Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Любими песни на Ваня, които тя харесва- Богиня, Цветелина Янева- Болка моя, Преслава- Пиян, Джена- Да те бях ранила, с Дамян- Ще ме предадеш ли, Галин и Лидия- Няма да ми мине, Галена- Ламборгини, Ваня- Ъвоя съм, Анелия- Гъзарка, Диона- Къде си, Ваня- Неблагодарник, Деси Слава- След 1000 жени, Преслава- Изтрезняваш ли, Галена- Пак ли. Довечера още.

А Ваня има ли любими песни, които не харесва?

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни на Ваня, които тя харесва- Богиня, Цветелина Янева- Болка моя, Преслава- Пиян, Джена- Да те бях ранила, с Дамян- Ще ме предадеш ли, Галин и Лидия- Няма да ми мине, Галена- Ламборгини, Ваня- Ъвоя съм, Анелия- Гъзарка, Диона- Къде си, Ваня- Неблагодарник, Деси Слава- След 1000 жени, Преслава- Изтрезняваш ли, Галена- Пак ли. Довечера още.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Още от песните, кoито харесва Яница са: Твоето ферари, Акула, Ваня- Богиня, Всичко чуждо пожелаваш, Няма да ме купиш, Деси Слава- И на всички като тебе.

Много правилно от страна на Императрица Яни - преди всичко трябва да харесваш себе си, за да те харесат и всички останали! Поздрав с любимата ми нейна песен в момента!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Мноо добър фен арт на Галена. Линк да си поръчам и аз една бройка?

Е тука, макар и пълен евтинджос е готинка, лельо. Няма нищо общо със сегашния си вид на чироз.

 

  • Like 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , payner_tv каза:

Как може в интернет да не е качен албума на истинската Лидия?

9bd707000811229dcb1710473ce1898d01ee4e25

им бил адреса, освен да им пишем поне да го качат в ютуб? 

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

не ме влече. 

Ко да те прайм. Поне вече си я чувала. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях следял бг чарта в Spotify и към днешна дата има само две поп-фолк парчета и те са:

- ''И това ще отмине''

- ''Пиян''

Към днешна дата, песента на Преслава е най-задържалата се поп-фолк песен в топ 50. 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

им бил адреса, освен да им пишем поне да го качат в ютуб? 

Ко да те прайм. Поне вече си я чувала. 

 

Дори не съм си я пуснала. На Райна песента е страшна. 

Снощи Теди Александрова написа в лайва на Дамян, че Сърце мое й е много любима. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

Защо да пее песента на Йоанна?

 

Ама вие сте луди с таа Йоанна. Докато пееше ми идеше да врътна един кючек. Дееба и мангалката умряла

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката ще е гост днес при Dj Дамян.

На 15 април Дамян има рожден ден и може партито да продължи до 2-3 часа сутринта каза и щял да си направи маса с ядене, пиене. 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Дамян пак си пие кафето сега с нас. Като отмине карантината каза,че пак ще прави и онлайн партита, но ще го измисли как, няма да е всеки ден. 

Ти пък с тоя Дамян полудя. Рики, Лиана, Коцьо. Защо не се заемеш с шиене на гоблени?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Ти пък с тоя Дамян полудя. Рики, Лиана, Коцьо. Защо не се заемеш с шиене на гоблени?

Като ме известява го гледам. Всеки ден в 17:00 часа Дамян се включва за 5 мин чат с хората. Довечера пак ще го гледам. Какво да правя без това. Ягодова луна ще гледам също. 

Дамян забавлява и минава бързо времето. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Ама вие сте луди с таа Йоанна. Докато пееше ми идеше да врътна един кючек. Дееба и мангалката умряла

На мен червата ми се развълнуваха и почнаха да кърколят

Преслава няма право да пее песента на Йоанна - "Не идвай", все краде чужди песни на колеги, щот тя нали има мегахитове като "Пиян" "Изтрезняваш ли" и дуета на века "Така ни се пада".

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , payner_tv каза:

Как може в интернет да не е качен албума на истинската Лидия?

9bd707000811229dcb1710473ce1898d01ee4e25

Вътре е оригиналът на песента Гълъбо, а оная поетеса орева орталъка, че Миро я пеел неправомерно!

преди 9 минути, pechenko каза:

На мен червата ми се развълнуваха и почнаха да кърколят

Преслава няма право да пее песента на Йоанна - "Не идвай", все краде чужди песни на колеги, щот тя нали има мегахитове като "Пиян" "Изтрезняваш ли" и дуета на века "Така ни се пада".

Изсери се и й прати да си хапне. Може да ползуваш и услугите на сайт тип sendashit.com - все пак не вярвам да я удостоиш със собствените си гомна. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...