Jump to content



Кой кандидат искате да бъде Модератор?  

97 потребители гласуваха

  1. 1. Кой кандидат искате да бъде Модератор?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

След повторно преброяване. Петицата остава такава каквато е. Точките на @Starboy се разминаваха с 10 във втори модул.


@Starboy 108 - получава 15 точки

@Амброжка. 102 - получава 13 точки
@Fast 99 - получава 11 точки 
@Willy 98 - получава 9 точки
@Kriminal 70 - получава 7 точки
@xroflx9 32 - получава 5 точки
@THE IIconic  17 - получава 3 точки
@pechenko 0 - получава 2 точки

@Donatella -14 - получава 0 точка

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
@Starboy 15+13+27 = 55
@Fast 11+15+24 = 50 
@Willy 9+11+30 = 50
@Амброжка.  13+7+18 = 38
@Kriminal 7+1+21 = 29
@xroflx9 5+5+15 = 25
@pechenko 2+9+9 = 20
@THE IIconic 3+3+12 = 18
@Donatella 6+0+0 = 6

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 часа , meleto каза:

Администраторът постави на четвърта позиция...

@Kriminal заема четвърта позиция като компенсация, че загуби предните избори, заради решението на Администратора да назначи @djmuri. 

Е, Криминал, ще имаш своята възможност да модерираш ако точките са ти достатъчни. Но за сега получаваш цели 21 точки от Админския вот. Ах, този Админ беее... много е щедър, нали?

Мерси, шефее

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Благодаря на всички гласували от все сърце! ❤

93c0fc57ff0.jpg

На Мелето! Той те издигна. Не се филмирай излишно🤣

Anyway честито.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

 Честито на всички. Доволен съм, но ми се искаше и на @xroflx9 да се даде шанс. 

Когато докаже, че може да бъде над нещата... с удоволствие. Истината е, че петото място можеше да бъде дадено на всеки. Топ 4 бяха категорични. Реално Криминал имаше най-висока оценка от въпросника, което си е постижение, на фона на негативния вот в последните минути. Ако не беше той щеше да има вместо 70 точки, поне 80. Както казах, предният път не му беше даден шанс, сега ще има тази възможност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Когато докаже, че може да бъде над нещата... с удоволствие. Истината е, че петото място можеше да бъде дадено на всеки. Топ 4 бяха категорични. Реално Криминал имаше най-висока оценка от въпросника, което си е постижение, на фона на негативния вот в последните минути. Ако не беше той щеше да има вместо 70 точки, поне 80. Както казах, предният път не му беше даден шанс, сега ще има тази възможност.

За кое точно трябва да покажа,че съм над нещата? Ако говориш за скандалите с Кондьо когато ме нарича Васка и тн,в началото нямаше как да не му обръщам внимание като първо се възприемам като 100% мъж и второ това,което говори той е невярно.Вече използвам повече системата за нарушения разбира се отколкото да му обръщам внимание.

Както и да е,де. За мен този резултат е победа,защото го постигнах с почти нулева агитация от моя страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

За кое точно трябва да покажа,че съм над нещата? Ако говориш за скандалите с Кондьо когато ме нарича Васка и тн,в началото нямаше как да не му обръщам внимание като първо се възприемам като 100% мъж и второ това,което говори той е невярно.Вече използвам повече системата за нарушения разбира се отколкото да му обръщам внимание.

Както и да е,де. За мен този резултат е победа,защото го постигнах с почти нулева агитация от моя страна.

Да, най-вече за тези драми говоря. Както се вижда, когато човек е последователен и се получават нещата. Криминал е пример за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Да, най-вече за тези драми говоря. Както се вижда, когато човек е последователен и се получават нещата. Криминал е пример за това.

Добре,ще го имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Когато докаже, че може да бъде над нещата... с удоволствие. Истината е, че петото място можеше да бъде дадено на всеки. Топ 4 бяха категорични. Реално Криминал имаше най-висока оценка от въпросника, което си е постижение, на фона на негативния вот в последните минути. Ако не беше той щеше да има вместо 70 точки, поне 80. Както казах, предният път не му беше даден шанс, сега ще има тази възможност.

За мен той е доказал, че може да бъде над нещата. Да, може да е отговарял на някои от провокациите на въпросния, но никога не е слизал на неговото ниво с обиди и клетви. 

И все пак съм доволен от сегашния тийм. Международен тийм с македонско и сръбско присъствие. :D

 

@pechenko, как си ти, добре ли си, кажи? 😀 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Donatella каза:

@meleto

 

@xroflx9 и @Kriminal трябва да отиват на балотаж!

А твоя случай да се преразгледа и мелето да се смили над теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...