Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, amor_mio каза:

8NW0D.jpg

"Любовта за мен винаги е била най-голямата сила. Ако един човек може да обича и да дава любов, значи, че е удовлетворен и реализиран във всяка област от живота си. С човека до мен сме заедно от една година. Разбира се, че понякога е имало и недоразумения, но точно тези леки спънки са ни давали възможността да оценим колко сме си нужни един на друг и какво означава единият за другия. Моята мисия е любов и съм щастлива, че мъжът до мен ми я показва ежечасово. Когато чуваш, че си любовта в живота на мъжа, който обичаш, това ти дава криле. Когато мъжът до мен иска преди всичко аз да съм щастлива и спокойна, значи това е онзи мъж, за когото съм мечтала като дете", споделя пред "Галерия" певицата.
И допълва: “Имала съм доста трудни моменти в живота си, за да съм спокойна днес. Жена на честта съм, на морала. Имало е много неща, с които съм се преборила със зъби и нокти - и в кариерата, и в личен план. Тези трудности обаче са изградили това, което е в момента Татяна".

 

Кралица на фитнеса (и на а*ането под душовете на фитнесите), пък къв дундьо си е харесала...

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Кралица на фитнеса (и на а*ането под душовете на фитнесите), пък къв дундьо си е харесала...

Изглежда все едно има конска патка и много пари Тотя има страхотен вкус за мъже

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

Цура мачка с балкански хит на ниво Луда по тебе! 26.6М

 

Минала покрай Луда по тебе, която за 1 година ги е направила толкова колкото Цура за 7-8.

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:
Ето така се използва тикТок. пратете на Преса

Пеене? Че тя да не е певица случайно. Друго си е да си отваря устата имитирайки цигански лафове.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Поздрав за фена на Райна

 

 

преди 6 минути, asylum каза:

Христос Воскресе!

 

 

Воистина Воскресе. 

Благодаря за поздрава (ако става дума за мен де, защото тук половината форум са прикрити фенове на Райна).

Мигом връщам поздрава с тази фолклорна тупалка:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

 

Воистина Воскресе. 

Благодаря за поздрава (ако става дума за мен де, защото тук половината форум са прикрити фенове на Райна).

Мигом връщам поздрава с тази фолклорна тупалка:

 

Много хубава песен, вдига те одма! малко гласът й е слаб обаче. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Много хубава песен, вдига те одма! малко гласът й е слаб обаче. 

Те нарочно са и го направили слаб, за да се чуват и двамата момци. Тук пак изпълнението е по-поносимо, обработили са и гласа горе долу ок, ама в "Зайка" то е пищене то е чудо, ужас голям. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , amor_mio каза:

8NW0D.jpg

"Любовта за мен винаги е била най-голямата сила. Ако един човек може да обича и да дава любов, значи, че е удовлетворен и реализиран във всяка област от живота си. С човека до мен сме заедно от една година. Разбира се, че понякога е имало и недоразумения, но точно тези леки спънки са ни давали възможността да оценим колко сме си нужни един на друг и какво означава единият за другия. Моята мисия е любов и съм щастлива, че мъжът до мен ми я показва ежечасово. Когато чуваш, че си любовта в живота на мъжа, който обичаш, това ти дава криле. Когато мъжът до мен иска преди всичко аз да съм щастлива и спокойна, значи това е онзи мъж, за когото съм мечтала като дете", споделя пред "Галерия" певицата.
И допълва: “Имала съм доста трудни моменти в живота си, за да съм спокойна днес. Жена на честта съм, на морала. Имало е много неща, с които съм се преборила със зъби и нокти - и в кариерата, и в личен план. Тези трудности обаче са изградили това, което е в момента Татяна".

 

Тоя е от моя град. Доста кинти има :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Цура мачка с балкански хит на ниво Луда по тебе! 26.6М

 

Далече е от 50те милиона на Луда по тебе, навъртяни за година и половина.. 

А преди това Пайнера още колко и изтри.. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Далече е от 50те милиона на Луда по тебе, навъртяни за година и половина.. 

А преди това Пайнера още колко и изтри.. 

Да, но е от най-известните български песни зад граници след Луда по тебе, двете на Андреа и няколко на Азис.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Ивана- Ивана- Благодаря ти, Господи, Глория- Крепост, Галена- Утешителна награда, Ивана- Твое копие, Галин и Лидия- Няма да ми мине, Яница- Грешната, Ивана- Седем дни, Фики-Аз измръзнах, Емилия- Грешница, Ивана- Доза любов, Анелия- С тебе ми е най, Галин- Дилема, Ивана- Аз съм твоя. Деси Слава- Вторник беше. Следва още.

 

93282215_3150869441601985_8911200507972812800_o.jpg

Тази вечер влизам в ролята на Зайка

Допълваме списъка с: В твоите очи, Две неща, Добре ли си

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...