Jump to content



Хит на първото 6месечие на 2019


Кой в хита на първото 6 месечие на 2019?  

104 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Между другото подкрепям Томе с факта, че "Сърце" има място в анкетата. По никакъв начин не отстъпва на песни като Боже мой или пък Кома (wtf). Това, че е забила с гледанията не оправдава факта, че се забеляза, стана сезонен хит и я пеят много по участия.  

Но явно факта, че Галена ще е с 2 песни в анкета за хитове не е допаднала на създателя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Между другото подкрепям Томе с факта, че "Сърце" има място в анкетата. По никакъв начин не отстъпва на песни като Боже мой или пък Кома (wtf). Това, че е забила с гледанията не оправдава факта, че се забеляза, стана сезонен хит и я пеят много по участия.  

Но явно факта, че Галена ще е с 2 песни в анкета за хитове не е допаднала на създателя.

Достатъчно добре се вижда, че не съм се осланял на личните си предпочитания, когато съм направил анкетата. Нито съм включвал бози като Вторник беше, нито песни, които ми допадат като Мамиш. Постарал съм се да отсея по забелязаните хитове. За Кома не бях убеден, но все пак Стораро е най гледания изпълнител за 2019 и няма как да минем без негова песен. Освен това тазИ глупост Кома тепърва набира популярност. Ако Галоша бе и тук фийт съм сигурен, че щеше да си съгласен с включването и.

Няма как да правя компромиси с песни като Сърце. Разликата между нея и Боже мой е 20ка харесвания в полза на Боже мой. Едната е едва на 2 месеца, а другата на 6. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Достатъчно добре се вижда, че не съм се осланял на личните си предпочитания, когато съм направил анкетата. Нито съм включвал бози като Вторник беше, нито песни, които ми допадат като Мамиш. Постарал съм се да отсея по забелязаните хитове. За Кома не бях убеден, но все пак Стораро е най гледания изпълнител за 2019 и няма как да минем без негова песен. Освен това тазИ глупост Кома тепърва набира популярност. Ако Галоша бе и тук фийт съм сигурен, че щеше да си съгласен с включването и.

Няма как да правя компромиси с песни като Сърце. Разликата между нея и Боже мой е 20ка харесвания в полза на Боже мой. Едната е едва на 2 месеца, а другата на 6. 

Каква скорост пък е тръгнала да набира "Кома" като скоро й падат гледанията? 

Иначе не знаех, че класацията ти се прави на база броя харесвания на клиповете. Но щом така ти е удобно.

Все тая, сам виждаш, че има едва 17 гласа за най-гласуваната песен - никой не я взима за фактор тая класация. 

За справка - Сърце имаше 4 милиона за месец, а дори не е дискотечна. За дуета на Коце и Тони не виждам този успех, а дуета на Десита и Лидия както гръмна, така и угасна. 

 

А ако вземем другия фактор - споделянията, Сърце ще е над половината песни тук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва е просто една форумска анкета. Не е класация. Нищо в този форум няма как да бъде фактор, след като влизаме 15-20 човека. Нито има претенция да е фактор, нито да е с някаква тежест. 

Кома вече е на 22ден и прави по 95ка дневно като последните дни има засилване. Дори се очертава да е по успешна от Болка моя. Този тип песни на Стораро са му успешни. 

 

Наистина е досадно да буташ песен, която никой освен феновете на Галош по участия не знае. Че и да имаш претенции, че е от хитовете на годината 🤨

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Наистина е досадно да буташ песен, която никой освен феновете на Галош по участия не знае. Че и да имаш претенции, че е от хитовете на годината 🤨

Тц тц тц

Тази песен излезе в най-мъртвия сезон за музика и се отркои като хитът на януари-февруари. Никой освен феновете по участията не я знаели. 200-300 редовни фенчета от участията й така правят почти 10 млн гледания, щото само те си я слушат.

Понякога и сам не си вярваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kriminal каза:

Яланджъ дюня на Хабиби

Арабам вар хем кошаръм, хем ойнаръм. Кимсейе хесап бен вермем, кенди башъма яшаръм!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Джена - Горкото момиче

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...