Jump to content

Чалгавизия 19 - Гръцки кавъри


Препоръчани коментари

преди 14 часа , GSA каза:

Напълно разбирам, но е много по-интересно когато си припомниш песен, която примерно не си слушал от години или е съвсем непозната. Това ми беше мисълта.

Така е, така е. Затова и кръгът с песни на Фен ТВ беше толкова интересен, защото ги нямаше обичайните Галена-Преслава-Емилия-Анелия.

Може ако има 2ри рунд на Фен ТВ, тогава да е задължително да са различни песните. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Така е, така е. Затова и кръгът с песни на Фен ТВ беше толкова интересен, защото ги нямаше обичайните Галена-Преслава-Емилия-Анелия.

Може ако има 2ри рунд на Фен ТВ, тогава да е задължително да са различни песните. 

Просто като видя “Две сърца, “Да видя какво е”, “Да те бях ранила”, “Имаме ли връзка”, “Късам ти нервите” и ми става лошо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.06.2020 г. от 0:46, pechenko каза:

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/18Td6x4pUDN44UIDvo430Dw_UnzcCG_qb/view?usp=sharing

Важнo!!
Гласувате за 8 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@Blueberry, @-A., @Willy, @Achito, @Donatella, @DevilWish, @payner_tv, @THE IIconic, @Сашо, @penakavalli, @asylum, @dan!el, @Gadinata, @Runevski и директните финалисти - @GSA и @pechenko

краен срок за гласуване 30.06 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

защо чаак до 30 Юни ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Просто като видя “Две сърца, “Да видя какво е”, “Да те бях ранила”, “Имаме ли връзка”, “Късам ти нервите” и ми става лошо. 

"Имаме ли връзка" вече спечели, май и "Късам ти нервите"? Остава и другите три да спечелят и няма да ги виждаш повече :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Donatella каза:

защо чаак до 30 Юни ?

Понеделник-а ми е натоварен и няма да имам време и вместо да се бавя или удължавам срока, дадох един ден повече и без това като гледам ще е достатъчен, защото от втори не си дават зор да гласуват, а от първи само ти и Сашо останахте.. Въпреки, че се надявах да гласувате бързо и още днес да пусна финала, но... повече няма да се друсам с надеждни празни, до смърт заразни :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

"Имаме ли връзка" вече спечели, май и "Късам ти нервите"? Остава и другите три да спечелят и няма да ги виждаш повече :D 

Една след след друга победиха и аз участвах с тях и определено не са досадни и втръснали като другите в списъка :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Сашо каза:

Очаквам да ме подкрпеите!! 

Прес го направи! :D

 

 

Ти намери с коя да се хвалиш, че те е подкрепила - Преслава, дето на Чалгавизия при 10 песни се класира 11та. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Това е оригиналът и според този сайт, да..

http://www.kavar-bg.com/song/2161/ne-iskam-bez-teb-.html

Аз слушах и двете и повече ми мяза да са взели гръцката, защото са почти еднакви и като сложим това, че Тони е връзкар в Гърция и съм на 90% сигурен, че са взели гръцката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Аз слушах и двете и повече ми мяза да са взели гръцката, защото са почти еднакви и като сложим това, че Тони е връзкар в Гърция и съм на 90% сигурен, че са взели гръцката.

Ама няма значение какво са взели. Оригиналът винаги е един. Песента не е гръцка. Не би следвало да участва. Те много арабски и турски песни имат гръцки кавъри, и обратното, но нали темата е за кавъри на гръцки "оригинали". 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Ама няма значение какво са взели. Оригиналът винаги е един. Песента не е гръцка. Не би следвало да участва. Те много арабски и турски песни имат гръцки кавъри, и обратното, но нали темата е за кавъри на гръцки "оригинали". 

Реално песента си е в правилата, защото е гръцки кавър. Това че гръцката е кавър на арабска е друга тема :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Донатела както винаги размести пластовете, но този път нямаше паднали от борда ( на косъм бяха ) :D

Имаме скандални резултати и утре вечер след 21:30 ще разберем какви са те.

В първи полуфинал имаме категоричен лидер, докато в втори полуфинал разликата на почти всички песни е от 1 до 4 точки.. 

Дали @ANGEL @-A. и Преслава успяха да се класират? Ще разберем утре!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pechenko каза:

Реално песента си е в правилата, защото е гръцки кавър. Това че гръцката е кавър на арабска е друга тема :D 

Аа, па че така кажи. Можех с друга песен да участвам значи ;) като ми се каже гръцки кавър, си представям гръцки оригинал, не гръцка версия. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом съм намесен в едно изречение с Преслава ясна работата... пак е ревала на @pechenko за място на финала. Няма да се очудя, ако не е предявила претенция и за поредноста й в клипа за финал. :D

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...