Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хаха, яко. Еми мисля, че това категорично доказва, че изпълнителите са спрели да купуват гледания. То не може предната й песен да издъни 20 млн. за отрицателно време и след няма и година да има почти 40 млн, а следващата (която не е чак толкова лоша btw) на третата седмица след премиерата да прави по-малко трафик от "Хулиган" на Джена.

...Другата оборотна певица от фирмата – Галена, врътна кофти номер на шефа си. Тя реши, че ще работи само 3 дни в седмицата – четвъртък, петък и събота. През останалото време искала да бъде със семейството си и да възпитава сама синовете си. Така тя се разписва с едва 12 участия на месец, което е нищожно за топ изпълнителка като нея.

 

:1000 (29):

 

На Галенче 'ич не й дреме, тя диктува правилата в тая селска фирма.

Ма не е вярно това за Галена. Предната седмица пя във вторник тук при нас.

Днеска съм Джулия, да я видим моята съгражданка.

 

На Гера новата не е много хитова, яка е, но пред Направо ги убивам е едно нищо.

Направо ги убивам и до сега я спукват в дискотеките, а и там са 2 от най-силните имена - Килата и Гери.

Гера ако не е фт. с някой прави около 15 млн. Ако се включат и други в песента , отиват към 25/30- 40 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ма не е вярно това за Галена. Предната седмица пя във вторник тук при нас.

Днеска съм Джулия, да я видим моята съгражданка.

Не е вярно, разбира се. Искала да възпитава синовете си :roll1:

 

 

А таз Джулия не става за нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма не е вярно това за Галена. Предната седмица пя във вторник тук при нас.

Днеска съм Джулия, да я видим моята съгражданка.

Да кажеш дали чуждите песни, които пее във втората част, са на лайф запис, че на мен така ми се стори като бях на участието ѝ преди 1 месец. :whistling: Супер много ме кефи, но ако са лайф записи егати излагацията. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с Мария Петрова? Жива ли е и къде е?

Май само фолклорни проекти пуска-

 

Какво е нахалствала Дианата...

Била потресена от наглостта и грандоманията на Луна, сега разбрала, че се провъзгласила за Президент, не я ли било срам. И после в коментарите я нареждашще, защото хората я питаха не са ли били приятелки, след като са били в една фирма. Каза, че ЛуДа на някакъв концерт излязла да оспорва награда на Диана, че била нагласена, публиката освиркала Луна, блябля простотии. И все пак хората яха учудени, че след толкова години изобщо проговаря, досетиха се, че завижда на актуалността й, бидейки отдавна в забвение. Някой се чудеше откъде Луна има толкова пари и апартаменти, на което Диана отвърна "ооо, това е една много дълга история, която някой друг път ще ви разкажа. Учудвам се, че изобщо съм я допуснала в приятелите си във фейсбук, веднага ще я блокирам". Разбира се, аз го снимах и пратих на Президента, която отвърна изненадано "Беше добър човек, жива и здрава да е"!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма не е вярно това за Галена. Предната седмица пя във вторник тук при нас.

Днеска съм Джулия, да я видим моята съгражданка.

 

Галена в няколко интервюта вече подчертава, че не поема толкова участия като едно време заради децата си и умората. В последното интервю каза, че дните за веселие и празник са именно четвъртък, петък и събота. През останалото време трябва да се учи и работи. Предполагам прави някакви изключения особено сега през лятото, щото е отпускарски сезон.

 

Ако поемаше всички покани за участия, щеше да номер 1 в класацията за най-много изяви, а тя там миналата година мисля, че дори не беше в топ 3. (Кака Кели да припомни класацията).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете с това делене и сравнения на краищата в България. Обичайте страната ни като цяло, защото заради това деление и липса на сплотеност, ограбват народа ни вече 30 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторник новата песен на Илиян

Женската Кали, с песен през месец. Когато Андреа бълваше така, не й смогваха и плюеха, а сега някакви отчаяни опити да уцелят хит правят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Женската Кали, с песен през месец. Когато Андреа бълваше така, не й смогваха и плюеха, а сега някакви отчаяни опити да уцелят хит правят.

Поне Андрюш бълваше мегахитове и неща с различно звучене от целия бранш тогава. А тези двамата само си дават парите на вятъра... луузъри

 

 

А Диана и черните гринговци не я щат...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете с това делене и сравнения на краищата в България. Обичайте страната ни като цяло, защото заради това деление и липса на сплотеност, ограбват народа ни вече 30 години.

Искаш да кажеш 74.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе според вас Здравко Мандаджиев гей ли е? :1000 (29): Уж е женен и има дете, ама отвсякъде ми бие на мека китка .. гледайте какви са пози :1000 (29):

 

https://www.instagram.com/p/BkrtXpOle2m/?ta...avkomandadzhiev

и още доста подобни фотоси има :happybday:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе според вас Здравко Мандаджиев гей ли е? :1000 (29): Уж е женен и има дете, ама отвсякъде ми бие на мека китка .. гледайте какви са пози :1000 (29):

 

https://www.instagram.com/p/BkrtXpOle2m/?ta...avkomandadzhiev

и още доста подобни фотоси има :happybday:

То му личи :3fdb8960598fa63e: няма поводи въопще за съмнения

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах някакъв клип Музикална Еволюция на Таня Боева...мамка му какви хубави песни е имала, а от 2010 насам само шитни :mf_surrender:

 

Tези са добри:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си класи над дъщерята на идолката на майка ти. :3fdb8960598fa63e:

 

Земеш да се изразяваш по като за народни хора, че това прозвуча като "на чинка му, леля й, баща й - дядо му". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Земеш да се изразяваш по като за народни хора, че това прозвуча като "на чинка му, леля й, баща й - дядо му". :3fdb8960598fa63e:

 

Хахахах, нямаше как иначе да достигна до това, което исках да кажа.

Таня имаше грамадански хитове, дори и кавърите са й топ. Ето на тази не намирам оригинала.

 

 

Толкова ли не могат да направят едно мелодично парче днес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Земеш да се изразяваш по като за народни хора, че това прозвуча като "на чинка му, леля й, баща й - дядо му". :3fdb8960598fa63e:

Кажи ми твоят безпогрешен гей-радар какво казва за З.М. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми твоят безпогрешен гей-радар какво казва за З.М. :3fdb8960598fa63e:

 

Пендел отвсякъде. Дори не кликнах на линка, дето си постнал. Този ми е ясен, откакто се е пръкнал в Пайнер. Защо, харесва ли ти? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пендел отвсякъде. Дори не кликнах на линка, дето си постнал. Този ми е ясен, откакто се е пръкнал в Пайнер. Защо, харесва ли ти? :3fdb8960598fa63e:

Не бе, мило. :Vishenka_05: Просто винаги съм го мислел, че е от другия бряг, но наскоро разбрах че се е оженил и има дете и ми стана странно, но сигурно е за параван. Горката му женица. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, мило. :Vishenka_05: Просто винаги съм го мислел, че е от другия бряг, но наскоро разбрах че се е оженил и има дете и ми стана странно, но сигурно е за параван. Горката му женица. :3fdb8960598fa63e:

 

100%.

 

Няма лошо. Ако детето наистина е негово, поздравления за него. Но този никакъв параван не може да го скрие - той крещи "Сакам да го лапам".

 

Аа иначе няма да се учудя ако в близко бъдеще жените почнат да се задомяват с гейове и да имат деца от тях - тоо натам е тръгнало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100%.

 

Няма лошо. Ако детето наистина е негово, поздравления за него. Но този никакъв параван не може да го скрие - той крещи "Сакам да го лапам".

 

Аа иначе няма да се учудя ако в близко бъдеще жените почнат да се задомяват с гейове и да имат деца от тях - тоо натам е тръгнало.

Смаза! :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...