Jump to content

Чалгавизия 19 - Гръцки кавъри


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Willy каза:

Кои песни се водят флопове? Има различни видове. Примерно от флоп на непознато име до флоп на Преслава с 3М.

Флоп от топ имена под 4 милиона.

За третозарядни/непознати ( дъна ) под 1 милион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Кои песни се водят флопове? Има различни видове. Примерно от флоп на непознато име до флоп на Преслава с 3М.

Бе щом влезнаха кавъри на гръцки кавъри на турски песни ... пък кво остава за субективно определение като флоп ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Флопове за песни след 2014 лесно се определят, но при по старите песни е трудно. Има хитове, които нямат и 1 милион като За да те забравя например. 

Максимума на  третозарядни/непознати ( дъна ) ще е до 2 милиона. Следователно всичко под два милиона влиза.

За топ именат максимума ще е 4 милиона и следователно всичко под 4 милиона влиза.

За старите няма какво да измислим.. мисля, че там е най-лесно, защото се знаеше кое е хит и кое флоп.

За да те забравя на всички е ясно, че е тотален хит и няма как да участва дори с малко гледания... 

Не си мислете, че като има малко гледания, че ще мине дадена песен, защото темата е именно за песни, който са флопнали жестоко или просто не са станали хитове.

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Бе щом влезнаха кавъри на гръцки кавъри на турски песни ... пък кво остава за субективно определение като флоп ... 

Влезнаха на късмет :) 

Избирайте си песни за довечера :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, pechenko каза:

Максимума на  третозарядни/непознати ( дъна ) ще е до 2 милиона. Следователно всичко под два милиона влиза.

За топ именат максимума ще е 4 милиона и следователно всичко под 4 милиона влиза.

За старите няма какво да измислим.. мисля, че там е най-лесно, защото се знаеше кое е хит и кое флоп.

За да те забравя на всички е ясно, че е тотален хит и няма как да участва дори с малко гледания... 

Не си мислете, че като има малко гледания, че ще мине дадена песен, защото темата е именно за песни, който са флопнали жестоко или просто не са станали хитове.

Влезнаха на късмет :) 

Избирайте си песни за довечера :) 

Аз идея нямам какво е флоп, тук примерно "Без теб" на Преслава май я бяха определили за такава или да кажем "Грамофонът" - Екстра Нина? :D Я поне дай пример с 4-5 такива песни..... Нещо не ми харесва тази идея, трябва да избирам явно нещо което няма да ме кефи... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Аз идея нямам какво е флоп, тук примерно "Без теб" на Преслава май я бяха определили за такава или да кажем "Грамофонът" - Екстра Нина? :D Я поне дай пример с 4-5 такива песни..... Нещо не ми харесва тази идея, трябва да избирам явно нещо което няма да ме кефи... 

Преслава - Без теб

Джена - Горкото момиче

Джена - Достойната

Азис - Хо керс

Фики - Издислав

Емилия - В софия дойде

Яница - Виж ме

Яница - Шампионка / Няма как / Отмъстителката

Кристиана и Яница - Главната

Емануела - Бензин / Аре дърпай / Вечно свързани

И куп други хаха

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Преслава - Без теб

Джена - Горкото момиче

Джена - Достойната

Азис - Хо керс

Фики - Издислав

Емилия - В софия дойде

Яница - Виж ме

Яница - Шампионка / Няма как / Отмъстителката

Кристиана и Яница - Главната

Емануела - Бензин / Аре дърпай / Вечно свързани

И куп други хаха

 

Аре, дърпай - флоп? Отмъстителката ми и тя? Уау!  :O    Една хубава идея значи! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

А песни като "Диагноза Ти",които не са били хитове,а са натрупали добри гледания по някаква причина? Също така "Вредна" брои ли се за флоп?

Диагнозата - не

Вредна - да

Както вече казах:

Максимума на  третозарядни/непознати ( дъна ) ще е до 2 милиона. Следователно всичко под два милиона влиза.

За топ именат максимума ще е 4 милиона и следователно всичко под 4 милиона влиза.

 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз ще заложа на сигурното, тъй като не разбирам критериите. Мисля, че Ю група ще свърши работа при всички положения. 

Примерно Яница е топ име и може да участваш с нейна песен до 4 милиона.

Юнона не е топ име и следователно може да участваш с нейна песен до 2 милиона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето предложения от мен, за да се разсеете и да не вземете моето:

Галин - Дилема / под 4 млн топ име

Ивета Костова - и двете песни / под 1 млн гледания

Таня Маринова - Уникат / под 1 млн

Райна - всичко от последните години без "А бях ти казала" и "Пия муай-тай за край"

Андреа - почти всичко от последните години

Галена - Да ти олекне

Лорина - Вредна (ако я броим за топ име)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

"Бяла съм" на Вероника класирахте на 14-то място. @gabbati

 

Дано побелеят всички, които са ме изритали до 14-то място. Не ви е срам!

Очаквам вота ви в следващия едишън! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...