Jump to content


Трябва ли Fast да остане модератор?


  

16 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Въпросът е ясен и мотивът за анкетата също. Вчера въпросният модератор триеше наред всички постове и линкове с изтеклата песен на Преслава. След като аз споделих линка, ми писа на лично с молба да го махна, защото видите ли форумът щял да има проблеми. Днес слага едва 10% на форумец (Denis) за очевадна обида. Липсата му на обективност е пословична - примерът с цигарите в клиповете на Галена и Преслава е повече от достатъчен. Смятам, че правата му трябва да се отнемат. На какво мнение сте?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се. Прекалено заслепен е, за да бъде модератор. Това мнение ми е от 2016 още, мислех че се е променил, но явно не е. Днешните и вчерашните му постъпки ме шокираха за пореден път.

Модератор трябва да стане някой, който не е нито фен на Галена, нито на Преслава, че аман вече :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същият Денис наскоро избълва няколко реда с помия на лична основа по мой адрес и пак не получи бан. Други напишат ли една крива дума, изчезват от форума с дни. Отказал съм се да търся справедливост в тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същият Денис наскоро избълва няколко реда с помия на лична основа по мой адрес и пак не получи бан. Други напишат ли една крива дума, изчезват от форума с дни. Отказал съм се да търся справедливост в тоя форум.

Да, тогава пък Стела беше виновна. Има няколко човека, които прекалено на сериозно вземат чалгата и форума, та от там ви се получават бъговете. Каква е тая драма между двете циганки, ще кажеш че печелите дивиденти от цялата работа. Жените бачкат, гледат си децата и мъжете, обикалят по почивки, фул са от участия...а вие? Плюете се едни други заради тях. После очакваш да ти кажа нещо различно ли? Осъзнай се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се че трябва да остане, той е най-отговорният от всички админи. Админката Стела използва грешно своите права, даде ми 15 минуса след като аз и дадох един, също така за обида аз получих 7 дни бан, а фиклена 3. При Фаст няма такава субективност.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не.

Основната причина е изтриването на линка за песента на Преслава. По същата логика трябва да изтрие и линка към Ваня и Дамян, понеже и тяхната песен не е излязла официално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тогава пък Стела беше виновна. Има няколко човека, които прекалено на сериозно вземат чалгата и форума, та от там ви се получават бъговете. Каква е тая драма между двете циганки, ще кажеш че печелите дивиденти от цялата работа. Жените бачкат, гледат си децата и мъжете, обикалят по почивки, фул са от участия...а вие? Плюете се едни други заради тях. После очакваш да ти кажа нещо различно ли? Осъзнай се.

Тогава споменах само Стела поименно защото тя се набиваше най-много на очи с активността си със статистиките за "Шефката". Доколкото си спомням, написах "Евала, Стела и всички други уж активни модератори..." т.е. нищо лично към нея. Целият модераторски екип явно куца. Лично мен слабо ме вълнуват вече Преслави, Галени, Гергани и т.н. и ви се чудя как с години продължавате денонощно да се карате заради тях. А ти очевадно имаш нужда да се представяш като част от някакъв въображаем елит, колко над останалите "нисши чалгари" уж си, а в същото време си редовен в чалга форума. Лъхаш на комплекси отвсякъде, пак ти го казвам, както и тогава когато изтрещя и написа няколко реда с обиди безнаказано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не.

Основната причина е изтриването на линка за песента на Преслава. По същата логика трябва да изтрие и линка към Ваня и Дамян, понеже и тяхната песен не е излязла официално.

Не знаех за тази песен. Мерси за информацията! Има надежда форумът отново да стане място, откъдето тръгват песните, както беше едно време, когато нашумя! Пресла загуби много от изтриването на тази тема. Да го духа сега.

 

Тогава споменах само Стела поименно защото тя се набиваше най-много на очи с активността си със статистиките за "Шефката". Доколкото си спомням, написах "Евала, Стела и всички други уж активни модератори..." т.е. нищо лично към нея. Целият модераторски екип явно куца. Лично мен слабо ме вълнуват вече Преслави, Галени, Гергани и т.н. и ви се чудя как с години продължавате денонощно да се карате заради тях. А ти очевадно имаш нужда да се представяш като част от някакъв въображаем елит, колко над останалите "нисши чалгари" уж си, а в същото време си редовен в чалга форума. Лъхаш на комплекси отвсякъде, пак ти го казвам, както и тогава когато изтрещя и написа няколко реда с обиди безнаказано.

При това познава в детайли кариери чалгарски. Противоречие.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът че съм се опитал да предотвратя изтичане на песен? Тук си достатъчно дълго за да знаеш че Пайнер (както и всяка музикална компания реално погледнато) са много чувствителни на тази тема, и не желая да имаме проблеми с тях. Действал съм в интерес на форумът. По въпроса с бановете и уарновете - те са напълно по наша преценка, и не дължим обяснения за тях на никого освен на Момо. Темата ти е напълно неоснователна, при това пусната в грешен раздал. Ще я преместя където е трябвало да бъде. Нямате угодия. Затварям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...