Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена, Слави Трифонов, Криско, Гери-Никол, Азис липсват. Не е достатъчно уважавана. :hahaha:

 

Мис Бони, майна, да ти честити нещо. Егати набутвацията.

Всички изброени я мразят. Как ще й честитят? ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е той може да е и 17 000, но тя ще сменя памперси, вместо да взима хонорара.

Така и не разбрах какво е лошото в сменянето на памперси?След като имаш дете какво друго се очаква от теб?Горката Преслава изпуснала е 5 месеца участия как ли ще го преживее?!

Галенови се показахте колко злобни същества сте,честито.

То не беше хронорари,памперси,нямала бъдеще с Павел.Смешна работа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички изброени я мразят. Как ще й честитят? ;)

 

Какво стана с приятелството между мазния мангал и Преслава? До преди 2 години се насираха да пускат общи снимки как лежат заедно по диваните един в друг.

 

Слави Трифонов не знам да мрази Преслава, тя пя на негов концерт в София на Орлов Мост неотдавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах какво е лошото в сменянето на памперси?След като имаш дете какво друго се очаква от теб?Горката Преслава изпуснала е 5 месеца участия как ли ще го преживее?!

Галенови се показахте колко злобни същества сте,честито.

То не беше хронорари,памперси,нямала бъдеще с Павел.Смешна работа

 

Млъкни ма! Млъкни и ходи да сервилничиш на американците. Чупиха ли те от работа за жълти стотинки? Яко, точно това заслужава змия като теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни ма! Млъкни и ходи да сервилничиш на американците. Чупиха ли те от работа за жълти стотинки? Яко, точно това заслужава змия като теб.

Ми не,Симеонова мачка с къща в най-елитния квартал на Варна. Дай боже всекиму. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не,Симеонова мачка с къща в най-елитния квартал на Варна. Дай боже всекиму. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, мачка и с откраднати самоличности в Инстаграм. Окрала снимките на една близо 30-годишна жена, а тук се представя за 21-22 годишна. Пълна жалкарка. Имаме й профила на оригиналната жена, за която се представя.

 

Приличате си с нея по крадене на самоличности, затова и се защитавате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и кои са харесали снимката

Петя Радева

Мариана Калчева

Роксана

Нанси

Денис

Арти

Азис

Стоян Стоянски

Виктория Георгиева

Соня Немска

Поли Генова

Кали

Сиана

Костадин Кръстев - Коко

Емилио Стефано

Ася Капчикова

Цветелина Янева

Никол Станкулова

Веси Бонева

Яница

Анелия

Златка Димитрова

Джордан

Златка Райкова

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мачка и с откраднати самоличности в Инстаграм. Окрала снимките на една близо 30-годишна жена, а тук се представя за 21-22 годишна. Пълна жалкарка. Имаме й профила на оригиналната жена, за която се представя.

 

Приличате си с нея по крадене на самоличности, затова и се защитавате.

Толкова ли скучен живот водиш,че постоянно се ровиш в чуждия? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли скучен живот водиш,че постоянно се ровиш в чуждия? :mf_surrender:

 

Хаха, това ли успя да измислиш?

 

Аз пък да попитам друго - вие толкова ли сте грозни, че се налага да крадете чужди снимки? Знаеш ли, че е подсъдно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и кои са харесали снимката

Петя Радева

Мариана Калчева

Роксана

Нанси

Денис

Арти

Азис

Стоян Стоянски

Виктория Георгиева

Соня Немска

Поли Генова

Кали

Сиана

Костадин Кръстев - Коко

Емилио Стефано

Ася Капчикова

Цветелина Янева

Никол Станкулова

Веси Бонева

Яница

Анелия

Златка Димитрова

Джордан

Златка Райкова

Кои са изброените лица? Сефте ги чувам. Само Анелия ми говори нещо.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни ма! Млъкни и ходи да сервилничиш на американците. Чупиха ли те от работа за жълти стотинки? Яко, точно това заслужава змия като теб.

Жълти стотинки?Пхаха иска ти се.

Някои от нас , които знаят език и учат имаме възможност да обиколим света И да изкараме пари,а такива като теб стоят пред компютъра цял ден и хейтят.Пък нека мене ме чупят от работа,поне знам за какво работя тук.

Тъничка мъничка злобичка има по устните ти, ще я изтриеш ли ? :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни ма! Млъкни и ходи да сервилничиш на американците. Чупиха ли те от работа за жълти стотинки? Яко, точно това заслужава змия като теб.

 

Хахахахахха

Ненормалник :roll1: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, това ли успя да измислиш?

 

Аз да попитам пък друго - вие толкова ли сте грозни, че се налага да крадете чужди снимки? Знаеш ли, че е подсъдно?

Не ми е нужно да мисля нещо или да те обиждам. То Бог достатъчно те е обидил. :whistling: .

Не сме грозни,просто сме по-умни и не бихме си разкрили истинските профили в този змиярник. Повечето от тук сте отчаяни от живота като цяло и затова сте обърнали форума на сайт за запознанства. Колко жалко. А ти знаеш ли,че е подсъдимо да обиждаш хората? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жълти стотинки?Пхаха иска ти се.

Някои от нас , които знаят език и учат имаме възможност да обиколим света И да изкараме пари,а такива като теб стоят пред компютъра цял ден и хейтят.Пък нека мене ме чупят от работа,поне знам за какво работя тук.

Тъничка мъничка злобичка има по устните ти, ще я изтриеш ли ? :1000 (30):

 

Пффф.

 

Нали се сещаш, че не си единствената в тая държава, която е била на бригада в Америка? Не ни пробутвай поредните си фантазии. Точно чупене от работа за жълти стотинки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жълти стотинки?Пхаха иска ти се.

Някои от нас , които знаят език и учат имаме възможност да обиколим света И да изкараме пари,а такива като теб стоят пред компютъра цял ден и хейтят.Пък нека мене ме чупят от работа,поне знам за какво работя тук.

Тъничка мъничка злобичка има по устните ти, ще я изтриеш ли ? :1000 (30):

Той не е виновен,че е леко злобен просто му липсват мъже..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мачка и с откраднати самоличности в Инстаграм. Окрала снимките на една близо 30-годишна жена, а тук се представя за 21-22 годишна. Пълна жалкарка. Имаме й профила на оригиналната жена, за която се представя.

 

Приличате си с нея по крадене на самоличности, затова и се защитавате.

О,да.Всичките сме фейкове тука.Ти си единствения с реален профил и снимки.Спиш ли спокойно сега?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е нужно да мисля нещо или да те обиждам. То Бог достатъчно те е обидил. :whistling: .

Не сме грозни,просто сме по-умни и не бихме си разкрили истинските профили в този змиярник. Повечето от тук сте отчаяни от живота като цяло и затова сте обърнали форума на сайт за запознанства. Колко жалко. А ти знаеш ли,че е подсъдимо да обиждаш хората? :girl_witch:

Със сигурност глобата за присвояване на самоличност е чутовно по-висока. А и, ако отвърнеш с обида, нямаш основание да заведеш дело.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и кои са харесали снимката

Петя Радева

Мариана Калчева

Роксана

Нанси

Денис

Арти

Азис

Стоян Стоянски

Виктория Георгиева

Соня Немска

Поли Генова

Кали

Сиана

Костадин Кръстев - Коко

Емилио Стефано

Ася Капчикова

Цветелина Янева

Никол Станкулова

Веси Бонева

Яница

Анелия

Златка Димитрова

Джордан

Златка Райкова

 

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е нужно да мисля нещо или да те обиждам. То Бог достатъчно те е обидил. :whistling: .

Не сме грозни,просто сме по-умни и не бихме си разкрили истинските профили в този змиярник. Повечето от тук сте отчаяни от живота като цяло и затова сте обърнали форума на сайт за запознанства. Колко жалко. А ти знаеш ли,че е подсъдимо да обиждаш хората? :girl_witch:

 

OMG, ще спреш ли с клишетата, че си скучен.

 

Бог ме бил обидил достатъчно, ми те хората тук знаят как изглеждам - повярвай - не ме е обидил. Изглеждам така, че да не ми се налага да се представям за други хора. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG, ще спреш ли с клишетата, че си скучен.

 

Бог ме бил обидил достатъчно, ми те хората тук знаят как изглеждам - повярвай - не ме е обидил. Изглеждам така, че да не ми се налага да се представям за други хора. :1000 (30):

Опазил Бог някакви чалгари да знаят как изглеждам или да ме харесват. Имам по-високи цели в живота. А за клишета дай да не говорим,че откакто пиша тук все се опитваш да ме засегнеш с едно и също и всеки път е неуспешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опазил Бог някакви чалгари да знаят как изглеждам или да ме харесват. Имам по-високи цели в живота. А за клишета дай да не говорим,че откакто пиша тук все се опитваш да ме засегнеш с едно и също и всеки път е неуспешно.

 

Кой е казал, че е неуспешно? Ти ли?

 

Като имаш по-високи цели в живота, айде марш оттука, щом не сме ти на нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...