Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

На мен ми е ясно това, но гопосдин Фейк отново се прави на интересен.

Не е невъзможно, но адски трудно и говорим не за сезонна работа.. Всичко е адски скъпо, а заплатите - ниски

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах го - супер драматично беше направено. :girl_witch:
Само "Изгубени души" на Яница липсваше за фон! :mf_surrender:

 

Така, казвай кои български класици не си чел, за сметка на грозотията Червеняшка, да ти правя списък и да ги почваш! После ще правим смислени дискусии за истински книги! От музика не разбираш, поне литература да ти налея в чутурата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютни глупости. Баща ми работи в сферата на корабостроенето и взима 2500 чисто и да не забравяме разните бонуси.Поне едно 3000-3500 става.

Е корабостроене, корабоводене - да, ами всичко друго..

Познавам хора, които и за 400 лева работят, под минималната заплата..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пуша, но съм сприхава като лелка, без да се старая да го прикривам зад мазна усмивка и сладки фрази, като нея! :3fdb8960598fa63e:

Нищо не трябва да се прикрива! Иначе ще се появят бръчки от толкова нерви. :3fdb8960598fa63e: Трябва да правиш като мен- идваш тук и изкарваш хората от великата им заблуда,например тази че Пловдив е центъра на България едва ли не. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ние с него си правим веселба с масурчета. Ще се радвам, ако се престрашиш да се присъедниш към шоуто. :Vishenka_05:

Е, тука вече ме загуби... одеве се уговарят дружките ми за събота да излизаме и кво да шмъркали и пушили и някви такива, аз като някое детенце си бърникам тела. Грам интерес нямам в тази сфера, както и на алкохола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само "Изгубени души" на Яница липсваше за фон! :mf_surrender:

 

Така, казвай кои български класици не си чел, за сметка на грозотията Червеняшка, да ти правя списък и да ги почваш! После ще правим смислени дискусии за истински книги! От музика не разбираш, поне литература да ти налея в чутурата!

:roll1:

Книги се четат за удоволствие, не да се водят дискусии и да се похвали човек, че е чел български класики. :girl_witch:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е корабостроене, корабоводене - да, ами всичко друго..

Познавам хора, които и за 400 лева работят, под минималната заплата..

Това никъде не го отричам.Просто господин Дюрекс всячески се мъчи да защити бедното си,неподдържано градче без никакви значими отрасли. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не трябва да се прикрива! Иначе ще се появят бръчки от толкова нерви. :3fdb8960598fa63e: Трябва да правиш като мен- идваш тук и изкарваш хората от великата им заблуда,например тази че Пловдив е центъра на България едва ли не. :1000 (29):
С лелка си приличам и по самочувствието! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Е, тука вече ме загуби... одеве се уговарят дружките ми за събота да излизаме и кво да шмъркали и пушили и някви такива, аз като някое детенце си бърникам тела. Грам интерес нямам в тази сфера, както и на алкохола.
Поздравления за което! Ненавиждам наркотици и никога не съм опитвала! Така възпитавам и поколението!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Книги се четат за удоволствие, не да се водят дискусии и да се похвали човек, че е чел български класики. :girl_witch:

Удоволствието не изключва начетеността! С книгата на "бизнес дамата" на минералната вода и алкохола, си направи тоалетна хартия и позабърсвай сладкото кльощаво дупе като за начало!

 

Казвай кого започваш да четеш! Или да пиша и настоявам аз!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С лелка си приличам и по самочувствието! :3fdb8960598fa63e:

Поздравления за което! Ненавиждам наркотици и никога не съм опитвала! Така възпитавам и поколението!

Ох,и аз по много неща си приличам с Кривоцицестата. :Vishenka_05:

Единственият наркотик,който можеш да им даваш е Ивана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Великата Варна! :roll1:

Наистина в момента се развива, правят булевард изцяло модернизиран с много вложени пари, ама хората са бедни. Само лятото по курортите можеш да си изкараш повече лев, иначе бачкаш за 600 лева и то безумни часове..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удоволствието не изключва начетеността! С книгата на "бизнес дамата" на минералната вода и алкохола, си направи тоалетна хартия и позабърсвай сладкото кльощаво дупе като за начало!

 

Казвай кого започваш да четеш! Или да пиша и настоявам аз!

Като завърша. :3fdb8960598fa63e:

138245773485853.jpg

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, не коментирам! Джодженът ще ни прокълне да ни спира тока на всеки 5 минути! :1000 (29):

Добре, не коментирай :1000 (29): Кое ти е любимото заведение?

Изненада ли ще й правиш? Почваш разследване ми се струва. Лекичко и отдалече. :3fdb8960598fa63e:

 

Денис, мина ли ти вече?

Не си падам по жени попринцип. Просто попитах :1000 (29):

От Денис не минава лесно :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,и аз по много неща си приличам с Кривоцицестата. :Vishenka_05:

Единственият наркотик,който можеш да им даваш е Ивана!

И ти ли като Андрюшка дълго време си на сухо? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Като завърша. :3fdb8960598fa63e:

138245773485853.jpg

Започвам да подозирам, че даже фундаментални и базови неща не си чел, ама иначе разбираш кой е разумен и интелигентен от публичните личности... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли като Андрюшка дълго време си на сухо? :3fdb8960598fa63e:

Опази боже не! От 5 години не съм и не мога да си представя живот без секс. Ще стана загорял като някои потребители тук. :3fdb8960598fa63e: Приличаме си по егото,лицемерието и злобата с нея.Аз затова толкова я обичам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно не вярваш, но съм огромен фен на Ивана, събирал съм всичко за нея, имам две големи тетрадки като буквари, пълни с какво ли не за нея - изрезки, плакати, картички, интервюта..

Ще ти я покажа скоро :Vishenka_05: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне има възможности за взимане на 5 пъти по-голяма заплата,докато в Пловдив сигирно това е тавана. После как да си позволите йоркита? :1000 (29):

 

Какви възможности? Трябва да можеш да строиш кораби. Колко хора имат такива умения? Имате късмета, че сте на море.

 

Аз вярвам на hohster, тъй като поне се е показал като честен човек, чиято цел номер 1 не е да дразни. И той казва, че повечето хора взимат по 600 лв.

 

Отрасълът на Пловдив е производството. Най-големите индустриални зони в страната са тук и заплатите там варират между 800-1500 лв, иначе никой не се навива да работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам в какви обичаш да ходиш? ;)
Напоследък съм най-вече да хапваме някъде навън, дискотеките май са в миналото ми! Trattoria Giuseppe Verdi ми е любимо, вкусна пица и спагети имат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви възможности? Трябва да можеш да строиш кораби. Колко хора имат такива умения? Имате късмета, че сте на море.

 

Аз вярвам на hohster, тъй като поне се е показал като честен човек, чиято цел номер 1 не е да дразни. И той казва, че повечето хора взимат по 600 лв.

 

Отрасълът на Пловдив е производството. Най-големите индустриални зони в страната са тук и заплатите там варират между 800-1500 лв, иначе никой не се навива да работи.

Имаме си такъв университет и такова училище,които са пълни.А ти къде видя да отричам,че повечето хора взимат 500-600 лева? До Варна има цял индустриален град-Девня,така че пак не се отличавате с нещо особено.Целта ми не е да дразня някого,бил съм в Пловдив 2-3 пъти и изказвам мнение,това че ти се дразниш вече не е мой проблем.Не може всички да харесваме Пловдив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...