Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Гальо каза:

Една от изпълнителките на този трак има рожден ден. Без значение коя, пожелаваме и още много такива хитове❤️

 

Да е жива и здрава Емануела! ❤️

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Starboy каза:

Безапелационният хит на 2021 от любимата ми певица – Емилия, която вдигна не едно, а три нива нагоре в кариерата си. ❤️ 

 

Изумяваш ме! Винаги си имал изтънчен вкус към нещата! ❤️

Добре дошъл! 

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сигурно от 2 часа го слушам на рипийт, изпяването на малката пръдла е абсолютен топ. И мъжът с мустака изглежда секси. Почерпете се:

 

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Изумяваш ме! Винаги си имал изтънчен вкус към нещата! ❤️

Добре дошъл! 

 

Единствените сингли, които съм слушал повечше от веднъж тази година са именно – Турболанс, Ти не си за мен, Дежа Ву и Безгрешници, всичко останало са флопове, за които нямаме време и желание да натиснем плей.

 Завръщам се с ново ампоа, по-истински от всякога!

  • Wow 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Жалко само, че почти след този хит свясна песен не е помирисвала:

 

Албена ѝ направи магия след Брадъра по специална поръчка на Цецо.

  • Haha 5
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Албена ѝ направи магия след Брадъра по специална поръчка на Цецо.

Мигом се свързвам с нея да направи същата муска и на Счетоводителката. 🥰

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Мигом се свързвам с нея да направи същата муска и на Счетоводителката. 🥰

Емили не я засягат такива енергии, тя има силна аура! 

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Единствените сингли, които съм слушал повечше от веднъж тази година са именно – Турболанс, Ти не си за мен, Дежа Ву и Безгрешници, всичко останало са флопове, за които нямаме време и желание да натиснем плей.

 Завръщам се с ново ампоа, по-истински от всякога!

А? 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това сигурно от 2 часа го слушам на рипийт, изпяването на малката пръдла е абсолютен топ. И мъжът с мустака изглежда секси. Почерпете се:

 

Този епохален хит, пленил завинаги сърцата на меломаните и почитателите на поп фолка, е писан специално за теб!

 

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, penakavalli каза:

Този епохален хит, пленил завинаги сърцата на меломаните и почитателите на поп фолка, е писан специално за теб!

 

Наистина не заслужавам толкова мили, сърцати, обичливи и позитивни фенове като Вас! Какво съм Ви дал толкова?

Мога да си пожелая само половината от феновете на @Starboy

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

Весела да спрат да я клепят така във фейса. Тя си е достатъчно хубава.

 

Кой мислиш, че я е правил? На такъв клип за без пари смяташ ли, че са имали екип? Според мен сама се е гримирала.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Това сигурно от 2 часа го слушам на рипийт, изпяването на малката пръдла е абсолютен топ. И мъжът с мустака изглежда секси. Почерпете се:

 

Мило, в тази къща слушаме само оригинала, който на третата си годишнина чукна 30к и беше с повече слушания от Скандал. Наистина СКАНДАЛНО! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , GSA каза:

Какво е бичмета?

"Бичме" е мъж, обикновено около 25-30, с добре оформена физика и не завидни интелектуални способности.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Мило, в тази къща слушаме само оригинала, който на третата си годишнина чукна 30к и беше с повече слушания от Скандал. Наистина СКАНДАЛНО! 

 

А още по-добре - машуп на двете има отдавна ;) 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Кой мислиш, че я е правил? На такъв клип за без пари смяташ ли, че са имали екип? Според мен сама се е гримирала.

Айде сега, Стамена и Гибо Бейби са снимали клип за без пари. Тука са играли големи пачки, иска се много финанси за да постигнеш такива специални ефекти с крайна цел тая ретро нирвана. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Мило, в тази къща слушаме само оригинала, който на третата си годишнина чукна 30к и беше с повече слушания от Скандал. Наистина СКАНДАЛНО! 

 

Това май наистина се оказа най-големия хит на Галена. А тук беше отписвана и се смеехте като казах, че ще се задържи дълго във времето. Феномен си е! 😻

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Диона и Галин да не са приключили със скандалите? Качва му песните на сторита, той ги споделя, коментират си..  Или го играят на ирония... 😁

20211109_103324.jpg.e58a2f29c6bc655ee9905d1d95a0895a.jpg

 

Приключиха отдавна, даже се заговори че и нов дует са записали, но Фиона този месец пак ще пуска соло, така че не знам.

P.s

Screenshot-20211109-095521-Chrome.jpg

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...