарух и други дъна!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, GSA каза:

Най-сетне истинска звезда в това предаване измислено. 

То все едно има няква разлика кой е поканен в това предаване, за 20 години едни и същи тъпи въпроси, едни и същи тъпи отговори, една и съща некадърна водеща. Само неможещите да вържат две приказки на кръст в смислено изречение си сменят фейсовете и заглавията. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...