Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Супер любима песен!

Виждам,че сте коментирали и Ивена,която ми беше първата любимка след като започнах да слушам отново чалга. Песните й от Оцко са топ и нямат омръзване до ден днешен!

Ивена е сила!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Супер любима песен!

Виждам,че сте коментирали и Ивена,която ми беше първата любимка след като започнах да слушам отново чалга. Песните й от Оцко са топ и нямат омръзване до ден днешен!

Песните на Оцко за Ара бяха далеч по интересни и хитови отколкото тези от последвалия период с пайнер. Особено на Емануела и Ивена. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

На мен тази ми е много любима!Незнам защо не и се получиха нещата, изглежда добре и се откроява гласово. 🙄 

 

Защото когато се появи Славена, вече се бяха променили критериите в попфолка и много талантливи певици останаха в сянката на онези, които пееха за секс, кучки и други скандални тематики. 

И аз я харесвам Славенчето. Имаше една балада след напускането на Ара,която обожавах. 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Навремето беше доста попълярна и скандална. Може би преди 20ина години. Не може да пее, беше популярна като фитнес имструктурка. Често хейтеше по чалгата, въпреки че визията и и бедните и гласови данни са като на типичната чалгаджийка клише.

С това я помня. 

https://youtu.be/ReW2lxwYXtM

Това беше най-големият й хит. Славни времена.

Диалогът в средата кърти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Защото когато се появи Славена, вече се бяха променили критериите в попфолка и много талантливи певици останаха в сянката на онези, които пееха за секс, кучки и други скандални тематики. 

И аз я харесвам Славенчето. Имаше една балада след напускането на Ара,която обожавах. 

 

Тя и Славена имаше няколко такива песни - “Наливай им го бавно, за да им влиза хладно”, имаше и “Жиголо”, после и се появихя снимки по цицки, ама пак нещо не се получиха нещата. Струва ми се, че не я налагаха достатъчно, защото явно не е била приоритет на фирмата. А първият ѝ албум е разкошен! Най ми е любима “Разпродажба на мечти”.

@xroflx9 “Дъц” беше станала голям хит лятото на 2011-та, ама на мен грам не ми харесва.Последното ми любимо нейно парче е “Верно ли бе, мило?” ама не стана дори популярна.

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Да, големи таласъми. Коя от коя по грозна бяха.  Новите на Фен са не по малко грозни, но им липсват и хитове. Има 4-5 имена които се мъчат вече 5 години и нямат пукнат хит милите...

Ашли, Александра, Веселина и какви бяха там още. 

 

Не ги знам въобще новите, Фен не стават след като напуснаха повечето им изпълнители, както и хитови композитори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2012-2013, Фен ТВ тотално изпаднаха. А бяха години като 2007-2008 и 2011, когато конкурираха Пайнерци. Добре, че им остана Алисия, че днес можеха и да не съществуват.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Амброжка. каза:

 

@xroflx9 “Дъц” беше станала голям хит лятото на 2011-та, ама на мен грам не ми харесва.Последното ми любимо нейно парче е “Верно ли бе, мило?” ама не стана дори популярна.

На мен също.Даже я постнах на предната страница.😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, xroflx9 каза:

Коя песен смятате,че е последния хит на Ивена? А4 или Дъц?

Това много ме кефеше навремето.

 

Дъц ест. А4 не беше хит по дискотеките. Дъц яко я въртяха. 

Кефи ме квадратната и чутура:laughing:

преди 20 минути, DarkChild каза:

Това беше най-големият й хит. Славни времена.

Диалогът в средата кърти.

 

Бях го забравил това. Верно беше голям хит. 

По зле е и от Кати милата... Имитира Бритни яко. Тогава не съм го забелязал. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

След 2012-2013, Фен ТВ тотално изпаднаха. А бяха години като 2007-2008 и 2011, когато конкурираха Пайнерци. Добре, че им остана Алисия, че днес можеха и да не съществуват.

Не просто ги конкурираха, а ги издухаха с Оцко, Кости и Флори. Всяка треторазрядна беше с хит, докато пайнерки още не се бяха климатизирали към новата вълна и си пяха още чакала-плакала и за любов. 

Щом и Ерик дори беше хитов може да си представите за какво иде реч... Добре, че беше Елена тогава да отсрамва положението. Мачкаше с Безумна лудост, Първата последната и Тук и сега по всички клубове. Драганински и правеше най хубавите песни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баахти филма, хора! Всеки ден нова драма с Преслава. Днес си е изтрила профила. До тук бяхме да се правим, че сме над нещата и не ни пука за хорското мнение.

Слави, според мен не е заради раждането, то само може да й е засилило лудостите. Още преди 10 години ревеше и гълташе антидепресанти при критики на фенове. Тогава обаче все още беше достатъчно земна и си го признаваше в интервюта...

Не ми се мисли колко Ксанакса е издрусала през последната седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Баахти филма, хора! Всеки ден нова драма с Преслава. Днес си е изтрила профила. До тук бяхме да се правим, че сме над нещата и не ни пука за хорското мнение.

Слави, според мен не заради раждането, то само може да й е засилило лудостите. Още преди 10 години ревеше и гълташе антидепресанти при критики на фенове. Тогава обаче все още беше достатъчно земна и си го признаваше в интервюта...

Не ми се мисли колко Ксанакса е издрусала през последната седмица.

Ами тя сама си го направи, после го играе обидена и депресирана. Все едно някой я е накарал да ляга под ножа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ами тя сама си го направи, после го играе обидена и депресирана. Все едно някой я е накарал да ляга под ножа.

Именно. Пълна глупачка, но не исках да го казвам аз, защото излиза, че все аз я плюя. Просто жената става само за ебане и да пее. Главата бие на кухо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Ами тя сама си го направи, после го играе обидена и депресирана. Все едно някой я е накарал да ляга под ножа.

Скъпа,

Бъди по - зряла. Това си е нейна работа! Ти нямаш право да я критикуваш как изглежда. За песни и участия - да, защото ти си там и си дала парички бе миличко, имаш право да роптаеш. Но за визия, кариерни решения, и т.н. - това не са неща на феновете да решават. Ако им харесва слушат/гледат, ако не намираме нови любимки бе мило. Нали така беше Ивана/Глория, Ивана Мегазвезда --> Кали фен на Преси. Ротацията я знаеш бе стафидке моя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...