Jump to content



Online: Gery-Nikol - Над закона


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много педали, много психично болни, много...

 

Какъв провал е за 2 дни да минеш милиона, да гърмиш навсякъде и да направиш една от най-добрите песни с един от най-добрите клипове за годината?!

 

Ако това е провал... искам и аз да стана певец и да имам такъв провал... всяка песен ако ми е такъв провал, ще се съм горд, че е така... :D

 

А, че е бездарна е върха на глупостта. Точно в "Капките" показа гласа си по-добре от всякога, а песента на Rihana я изпя на нивото на оригинала, ако не и на по-добро, при това на живо. Единствения и фал беше старта с Lady Gaga, но и образа е такъв, то е едно чекнене, една малоумна песен със загубен танц... то цялата и дискография, сценография и хореография на Gaga е такава откачена. Всичко друго и беше перфектно, да не говорим и за рапа, и за народната песен.

 

Абсолютно евала. В момента това е най-голямата ни звезда от жените и Криско от мъжете. Факта си е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

алисали36731678, миличка от Курило ли те пуснаха теб? Напъните ти за аналитична мисъл и адекватна оценка на каквото и да било са меко казано катастрофални, предвиждам отпуска под формата на бан. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще предвиждаш па ти, Ванга умря, не се мъчи да я заместваш.

 

Ако искаш и боб хвърляй. Щом в темата за песента коментирате мен, а не песента...

 

Че и за аналитична мисъл ми говорите. Брей, някой се пъне да се прави на по-интеглиентен, отколкото е. Не се измъчвайте, мозъка ви не е до там и после аналгина пари струва.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досадна си, нагла, проста до безумие и фенка на най-големия копи-пейст в историята на музиката. Ти си зайка на стимуланти, драга. Не ми се пречкай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

алисали36731678, миличка от Курило ли те пуснаха теб? Напъните ти за аналитична мисъл и адекватна оценка на каквото и да било са меко казано катастрофални, предвиждам отпуска под формата на бан. :)

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста зарибява на следващи слушания. Каквото и да си говорим, Гери-Никол е прекрасен медиен продукт - нито съм й фен на поведението, нито на визията, нито на гласа, но в клипове изглежда и звучи жестоко. Който и неин проект да се завърти на Запад - ще звучи достойно до Риана, Ера Истрефи, и другите копи-пейстчета.

 

Пък и заслужава адмирации, че не си копира "Направо ги убивам" с друг текст, за да е 100% сигурна в хита ... нещо, което не може да кажа за Тита и нейния "дон, дон, дон" ... "Базука" 2, "Дали това любов е" 3 и "Антилопа" 4.

 

Но все пак ... те тричките с Дарка би било хубаво да почнат да правят и по-некомерсиални песни, да спрат с "шононо" пеенето и да омекотят поведението.

Колко да може да пееш, че на теб се забавляват "даже и без кока" :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Това поколение въобще предполага ли, че може да се направи купон без всички да са нашмъркани? :mf_surrender:

Обожавам коментарите ти, ти си знаеш! Особено последните редове, не схващам защо се тачи по текстове темата и тази глупава мода не отминава, толкова ли са зле, че не могат да си направят купона по естествения начин...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...