Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галка е твърде добродушна и даваше до последно шанс на приятелството, защото си мислеше, че не е това, което за всички я мислеха. Беше до нея, дори след освиркването и след всички грозни изцепки.

Но в един момент, чашата просто преля.. Преслава е неблагодарница и предаде за "желязо", дори и най-близкият си приятел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, хайде припомни си интервюто й в Открит Микрофон след скандала около наградите. Преслава показа, че я боли! Истински. Четеше се в погледа й, личеше си по казаните думи. "В Америка телефони ли няма??"

 

Ами като има телефони в цял свят, що ти първа не й звънна? Щото ти е гузна съвестта и знаеш, че си алчно прасе.

Е, това беше съвсем в началото, 2 или 3 седмици след случката. После може би са се чули поне веднъж и са се разбрали какви ще са им отношенията занапред.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галка е твърде добродушна и даваше до последно шанс на приятелството, защото си мислеше, че не е това, което за всички я мислеха. Беше до нея, дори след освиркването и след всички грозни изцепки.

Но в един момент, чашата просто преля.. Преслава е неблагодарница и предаде за "желязо", дори и най-близкият си приятел.

С което пък Галена показва, че не е над нещата и че за нея наградите също са важни. Ако не й пукаше, както твърди, изобщо нямаше да го прави на въпрос и да се врътва сърдита.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С което пък Галена показва, че не е над нещата и че за нея наградите също са важни. Ако не й пукаше, както твърди, изобщо нямаше да го прави на въпрос и да се врътва сърдита.

цяла година бачкаш като луда, пускаш най скъпите проекти в попфолка.. и накрая Преса обира наградите.

 

как няма да е сърдита

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това беше съвсем в началото, 2 или 3 седмици след случката. После може би са се чули поне веднъж и са се разбрали какви ще са им отношенията занапред.

 

Какво като е било съвсем в началото? На мен мисълта ми е, че Преслава не искаше да губи това приятелство. Галена сложи край на него. Сега Преслава пуска дуетите им в профилите си.

 

Галена, ако й прости, Преслава ще прави челни стойки от кеф пред имението й край Велико Търново.

 

Прав е чушка, че Галя твърде дълго я търпя. Още след наградите за 2010 трябваше да й бие шута на пицаджийката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С което пък Галена показва, че не е над нещата и че за нея наградите също са важни. Ако не й пукаше, както твърди, изобщо нямаше да го прави на въпрос и да се врътва сърдита.

 

Не мисля, че конкретно й пука за наградите, а по-скоро за несправедливостта и нечестността от "приятел", който се бута там, където не й е мястото и иска това, което не е за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като е било съвсем в началото? На мен мисълта ми е, че Преслава не искаше да губи това приятелство. Галена сложи край на него. Сега Преслава пуска дуетите им в профилите си.

 

Галена, ако й прости, Преслава ще прави челни стойки от кеф пред имението й край Велико Търново.

 

Прав е чушка, че Галя твърде дълго я търпя. Още след наградите за 2010 трябваше да й бие шута на пицаджийката.

Според теб Галена дали й е звъннала да честити раждането на Паола?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С което пък Галена показва, че не е над нещата и че за нея наградите също са важни. Ако не й пукаше, както твърди, изобщо нямаше да го прави на въпрос и да се врътва сърдита.

 

И какво предлагаш? Да я беше търпяла вечно да й взима наградите, извоювани с труд и пот на челото, докато другата се подхилква? Докога? Човек трябва преди всичко да уважава себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво предлагаш? Да я беше търпяла вечно да й взима наградите, извоювани с труд и пот на челото, докато другата се подхилква? Докога? Човек трябва преди всичко да уважава себе си.

Да, но едното е професионално, а другото е лично. Т.е. разбирам да я е засегнала на лична основа (което не е изключено, не им знаем кирливите ризи), но за едни фирмени статуетки, които така или иначе в последните години бяха изгубили стойност, е малко прекалено. И то от човек, който претендира че не му пука. Виж Преса да го беше прекратила това приятелство за награди и да се беше нацупила, щеше да ми се види доста по-вероятно. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че конкретно й пука за наградите, а по-скоро за несправедливостта и нечестността от "приятел", който се бута там, където не й е мястото и иска това, което не е за нея.

 

И за наградите да й пука - какво от това? И тя е човек. Освен това си ги е заслужила. А и е от Смядово.... Видяхме как на интелктуалните колоси от Пловдив в чалга форум им пука за някакви виртуални награди, та на момичето от Смядово, което си е скъсала гъза от бачкане ли няма да й пука за много по-престижни отличия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава осъзнава мощното недоволство към себе си от колеги, хора в бранша и феновете на тази музика. Хората са разделени на два лагера. Тя гледа да се мазни на възможно най-много люде, за да излезне симпатична. Ами популистките словоизлияния в мрежите "Не ми пука за мен!!! Пука ми едиствено за студентите, които бяха наречени "пияни". :mf_surrender: Споделяния на дуети с Галена - дай да умилим Галена и феновете й. Мине се не мине известно време - забравя за стратегията и се изтъпанчва в национален ефир да застава открито срещу колежки от собствената си фирма, които на всичкото отгоре са й засвидетелствали уважение и признание.

 

Колкото има недоволство, толкова има доволни от нея и подкрепящи я на всяка цена. Говоря за феновете. Аз до този момент критичен фен на Преслава не съм виждала, а ние сме към Галена когато има за какво. Те не бяха критични дори покрай историите с мутри, сбивания и наркотици. Като цяло тя може да е по-талантлива и повечето хора й правят евала за гласа, но като положение в обществото Галена е с твърда позиция. Когато едната се друсаше, другата вече имаше здраво семейство. Едната си правеше качествени проекти, заслужаваше награди, другата ги обираше доволна от себе си. Мисля, че по въпроса с разваленото приятелство всички с изключение на феновете й са наясно защо се и стигнало до този развой. Като знам Галена с какво вълнение разказваше по интервюта за общите им приживявания.. И никога не е показвала завист към Преслава.

 

Тези изказвания за студентите са ясни. Логично е, че ще защити тези, които й ходят по участията. Тя се прави на моралист и защитник, но в следващият момент блокирва фен, дръзнал да й направи забележка и лайква коментари с обиди към него. Що за поведение? Едното и другото са в противоречие.

 

Изцепката й в Брадъра беше поредното доказателство за това какъв човек е. Ти се прави колкото искаш на мила божа кравичка, но в даден момент вътрешното ти аз се показва в пълна светлина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А според теб Преслава, дали ѝ звънна да честити раждането на Александър?

Не знам. Възможно е. ;о

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото има недоволство, толкова има доволни от нея и подкрепящи я на всяка цена. Говоря за феновете. Аз до този момент критичен фен на Преслава не съм виждала, а ние сме към Галена когато има за какво. Те не бяха критични дори покрай историите с мутри, сбивания и наркотици.

 

Боровина и Starboy са най-критичните й фенове тук. Кели в много по-малка степен. Всичко друго е заслепено до бяс!

 

Изцепката й в Брадъра беше поредното доказателство за това какъв човек е. Ти се прави колкото искаш на мила божа кравичка, но в даден момент вътрешното ти аз се показва в пълна светлина.

 

Което показва, че е тъпир. Да, емоционален тъпир, харизматичен и талантлив тъпир, бас държа, че прави зверски як секс и е страстна, но си остава един тъпир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за наградите да й пука - какво от това? И тя е човек. Освен това си ги е заслужила. А и е от Смядово.... Видяхме как на интелктуалните колоси от Пловдив в чалга форум им пука за някакви виртуални награди, та на момичето от Смядово, което си е скъсала гъза от бачкане ли няма да й пука за много по-престижни отличия?

 

Разбира се, че няма нищо лошо и може да й пука за наградите. В никакъв случай на бих обвинил някого, ако с честност и много труд е постинал това, което има в момента.

След поредица от разочарования, огорчения и обиди от страна на фирмата, просто тя се отдръпна от цялото това нещо и се отказа от наградите, защото ако не отразяват реалната обективност, то е безсмислено съществуването им.

Но една страна е окей, че се случиха всички тези неща, защото Галена най-сетне видя истинското лице на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровина и Starboy са най-критичните й фенове тук. Кели в много по-малка степен. Всичко друго е заслепено до бяс!

И аз имам критики към нея, но гледам да създавам илюзия, че е прекрасна, за да не си мислят хората че е гаден боклук, който залязва. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз имам критики към нея, но гледам да създавам илюзия, че е прекрасна, за да не си мислят хората че е гаден боклук, който залязва. :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Но си много по-симпатичен, когато си обективен. За всеки човек важи това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровина и Starboy са най-критичните й фенове тук. Кели в много по-малка степен. Всичко друго е заслепено до бяс!

Което показва, че е тъпир. Да, емоционален тъпир, харизматичен и талантлив тъпир, бас държа, че прави зверски як секс и е страстна, но си остава един тъпир.

 

Е, да, тях ги пропуснах. Боровинката и Starboy - да, но за Кели не съм съгласна. Той ще си продаде душата на дявола за да издигне Преслава. Особено след пожеланията за ковчега и другите глупости. Тя до някаква степен е такава и заради феновете си. Сигурна съм, че била много щастлива при всяка награда и свое надмощие, без изобщо да се замисли дали Галена не е заслужила повече от нея. Само с мега як глас не става. Наградите не са само за най-добре пеещ. Доволна е била и когато феновете й освиркаха Галена и развалиха награждаването й. И накрая ще ми се изцепва: "Друтата година ще й я вземем". :gun_bandana:

 

Павел изглежда голям мръсник между другото. Кой знае как вършее крехката Преслава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Основните ми критики към нея са, както и към Ванча, а именно че заряза куп прекрасни песни, за да снима някакви комерси, които минаха за 2 месеца.

 

И по-конкретно недоумявам как може песни като "Горчиви спомени", "Нямаш сърце", "Безразлична", "Умирам", "Уморих се" и др. да ги зарежеш, а да снимаш "Дишай" или "Скоро" ??? Не че клиповете й са нещо особено, но ме дразнят такива лишени от логика кариерни ходове.

 

А за характера не я коментирам. Поне ми изглежда малко по-уравновесена в момента. Като беше с Бирмата удари дъното (и кариерно, и морално). Но пак се измъкна лисицата :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел изглежда голям мръсник между другото. Кой знае как вършее крехката Преслава. :1000 (29):

 

Павел да взима Гринго и да я изтърбушат ненаситната, докато Софи Маринова е на участие. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел да взима Гринго и да я изтърбушат ненаситната, докато Софи Маринова е на участие. :3fdb8960598fa63e:

 

Ако забременее отново ще има 2 плюса:

 

1. Ще се покрие пак за няколко месеца.

2. Може да се сроди съвсем със Софка и освен кума да е нещо повече. Детето може да се окаже от Гринго. После Павел ще изплющи и Софка и така.

 

А може да викнат и Лоренцо, той е голям вече, става за секс. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако забременее отново ще има 2 плюса:

 

1. Ще се покрие пак за няколко месеца.

2. Може да се сроди съвсем със Софка и освен кума да е нещо повече. Детето може да се окаже от Гринго. После Павел ще изплющи и Софка и така.

 

А може да викнат и Лоренцо, той е голям вече, става за секс. :3fdb8960598fa63e:

 

Познавайки Софка, накрая ще се омъжи за детето на Преслава от Гринго. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ги гледах на сватбата забелязах колко си приличат Павел и Гринго.

 

За Софка разбираемо, ама Преса къде се хвана с такъв, че и дете му роди. Все си пада по разни мутри-простаци с ланци и татуировки.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...