Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Каква е тази бременност, която кара Преслава? :mf_surrender: На снимката от днес коремът й е съвсем малък - да е максимум в петия месец, а по изчисления трябва да влиза в осмия вече :1000 (29):

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5BD3BFDB

Може би носи много широки дрехи или скандализира с фотошоп.

Иначе дуета на Стораро и Галена звучи много хитово, но е истина, че когато излезе ''Шушана'' Преслава бе изядена с парцалите а коментарите за Галена са предимно позитивни. Двойните стандарти винаги са мачкали в този форум. :whistling:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А Стругаро даже някакъв текст за Телефон пееше доскоро, върху същата мелодия...

Явно е решил да пуска версии докато все някоя му се получи... сега за пръв път чувам и наглата им кражба с Фики на мегахита на Супер сако както и талава версията на Деспасито. Просто дъртия мангал няма скрупули и пред световните хитове само и само да извлече някой лев и някое участие...

 

 

 

 

 

Обаче Галин запази 200 ка гледания цяла седмица. Имаме си хит в Пайнер :notworthy:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази бременност, която кара Преслава? :mf_surrender: На снимката от днес коремът й е съвсем малък - да е максимум в петия месец, а по изчисления трябва да влиза в осмия вече :1000 (29):

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5BD3BFDB

В 6-тия месец е, влизав 7 края на месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

A сега за пръв път чувам и наглата им кражба с Фики на мегахита на Супер сако както и талава версията на Деспасито. Просто дъртия мангал няма скрупули и пред световните хитове само и само да извлече някой лев и някое участие...

Обаче Галин запази 200 ка гледания цяла седмица. Имаме си хит в Пайнер :notworthy:

Ти как съществуваш още бе човече, злоба ли е чудо ли е.. Като си толкова сигурен за кражбата на тези песни защо не се обърнеш към когото трябва и не докажеш всичката тя пумия която изливаш ежедневно по всички.

 

Крадец тръгнал за кражби да ми говори. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти как съществуваш още бе човече, злоба ли е чудо ли е.. Като си толкова сигурен за кражбата на тези песни защо не се обърнеш към когото трябва и не докажеш всичката тя пумия която изливаш ежедневно по всички.

 

Крадец тръгнал за кражби да ми говори. :mf_surrender:

 

На това му се вика кражба.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Стругаро даже някакъв текст за Телефон пееше доскоро, върху същата мелодия...

 

Да, защото конкретно тази мелодия му е ПОДАРЪК от композитора и може да прави с нея каквото си поиска.

 

А тук сте наложили изключително забавна тенденция - хора, които показно си служат с методите на кражбата и измамата да се възмущават и да сочат с пръст ...

- "Крадецът вика дръжте крадеца". :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти как съществуваш още бе човече, злоба ли е чудо ли е.. Като си толкова сигурен за кражбата на тези песни защо не се обърнеш към когото трябва и не докажеш всичката тя пумия която изливаш ежедневно по всички.

 

Крадец тръгнал за кражби да ми говори. :mf_surrender:

 

Ами ти да не твърдиш , че са откупили правата за песента на Супер Сако и не са я издали официално. Няма какво да доказвам. Самия факт, че е качена в канал в който да трупа нелегални гледания и кинти е достатъчен.

 

И , да, съществувам благодарение на страхотната услуга, която предлагам вече 7 година на пъпа на Витошка, а не като подлога на стораровите мангаля като теб. Кажи на дъртия Стораро , че дължи още стотинки за кисели млека и недей да разсъждаваш кой как защо. Свърши нещо полезно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ти да не твърдиш , че са откупили правата за песента на Супер Сако и не са я издали официално. Няма какво да доказвам. Самия факт, че е качена в канал в който да трупа нелегални гледания и кинти е достатъчен.

 

И , да, съществувам благодарение на страхотната услуга, която предлагам вече 7 година на пъпа на Витошка, а не като подлога на стораровите мангаля като теб. Кажи на дъртия Стораро , че дължи още стотинки за кисели млека и недей да разсъждаваш кой как защо. Свърши нещо полезно

:1000 (29): В Шумен са Сем. Стораро кажи на майка ти да отиде да си вземе паричките за киселото мляко. :1000 (29):

Видяхме какви услуги предлагаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото конкретно тази мелодия му е ПОДАРЪК от композитора и може да прави с нея каквото си поиска.

 

А тук сте наложили изключително забавна тенденция - хора, които показно си служат с методите на кражбата и измамата да се възмущават и да сочат с пръст ...

- "Крадецът вика дръжте крадеца". :1000 (27):

И как си служим показно с метода на измамата би ли обяснил на дълго и широко. НякоИ хора правим бизнеси, докато други лижете дупето на Галена за 10 лв на ден. Който както реши.

В чалга форум сме и не моите дела са обект на коментари тук.

 

Аз съм коректив за честно спечелени пари с квалифицирано мнение по всеки въпрос. Много недей да знаеш да не включа лайв да ти разкаже семейна приятелка колко чепа е изяла Галена на зеленото училище в 8 или 9 клас в Сава Доброплодни...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): В Шумен са Сем. Стораро кажи на майка ти да отиде да си вземе паричките за киселото мляко. :1000 (29):

Видяхме какви услуги предлагаш.

Не ги дължи на майка ми. Тя бе управител. Дължи ги на отдавна фалиралата верига 777. Доста кисели млека са откраднали. Чак до банкрут ги докараха горките хорица...

И как видя точно. 5 години минаха от репортажите и фирмата за която се твърдеше че през 3 месеца сменя имена, още си е солеос виа, което поставя господарите в една неловка ситуация. Няма нужда да защитаваш някой нападайки мен. Факт ли е че Стораро не плаща за кавърите в личния му канал. Факт са...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти как съществуваш още бе човече, злоба ли е чудо ли е.. Като си толкова сигурен за кражбата на тези песни защо не се обърнеш към когото трябва и не докажеш всичката тя пумия която изливаш ежедневно по всички.

 

Крадец тръгнал за кражби да ми говори. :mf_surrender:

Лично познавам Супер Сако и никой не му е искал съгласието за тази песен - нито Сторарови, нито Ангел. Мислеше да ги съди, но го домързя. Единственият легален кавър е на негова друга песен, в изпълнение на Екстра Нина. Сега с Андреа ще прави.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Като една видна швестерка, поствам бъдещия хит !!!

Химна на швестерките

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

И самоиронията не помага.

 

Между другото, като си ме блокирал във Вайбър след вчера, да не си мислиш, че не мога да намеря друг начин да ти пиша, ако пожелая?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Като една видна швестерка, поствам бъдещия хит !!!

Химна на швестерките

 

Разбрахме, че одобряваш швестерския химн. Това не те прави и теб швестер, но поставя под въпрос трезвия ти музикален вкус. Няма как да се кефя на нещо толкова дъвкано и банално вече падна под 50 ка на трети ден. Но то като няма какво да се слуша е така. И аз съм слушал бози поради липса на готини хитове. Бях се зарибил по песен на недоразумението Анджелина. Простено ни е . ..

Лично познавам Супер Сако и никой не му е искал съгласието за тази песен - нито Сторарови, нито Ангел. Мислеше да ги съди, но го домързя. Единственият легален кавър е на негова друга песен, в изпълнение на Екстра Нина. Сега с Андреа ще прави.

Толкова и тая на Флори му е подарък. Тоя киселото мляко не си плаща, а камо ли песните.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на лятото с 37 хиляди гледания :mf_surrender: Някои хора пак прекалиха с полюциите в този форум :1000 (29):

 

Не излизайте с оправданието, че е в малък канал. "Шушана" в изпълнение на П. как направи над 10 милиона.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Като една видна швестерка, поствам бъдещия хит !!!

Химна на швестерките

Топ хит! Тайно мисля, че скоро цяла България ще припада по нея. Яни реши да се завърне! Отмъсти задето ''Двойно влюбен'' не стана хит.

И между другото и аз си замълчах, но мисля, че Слави каза, че хората които харесват този трак са швестерки. Много грозно. Все едно аз да тръгна да категоризирам феновете на Десислава за потреси като ''Пленница на любовта'' или ''Започваме на чисто'' с наденичките.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Химна да гърми! :1000 (6):

Вече ме поздравиха :3fdb8960598fa63e:

 

С тази песен ли? Кой?

 

Абсолютен химн. Текстът макар да е твърде лековат, ми е много на сърце - бил съм и в ролята на Стораро, и в ролята на Галена. Не мога да преценя кое е по-якото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на лятото с 37 хиляди гледания :mf_surrender: Някои хора пак прекалиха с полюциите в този форум :1000 (29):

 

Не излизайте с оправданието, че е в малък канал. "Шушана" в изпълнение на П. как направи над 10 милиона.

 

Пак си правила заклинания снощи, кикиморо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази песен ли? Кой?

 

Абсолютен химн. Текстът макар да е твърде лековат, ми е много на сърце - бил съм и в ролята на Стораро, и в ролята на Галена. Не мога да преценя кое е по-якото.

 

Една колежка от кухнята. Пусна я във фейса и написа: "Оф-оф-оф-оф за тебе шефке думи нямам" и днес ми вика видя ли си поздрава :1000 (29):

Хит е, ама трябваше да я пуснат официално и не в този канал. Да не говоря за смотаното слайдшоу. И да ползват Планетчо?? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една колежка от кухнята. Пусна я във фейса и написа: "Оф-оф-оф-оф за тебе шефке думи нямам" и днес ми вика видя ли си поздрава :1000 (29):

Хит е, ама трябваше да я пуснат официално и не в този канал. Да не говоря за смотаното слайдшоу. И да ползват Планетчо?? :mf_surrender:

 

Коментирай химна на онеправданите феминистки:

 

Първи ден: 150К

Втори ден: 100К

Трети ден: 60К

 

България се тресе!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай химна на онеправданите феминистки:

 

Първи ден: 150К

Втори ден: 100К

Трети ден: 60К

 

България се тресе!

 

Ами на мен ми харесва, но гледанията са потрес наистина. Тя и предната вече трети месец не може да направи 3 милиона.

Галин май върви по-добре, спрях да водя статистика, ако си следил кажи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...