Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Зайка тръгваше да залязва, когато окончателно беше спряла с историите и само говореше за Рики, но сега официално мога да кажа, че отново е в играта.

И тя като Преслава, трудно ще залезе. Това е истината!

 

00079553.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин е пял участието си на живо, включително и песни на БТР, Васил Найденов и руски шлагери?? Айде стига. Защо тогава на концерти не му се чува гласа? Каква е логиката на участия да си на живо, а на голяма сцена да градиш име на "пиши го бегал"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин е пял участието си на живо, включително и песни на БТР, Васил Найденов и руски шлагери?? Айде стига. Защо тогава на концерти не му се чува гласа? Каква е логиката на участия да си на живо, а на голяма сцена да градиш име на "пиши го бегал"?

 

Той е като Алисия - пее в/у плейбека.... А тези песни, които е изброила Танчето, предполагам, че не ги е пял целите, а само рефрени.

Поне така е минавало, когато аз съм бил на Коцето... :girl_in_love:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и малко косъмчета да си му оставила. :3fdb8960598fa63e:

 

Едва ли като нямам, ти си назад. Аз си правя почистваща процедура за лице и т.н. Във фризьорския ми салон има всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той е като Алисия - пее в/у плейбека.... А тези песни, които е изброила Танчето, предполагам, че не ги е пял целите, а само рефрени.

Поне така е минавало, когато аз съм бил на Коцето... :girl_in_love:

 

Добре. Поздрави се с тази песен. Химн на есен 2018 :pepsi:

 

 

Пиши някакъв як текст за чалга, тука домусите да те иронизират, докато се чудят защо са на поредна диета, а гъза расте ли, расте. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре. Поздрави се с тази песен. Химн на есен 2018 :pepsi:

 

 

Пиши някакъв як текст за чалга, тука домусите да те иронизират, докато се чудят защо са на поредна диета, а гъза расте ли, расте. :1000 (30):

 

И нея я пя. Исках да пее "Аз бях тук", даже му го писах днес.

 

На Галена "Сърце' в ремикс звучи много яко и хората й се кефят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И нея я пя. Исках да пее "Аз бях тук", даже му го писах днес.

 

На Галена "Сърце' в ремикс звучи много яко и хората й се кефят.

Красавице, може ли да видим новия цвят на красивата ти и бляскава прическа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е споделила "Хайде, откажи ме" във фейса. Ти да видиш. Дали не иска стопяване на ледовете?

 

Тя го иска. Тя редовно го иска. Не е за първи път това. Няма да й се получи обаче. Да се беше сетила за приятелката си, когато взимаше нейните награди с усмивка до ушите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесна си, кралице. :Vishenka_05:

 

Мерси, ама това е на слънце. Ако няма слънце, е съвсем друг цвета, променя се на по-тъмно и отстрани се забелязват лилавите и розови кичури.

 

На слънчева светлина е една, на тъмно е друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя го иска. Тя редовно го иска. Не е за първи път това. Няма да й се получи обаче. Да се беше сетила за приятелката си, когато взимаше нейните награди с усмивка до ушите.

 

То ако се получи, Галена трябва да е за бой. Но не ми се вярва. Галена е жена с достойнство преди всичко и си държи на позицията. Така трябва. На никой не му трябват завистливи приятели.

 

В истаграм Преслава и Глория постоянно си лайкват. Преслава й коментила, слага сърца, целувки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя го иска. Тя редовно го иска. Не е за първи път това. Няма да й се получи обаче. Да се беше сетила за приятелката си, когато взимаше нейните награди с усмивка до ушите.

Мисля, че не го иска. Поне не е показвала публични индикации. Това, че е споделила песента с Галена, не мисля че показва нещо. Тя всеки ден споделя някоя песен. Още повече, че наградите ги спряха след онази случка и дори да не се бяха сърдили една на друга, "войната" по естествен път щеше да утихне.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, ама това е на слънце. Ако няма слънце, е съвсем друг цвета, променя се на по-тъмно и отстрани се забелязват лилавите и розови кичури.

 

Надя на Коце идва при мене да й правя муски за събиране на съпрузи. След участието му в Бургас почнал да спи в хола, бил все умислен. Купил на дъщеря си зайче да гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не го иска. Поне не е показвала публични индикации. Това, че е споделила песента с Галена, не мисля че показва нещо. Тя всеки ден споделя някоя песен. Още повече, че наградите ги спряха след онази случка и дори да не се бяха сърдили една на друга, "войната" по естествен път щеше да утихне.

 

А войната до голяма степен я направиха и феновете на Преслава, бутайки я навсякъде и освирквайки така грозно Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава живее в кошмар от месец!

 

Eднa oт нaй-тaлaнтливитe пeвици в „Πaйнep“ Дecиcлaвa, зa cъжaлeниe, e cpeд нaй-ниcĸo oцeнeнитe oт пyблиĸaтa и coбcтвeницитe нa нoщни зaвeдeния.

Блoндинĸaтa c aнгeлcĸи глac cepиoзнo гo e зaĸъcaлa зa пapи, зaщoтo нямa ниĸaĸви yчacтия. Cпpaвĸa в пpoфилa нa звeздaтa в coциaлнaтa мpeжa пoĸaзвa, чe пocлeднaтa й изявa e билa нa 28 дeĸeмвpи в cтoличнa диcĸoтeĸa, пиca „Гaлepия“.

 

 

 

Дecи oбaчe нe мoжe дa ce пoxвaли c aнгaжимeнти, a oщe пo-мaлĸo c xитoви пecни. Cлeд мeceци зaтишиe в ĸpaя нa 2018 тя пycнa нoвo пapчe, ĸoeтo oбaчe нe ce пpиe мнoгo дoбpe oт фeнoвeтe и дaлeч нe e нaй-въpтянoтo пo нoщнитe зaвeдeния.

 

Πocлeдният иcтинcĸи xит нa блoндинĸaтa e oтпpeди двe гoдини, a ocтaнaлитe пecни мoгaт дa бъдaт oпpeдeлeни пo-cĸopo ĸaтo пocpeдcтвeни. Дecиcлaвa нaпpaви няĸoлĸo ĸpacиви бaлaди, в ĸoитo яcнo ce oтличaвa глacът й, нo пo диcĸoтeĸитe ниĸoй нe иcĸa дa cлyшa тъжни пecни и тaĸa пpoдyĸциятa нa пeвицaтa нe й нocи ниĸaĸви финaнcoви дивидeнти.

 

Зa дa ycпee дa изплyвa oт ĸpизaтa, тя нaй-вepoятнo щe пoмoли зa пoмoщ cвoятa дpyжĸa и бaджaнaчĸa Гaлeнa. Πpeди няĸoлĸo гoдини двeтe нaпpaвиxa дyeт, ĸoйтo ce пpeвъpнa в xит. Hищo чyднo cъвceм cĸopo пeвицитe дa нaпpaвят oщe eднa oбщa пeceн, c ĸoятo Дecиcлaвa дa излeзe oт твopчecĸaтa дyпĸa.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете как "лидерките" се подкрепят през поколение - Глория с Преса, Ванча с Галена.

 

Все едно по-старата лидерка благодари чрез подкрепата си на по-новата, че е причинила същото на онази, която я е изместила в миналото. (Ако ме разбрахте) :3fdb8960598fa63e:

 

п.с. Макар че при Г. и П. тази смяна не е факт, но ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надя на Коце идва при мене да й правя муски за събиране на съпрузи. След участието му в Бургас почнал да спи в хола, бил все умислен. Купил на дъщеря си зайче да гледа.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако се получи, Галена трябва да е за бой. Но не ми се вярва. Галена е жена с достойнство преди всичко и си държи на позицията. Така трябва. На никой не му трябват завистливи приятели.

 

В истаграм Преслава и Глория постоянно си лайкват. Преслава й коментила, слага сърца, целувки.

 

Преслава осъзнава мощното недоволство към себе си от колеги, хора в бранша и феновете на тази музика. Хората са разделени на два лагера. Тя гледа да се мазни на възможно най-много люде, за да излезне симпатична. Ами популистките словоизлияния в мрежите "Не ми пука за мен!!! Пука ми единствено за студентите, които бяха наречени "пияни". :mf_surrender: Споделяния на дуети с Галена - дай да умилим Галена и феновете й. Мине се не мине известно време - забравя за стратегията и се изтъпанчва в национален ефир да застава открито срещу колежки от собствената си фирма, които на всичкото отгоре са й засвидетелствали уважение и признание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не го иска. Поне не е показвала публични индикации. Това, че е споделила песента с Галена, не мисля че показва нещо. Тя всеки ден споделя някоя песен. Още повече, че наградите ги спряха след онази случка и дори да не се бяха сърдили една на друга, "войната" по естествен път щеше да утихне.

 

Кели, хайде припомни си интервюто й в Открит Микрофон след скандала около наградите. Преслава показа, че я боли! Истински. Четеше се в погледа й, личеше си по казаните думи. "В Америка телефони ли няма??"

 

Ами като има телефони в цял свят, що ти първа не й звънна? Щото ти е гузна съвестта и знаеш, че си алчно прасе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...