Jump to content


Дени - Право в десетката


Препоръчани коментари

Пълен потрес 😳

Тия "инфлуенсъри/тийн идоли" защо си мислят че са мултифунционални? Какво е това самочувствие, че всички могат да са актьори или певци - не знам! Повечето за нищо не стават и са мега бездарни 🤦‍♀️ Да си правят Тик Ток клипчета и дотам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.11.2021 г. от 16:32, Just_Me каза:

Пълен потрес 😳

Тия "инфлуенсъри/тийн идоли" защо си мислят че са мултифунционални? Какво е това самочувствие, че всички могат да са актьори или певци - не знам! Повечето за нищо не стават и са мега бездарни 🤦‍♀️ Да си правят Тик Ток клипчета и дотам!

Пробват от всичко да изкарат пари. Дени конкретно прави на песните си гледания, колкото по-неуспешните Алфички примерно, с разликата, че всичко после му отива в личния джоб. Дори и с 50% да е завишена тая статистика, пак изкарва доста

image.png.5a4d779667e4d619bba3d779f9dd9007.png

Песента не крайно зле, текстът обаче не се е получил. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Тоя лигльо и той да не види нещо всички "влогъри" почнаха да правят тъпи песнички с чалга мотиви за да могат да вземат някой лев. Тия не разбраха ли, че няма да им се получи в чалгата, Весовци, Балони, скАлпери, Емили Търфътъ, стойте си там от където сте тръгнали, че говнясвате жанра.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

Тоя лигльо и той да не види нещо всички "влогъри" почнаха да правят тъпи песнички с чалга мотиви за да могат да вземат някой лев. Тия не разбраха ли, че няма да им се получи в чалгата, Весовци, Балони, скАлпери, Емили Търфътъ, стойте си там от където сте тръгнали, че говнясвате жанра.

Затова натискаме “Не ми харесва” и пишем коментар.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...