Jump to content



Online: Галин - "112"


Препоръчани коментари

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като за Галин е доста добре, приятна песньовка и читав аранжимент, текстът не е краен. Не че ще я сулшам, но е по-поносима от предишните му напъни.

Иначе не мога да не отчета заимстването от заглавие на песен на Биляна отпреди години. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Белина въобще никога не е имала хит, не е имала дори популярна песен, тази винаги е била излишна и ще си остане така. Изненадан съм, че изобщо някой се сеща, че тая някоя е съществувала.

 

Относно песента на Галин - не ми харесва. Клипа ми се вижда смотан, на това място е снимал пак той, снимани са и други клипове, отделно има кадри, които напомнят за хаваната, текста е смотан и бледо копие на подобен на тези на Гери-Никол ("и на нищо повече не се надявай" примерно го пее в "Готина и луда"). Дружбата му с Гери не му се отразява добре. Почна да плагиаства. Пардом,взаимства.

 

Мелодията тръгва добре, по-напред е зле, а това със звуците от Марио е черешката на тъпотията. Me Gusta и предната му с Аднан и някоя си Десита бяха сто пъти по-добри. Това тук е трагедия. Пайнерската Гери-Никол, ама в мъжки вид.

Дколкото изобщо тоя има мъжки вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер хит :Vishenka_05: И VessoU ли виждам в музика и текст? Очевидно само чалгарите възприемат Галин за чалгар, щом един от най-добрите ъндърграунд рапъри работи с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер хит :Vishenka_05: И VessoU ли виждам в музика и текст? Очевидно само чалгарите възприемат Галин за чалгар, щом един от най-добрите ъндърграунд рапъри работи с него.

 

:scratch:

 

А най-голeмия му хит e по музика на Аднан. Колко пък да e ъндърграунд?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:scratch:

 

А най-голeмия му хит e по музика на Аднан. Колко пък да e ъндърграунд?

E, едно време и той, и Боро Първи бяха ъндърграунд. Сега са текстописци на Тита и Галин. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не дрънкайте глупости, underground rap почти няма в България, а точно тоя никакъв underground рапър не е. И той, и това нещо Боро са текстописци на Крисковица (Тита), и този на разни чалга текстове. Не разбрах къде е underground?

И Боро го разбрахме , че съществувал покрай Криско, иначе го знаеха... даже не ги знам кои са тия, дето го знаят него. Треоторазряднички са, добре , че препечлват с писане на малоумни текстове, иначе като певци ще умрат от глад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не дрънкайте глупости, underground rap почти няма в България, а точно тоя никакъв underground рапър не е. И той, и това нещо Боро са текстописци на Крисковица (Тита), и този на разни чалга текстове. Не разбрах къде е underground?

И Боро го разбрахме , че съществувал покрай Криско, иначе го знаеха... даже не ги знам кои са тия, дето го знаят него. Треоторазряднички са, добре , че препечлват с писане на малоумни текстове, иначе като певци ще умрат от глад.

Това, че ти си го разбрал, че съществува покрай Криско, не значи, че няма песни отпреди това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, много яка тая песен, дето си постнал. :happyppl:

 

 

Поздрав за тeб от мeн значи. :Vishenka_05:

 

Спуквах я миналото лято. И "Махлeнската" e много яка, аз оттам разбрах за Аднан Бийтс.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти хейта сте изсипали. Много злобни ставате от ден на ден. Добре, че е Галин, че фолка да стига до децата. Няма нищо общо с предишните му парчета. Направо май са ви го слагали много в ушите. Не чувате..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти хейта сте изсипали. Много злобни ставате от ден на ден. Добре, че е Галин, че фолка да стига до децата. Няма нищо общо с предишните му парчета. Направо май са ви го слагали много в ушите. Не чувате..

 

Хахаха.

 

Като гледам, децата нещо не са особено трогнати. По-слаб дебют от предната боза, потънала в забвение за няколко седмици. Тия деца, дееба, трябва някой да им продуха ушите. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, едно време и той, и Боро Първи бяха ъндърграунд. Сега са текстописци на Тита и Галин. :1000 (29):

Всичко ок ама Весо е една млада копи пейст версия на Димчо. Нищо общо с ъндърграунд звученето. Ъндърграунд в бг малко си позволяват да правят. Джентаро, Фо, Секта, Жлъч и малко Боро Първи

 

 

Към тези които не знаели Боро първи:

 

А това че някои тъпи чаргарчета не знаете Боро Първи или друг рапър си е ваш проблем. По същия начин и малките не знаят чалгаджийките дето слушате. Обогатете си кръгозора. Срамно е да се хвалите с това че сте невежи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха.

 

Като гледам, децата нещо не са особено трогнати. По-слаб дебют от предната боза, потънала в забвение за няколко седмици. Тия деца, дееба, трябва някой да им продуха ушите. :whistling:

Ама то спада в гледанията е факт при всички. Направи 17 000 лайка за 1 ден . Галена и Деса не са виждали токова никога за първите 24 часа. Трябваше да е фийт обаче. Галин ако иска да излезе от затъващата чалга требва да се наложи с фийтове. Ама той пя с всички чалгарки и сега не го щат ...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко ок ама Весо е една млада копи пейст версия на Димчо. Нищо общо с ъндърграунд звученето. Ъндърграунд в бг малко си позволяват да правят. Джентаро, Фо, Секта, Жлъч и малко Боро Първи

Към тези които не знаели Боро първи:

 

А това че някои тъпи чаргарчета не знаете Боро Първи или друг рапър си е ваш проблем. По същия начин и малките не знаят чалгаджийките дето слушате. Обогатете си кръгозора. Срамно е да се хвалите с това че сте невежи

То вече има ли ъндърграунд в съвсем чистия му вид? И да има, е толкова ъндър, че даже не го знаем :D Щом и Ndoe почна да прави разни фийт комерсчета... почти няма някой, който да не е минал през комерса, независимо дали на късен етап или на старта (примерно 2 лица).

Фо също има мейнстрийм песни, тези с жена му примерно са си правени баш за хитове.

За втората част няма как да съм по-съгласна.

 

Галин ако беше почнал с такива песни, сега щеше да е много по-слушан от малките, още е възприеман като чалгар и при него го има това, че чалгарите не го слушат, защото е твърде поп, а тези, които не харесват поп-фолк, защото е чалгар. Но пак си има аудитория, далеч по-разнообразна от тази на Фики например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то спада в гледанията е факт при всички. Направи 17 000 лайка за 1 ден . Галена и Деса не са виждали токова никога за първите 24 часа. Трябваше да е фийт обаче. Галин ако иска да излезе от затъващата чалга требва да се наложи с фийтове. Ама той пя с всички чалгарки и сега не го щат ...

 

Факт е спада при всички, но аз правя съпоставка със самия него и предната му песен от преди 3 месеца.

 

Накрая ще останат да го слушат само малките дечурлига. Язък за хиалуроновите устни, децата няма как да ги оценят подобаващо.

 

И не мога да повярвам, че мислиш песента за нещо различно от предните му 3 да кажем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е спада при всички, но аз правя съпоставка със самия него и предната му песен от преди 3 месеца.

 

Накрая ще останат да го слушат само малките дечурлига. Язък за хиалуроновите устни, децата няма как да ги оценят подобаващо.

 

И не мога да повярвам, че мислиш песента за нещо различно от предните му 3 да кажем.

Предната му не събра 17000 лайка за 24 часа.

Ами момчето е заложило на други автори. Това че е решил вече основно да рапира си е усещане и избор на изпълнителя. На Криско и Тита песните им са далеч по еднакви една с друга. Общото в песните на Галин е рапирането му. Преди си приличаха много повече. Последните му 3 звучат на нивото на бг поп хитовете.

 

Просто шоу и Мама Ураган и Папи приличат ли си. Толкова си приличат и галиновите.

 

Между другото да вметна че и мен последно ме изкефи Ме густа. Ама много хейт му изсипахте и не издържах да заема опозицията :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то спада в гледанията е факт при всички. Направи 17 000 лайка за 1 ден . Галена и Деса не са виждали токова никога за първите 24 часа. Трябваше да е фийт обаче. Галин ако иска да излезе от затъващата чалга требва да се наложи с фийтове. Ама той пя с всички чалгарки и сега не го щат ...

А за какво трябва да прави фийтове с тези оцети след като е от малкото нормални изпълнители в чалгата, не ми се вярва да иска да се подвизава съвсем в другия жанр или поне така се надявам. Все пак е поп фолк изпълнител в крайна сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...