Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Поредната нова работа, която вече не е особено нова, де - 3 месеца станаха, и нищо друго. От работа - вкъщи, разхождам кучето, чета и спя. Само през уикендите мърдам тук-таме и си разнообразявам живота. :D

Ти как си?

Ми и при мен така, работа, вкъщи, пак на работа. Сега съм малко болна и този уикенд ще си почивам вкъщи, ще пропусна излизането.

Иначе времето е топло, перфектно е за разходки и за бяло вино :3fdb8960598fa63e:

Надявам се новата работа да е добре ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега съм малко болна и този уикенд ще си почивам вкъщи, ще пропусна излизането.

 

100 мл. машинно масло, дарадонки от гугутка, забъркани в малко морска сол и ще си като нова за час. Гарантирам, че ще си друг човек!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това, което аз съм ти правил - не всичко е грешно, а само АСЦ. За един час разлика другите планети си остават на същите места.

 

Как стана така, че да разбереш, че си живяла в заблуда относно часа? Звънна в ГРАО ли?

 

И като прочете описанието за АСЦ в Рак, пасва ли ти?

Една от най-близките ми приятелки роди в 16 часа и майка ми каза, че и тя ме е родила тогава. :D Нещо не сме се разбрали като съм я питала преди.

Е, добре, успокоих се, че поне твоите хороскопи, планети и прочие са ок. Май пасва донякъде или донякъде си признавам, че пасва. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

100 мл. машинно масло, дарадонки от гугутка, забъркани в малко морска сол и ще си като нова за час. Гарантирам, че ще си друг човек!

:roll1:

Отивам на покрива на блока да събера дарадонките. Благодаря за рецептата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми и при мен така, работа, вкъщи, пак на работа. Сега съм малко болна и този уикенд ще си почивам вкъщи, ще пропусна излизането.

Иначе времето е топло, перфектно е за разходки и за бяло вино :3fdb8960598fa63e:

Надявам се новата работа да е добре ;)

Зарибих се да ходя на езда. Една бивша съученичка има малка конна база и ходих 3-4 пъти при нея. Един час разходка с кон през гори и поля се оказа доста релаксиращо. Мисля да отида утре пак. За виното, няма второ мнение, въпреки че съм станала необичайно трезвена, примерна и добра - не знам кога ще изпуша и ще направя някоя глупост. :3fdb8960598fa63e:

Работата ми харесва. Mалко е натоварено, на моменти се изнервям доста, но като цяло съм мотивирана и искам да се получат нещата.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибих се да ходя на езда. Една бивша съученичка има малка конна база и ходих 3-4 пъти при нея. Един час разходка с кон през гори и поля се оказа доста релаксиращо. Мисля да отида утре пак. За виното, няма второ мнение, въпреки че съм станала необичайно трезвена, примерна и добра - не знам кога ще изпуша и ще направя някоя глупост. :3fdb8960598fa63e:

Работата ми харесва. Mалко е натоварено, на моменти се изнервям доста, но като цяло съм мотивирана и искам да се получат нещата.

 

Това с ездата е чудесно, конете са уникални животни, много помагат емоционално на хората. А и както каза си е релакс. Защо си станала трезвеник? Малко вино никога няма да навреди, ти го знаеш .. :3fdb8960598fa63e: Я си налей и не му мисли!

Важното е да имаш желание за работата и щом си мотивирана ще ти се получат! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с ездата е чудесно, конете са уникални животни, много помагат емоционално на хората. А и както каза си е релакс. Защо си станала трезвеник? Малко вино никога няма да навреди, ти го знаеш .. :3fdb8960598fa63e: Я си налей и не му мисли!

Важното е да имаш желание за работата и щом си мотивирана ще ти се получат! :)

Просто не ми се пие. :D Като ми дойде музата, ще си сипя. За сега я карам само на вода и чай.

Що се отнася до работата, мисля, че вече дори и вие знаете, че като спре да ме кефи, ще я сменя отново.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто не ми се пие. :D Като ми дойде музата, ще си сипя. За сега я карам само на вода и чай.

Що се отнася до работата, мисля, че вече дори и вие знаете, че като спре да ме кефи, ще я сменя отново.

 

Ххахахахах знаем, да ...

Ти кафета не пиеше нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахахахах знаем, да ...

Ти кафета не пиеше нали?

Да.

Ще почета малко и ще лягам. В бабешки режим съм - към 10;30-11 почти винаги съм заспала, днес даже окъснях. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тоя Иглесиас. Сутринта с Bailamos по радио 1, сега с Bailando. Какво е това въртeне на Иглесиас през час, писна ми. Никакви класически хитове не са това.

Добре, че пуснаха преди това Рики с Private Emotion.

Сега Livin'la vida Loca по радио 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Duele El Corazon какъв класически хит е сега по радио 1?

Или тези от радио 1 си ги мислят ей така класическите хитове на Иглесиас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпо да му е на Енрике Иглесиас-от номер 3 с Банята пада чак на номер 7 в Аржентина според вота на слушателите. Едва стигна номер 2 и не стигна номер 1 заради Рики с Фиебре. Рики с Фиебре самостоятелната версия обаче в класацията в Аржентина-номер 2 е според вота на слушателите сега като слушам радиото онлайн, но Фиебре беше седмици наред номер 1. Вече въртят самостоятелната версия на Фиебре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, които са слушали песента за Световното тази година на Ники Джем се върнали да гледат песента на Рики. Какви коментари има само преди часове: отново най-добрата песен за Световно на всички Световни, не като на Ники Джем, никоя не може да я задмине, същото се случи и с песента на Малума. Всичко се връща при Рики да гледа La Copa de la vida:

 

7 hours ago

Vengo de escuchar la de nicky jam pero ni aun asi supera esto 👏👏💣

 

1

 

 

Angel Corpus

Angel Corpus

9 hours ago

Sin duda la mejor cancion de los mundiales...

 

 

 

Cristian ucañan

Cristian ucañan

11 hours ago

esta y lel waka waka son las mejores el resto estan hasta las huevas

 

 

 

Âlvarez Gómez

Âlvarez Gómez

11 hours ago

SIN DUDA ALGUNA ESTA ES LA MEJOR CANCION DE TODOS LOS MUNDIALES, AUN NO LLEGA NINGUNA QUE LA SUPERE.

Y NO LLOREN POR LA DE JASON DERULO CON MALUMA ESA NO ES LA OFICIAL, ESA ES DE LA CAMPAÑA MUNDIALISTA DE COCA-COLA.

 

 

 

RONNY Reyes

RONNY Reyes

15 hours ago

La mejor sin dudas

 

1

 

 

Jorge Daniel Sanchez Cadena

Jorge Daniel Sanchez Cadena

15 hours ago

Francia 98....que tiempos

 

1

 

 

Diana Rojas

Diana Rojas

15 hours ago

ESTE AÑO HAY QUE REPETIRLA Y RECORDAR BUENOS TIEMPOS

 

1

 

 

juankredhot

juankredhot

16 hours ago

el verdadero himno de los mundiales lejos.

 

1

 

 

Yayo Piñon

Yayo Piñon

17 hours ago

Chinga a tu madre niky jam desde este rolón para un mundial

 

 

 

Geraldine Ñahui Quispe

Geraldine Ñahui Quispe

17 hours ago

Esta canción no podrá ser superada ni con todos los mundiales xd ..

 

 

 

yohanna0903 puma

yohanna0903 puma

19 hours ago (edited)

:"y volviendo por otro atentado musical pero esta parte por nicky Jam :"u

 

1

 

 

Christian Ramirez

Christian Ramirez

19 hours ago

te amo eres un grande Ricky

 

Световното започва от Рики. Няма друга песен като неговата с такъв заряд, текст, музика, енергия. Неслучайно взе и Американско Грами и завладя американците.

 

1 day ago

Ni Maluma ni Nicky Jam superará este gran himno grande Ricky la mejor cancion de un mundial #forever

 

2 days ago

Esto es una canción del mundial no como de la Maluma

 

 

2 days ago

Ricky Martin no nos quieres salvar con un tema tuyo para este Mundial 2018? 🙇

 

 

Всички ще слушат Рики по време на Световното. Коментарите го показват.За поредна година се излагаме с ужасна песен за Световното и то от Ники Джем- трагедия.

 

Хората искат Рики да я изпее на Финала на Световното в Русия и така Рики да отбележи 20 години от излизането на песента.

 

3:1 за Реал Мадрид.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Ма, моля ви се... това е златно!

Трябва някой да врътне интрига или скандал..

 

Никола направи магия на форума да замре. Той нали сега е зает покрай абитуриентски балове, екскурзии, матури, кандидатстване и направи заклинание без него Рамания да не е това, което беше. Много силно биополе има това момче и желанията му се сбъдват. Обаче аз ше му разтура живота!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никола направи магия на форума да замре. Той нали сега е зает покрай абитуриентски балове, екскурзии, матури, кандидатстване и направи заклинание без него Рамания да не е това, което беше. Много силно биополе има това момче и желанията му се сбъдват. Обаче аз ше му разтура живота!!

 

Е той и преди бала не беше много активен, защо да иска такова нещо? Много хора спряха да влизат, явно нещо не е наред тук. Спасявяй нещата! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е той и преди бала не беше много активен, защо да иска такова нещо? Много хора спряха да влизат, явно нещо не е наред тук. Спасявяй нещата! :3fdb8960598fa63e:

 

Леля Ванга навремето каза на майка му, че второто й дете ще е прероденият Хитлер. Така и стана. Виж го какъв е опулен. Той не харесва евреите, не харесва арменците. В София с негови приятели набили един ашкеназин, защото носил от ония малките еврейски шапчици. Положението е страшно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Ванга навремето каза на майка му, че второто й дете ще е прероденият Хитлер. Така и стана. Виж го какъв е опулен. Той не харесва евреите, не харесва арменците. В София с негови приятели набили един ашкеназин, защото носил от ония малките еврейски шапчици. Положението е страшно!

Не ми изглеждат така нещата.

Сега човека е по партита, празнува бал, надали мисли лоши неща. Интересно ми е дали се е напил :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми изглеждат така нещата.

Сега човека е по партита, празнува бал, надали мисли лоши неща. Интересно ми е дали се е напил :1000 (29):

 

Те със сигурност не празнуват!

 

jewish_crowd_crop.jpg

 

Иначе, да - напи се. С "Капи" вишна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...