Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Няма никво Велком! Ще се преборя с досадните погледи в фитнеса, ама няма да се нося като крава в размножителен. Ако не отслабна до Юли ще ходя с яке лятото!

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

То до юли по-голямата част от лятото ще си е отишла. Тук вече Е лято, днес в Пловдив беше 31 градуса. Да не си забравиш якетата, като си идваш. :3fdb8960598fa63e:

 

Споко бе, ще влезеш във форма. Според мен климатът там и храната не са ти се отразили добре. Като си дойдеш, ще се нормализират нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

То до юли по-голямата част от лятото ще си е отишла. Тук вече Е лято, днес в Пловдив беше 31 градуса. Да не си забравиш якетата, като си идваш. :3fdb8960598fa63e:

 

Споко бе, ще влезеш във форма. Според мен климатът там и храната не са ти се отразили добре. Като си дойдеш, ще се нормализират нещата.

Ще се подложа на диетата на Кама! По едно плодче и неделя без храна. :1000 (29):

 

Колко килограма си?

Няма нужда да ходиш на фитнес

Гълтай корема или калорекс :1000 (29):

Днес като излизах го гълтах и ходя като пингвин. :D

72 съм още, но корема се отпусна ииии..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се подложа на диетата на Кама! По едно плодче и неделя без храна. :1000 (29):

Днес като излизах го гълтах и ходя като пингвин. :D

 

Много искам да се снимаш и да те видя с корем. :1000 (29): Представяш ли си да скандализираш и да пуснеш във фейса снимка, дето мязаш на ояден тюмбел? Феновете ще се втрещят!

 

72? Оо, мило, ти си вече над нормата за ръста ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много искам да се снимаш и да те видя с корем. :1000 (29): Представяш ли си да скандализираш и да пуснеш във фейса снимка, дето мязаш на ояден тюмбел? Феновете ще се втрещят!

Застигна ме съдбата на Андри. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Застигна ме съдбата на Андри. :(

 

Тя над половината човечество го е застигала тая съдба. Аз преди година и половина бях 89 кг. на 185 см. И аз бях над нормата. Стягаш се и това е - няма друг начин. Сега съм 80-81 кг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя над половината човечество го е застигала тая съдба. Аз преди година и половина бях 89 кг. на 185 см. И аз бях над нормата. Стягаш се и това е - няма друг начин. Сега съм 80-81 кг.

Що не си в Фб..От кой се криеш? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се подложа на диетата на Кама! По едно плодче и неделя без храна. :1000 (29):

Днес като излизах го гълтах и ходя като пингвин. :D

72 съм още, но корема се отпусна ииии..

 

:1000 (29):

Лошо

 

Застигна ме съдбата на Андри. :(

Трябва да плащаш на Динев да те разтяга :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Лошо

Трябва да плащаш на Динев да те разтяга :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Никаква морална подкрепа!

 

Прибрах се одеве, нямам нотификации и не съм влизал.

Е, като те няма от 15 часа с духове ли да си пиша? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви награди?

 

Латино Билборд по Телемундо във Вегас. Сега започна Червеният килим. Рики първи беше за интервю и колко готин беше. Той ще открива наградите да пее Фиебре. 😎

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква морална подкрепа!

Е, като те няма от 15 часа с духове ли да си пиша? :D

Как да те подкрепя? :1000 (29):

Да ти платя фитнеса за няколко месеца? :whistling:

 

Латино Билборд по Телемундо във Вегас. Сега започна Червеният килим. Рики първи беше за интервю и колко готин беше. Той ще открива наградите да пее Фиебре. 😎

Не са ми интересни

Секс темите ти са много интересни...

Искам разкази

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тайните ми клетви, който се е подигравал на Ванча за кюфтета, да го сполети същата съдба, са дали резултат... :whistling:

 

Джиго, благодаря за вдъхновението!

:roll1: :roll1: :roll1:

Недей с лошо...

Не мисля, че е толкова зле, колкото описва :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва

Измисли друго :1000 (29):

Преди бях измислила Джудженис!

 

Но той всъщност е чаровен. Просто явно е мазохист, щом му харесва мяученето на Андреева.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...