Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Здравейте :) От маса време се мъча да се сетя как се казва една песен на Есил Дюран, ако някой може да помогне ще е супер. Балада беше, снимана на подуенската гара, леко джаз звучеше, мега непопулярна... Мерси предварително :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, HIStory каза:

Здравейте :) От маса време се мъча да се сетя как се казва една песен на Есил Дюран, ако някой може да помогне ще е супер. Балада беше, снимана на подуенската гара, леко джаз звучеше, мега непопулярна... Мерси предварително :)

Мисля, че става дума за "Щастлив бъди"? Много ми е любима и на мен. В този период Есил направи супер силна серия от проекти като "Забавляваш ме". която си стана и хит, "Мразя те", "Актьор", "Обичам те", все проекти на високо ниво.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

@xroflx9, @Denis чакаме ли!?🤭😍

Дано наистина Оцко да е надминал себе си и текстът да не е някоя боза на Радева.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, GSA каза:

Мисля, че става дума за "Щастлив бъди"? Много ми е любима и на мен. В този период Есил направи супер силна серия от проекти като "Забавляваш ме". която си стана и хит, "Мразя те", "Актьор", "Обичам те", все проекти на високо ниво.

 

Точно тази е, много мерси! Забавляваш ме е яка песничка, ама много трудно може да се нарече хит, за съжаление към онзи момент Есил отдавна нямаше такива, иначе е факт, че правеше яки песни. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Dominatora каза:

Аз пък се сетих за тази убийствена балада

Тя беше качила и свое изпълнение на турския оригинал, но сега установих, че е затрито

 

  • Like 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като съм нов във форума,  ми се ще да засегна две теми, които едва ли сте дискутирали:

- Галена или Преслава? 

- Коя е истинската певица на 2002-ра година? 🤔

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, HIStory каза:

Тъй като съм нов във форума,  ми се ще да засегна две теми, които едва ли сте дискутирали:

- Галена или Преслава? 

- Коя е истинската певица на 2002-ра година? 🤔

Камелия!

  • Like 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, HIStory каза:

Тъй като съм нов във форума,  ми се ще да засегна две теми, които едва ли сте дискутирали:

- Галена или Преслава? - Емилия

- Коя е истинската певица на 2002-ра година? 🤔 - Кати

 

  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, HIStory каза:

Тъй като съм нов във форума,  ми се ще да засегна две теми, които едва ли сте дискутирали:

- Галена или Преслава? 

- Коя е истинската певица на 2002-ра година? 🤔

1. Деси Слава

2. Фатме

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжката Мира излезе много ума.. взела е бруталното демо на един пич дето прави супер яките песни/бийтове.

Чалгарките вместо да правят едни и същи песни.. просто да се поровят в интернет. Има доста такива и специално това ми беше много любимо и чак днес видях, че този е купил песента.

п.с.

@asylum

Позна ли текста от къде e взет? :P 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pechenko каза:

Мъжката Мира излезе много ума.. взела е бруталното демо на един пич дето прави супер яките песни/бийтове.

Чалгарките вместо да правят едни и същи песни.. просто да се поровят в интернет. Има доста такива и специално това ми беше много любимо и чак днес видях, че този е купил песента.

п.с.

@asylum

Позна ли текста от къде e взет? :P 

Аз съм фен на мъжката Мира, много яки песни прави. 

Не познах текста :( Аз много не слушам текстовете, повече се поддавам на ритъма :D Абе, нещо на някой оркестър май беше. 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз съм фен на мъжката Мира, много яки песни прави. 

Не познах текста :( Аз много не слушам текстовете, повече се поддавам на ритъма :D

Интересно е дали Малина знае, че този е гепил текста на нейната песен и под клипа е писал,че той е автора на текста? :confused1:

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз съм фен на мъжката Мира, много яки песни прави. 

Не познах текста :( Аз много не слушам текстовете, повече се поддавам на ритъма :D

И аз съм същя

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, pechenko каза:

Интересно е дали Малина знае, че този е гепил текста на нейната песен и под клипа е писал,че той е автора на текста? :confused1:

Знае - той Денис е писал тоя текст, докато е бил в на баща си ташаците! Никой от нас не е бил роден по онова време. 

преди 7 минути, Dominatora каза:

И аз съм същя

Знаеш как - и още едно Фатме! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...