Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

es la mejor cancion de un mundial que se a hecho en todos los tiempos y no hay nadien que la supere

 

xcelente tema digno de un mundial estoy de acuerdo con todos los comentarios sencillamente no hay comparación entre Maluma Ricky

 

Даже има: Рики, спаси ни от Малума.

 

El mejor tema nada q ver con maluma....no hay comparación

 

 

Всички, които са слушали тъпата песен на Малума за Световното, отиват при Рики да гледат Купата на живота. Много ме кефят хората, имат вкус.

 

En este 2018 la cancion del mundial cantada por Maluma es un asco.... prefiero el de Ricky Martin mil veces...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая не е официално официалната, а конкретно на Кока Кола. В уикипедия пише, че са поне 6 песни официалните, включително тая на Шакира, която изглежда най-официална междудругото, нищо че най-много да приспи цял стадион и близките 5 квартала.

 

 

Другите цитирани са някви за конкретни страни/тв канали.

 

Танче, вече ти казах, че точно за Русия нямаше как да е Рики - докато е семеен с мъж даже в страната няма да го пуснат. Вероятно за това и няма да го викнат повече, междудругото и ша ни досаждат със Шакира и разни други индивиди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая не е официално официалната, а конкретно на Кока Кола. В уикипедия пише, че са поне 6 песни официалните, включително тая на Шакира, която изглежда най-официална междудругото, нищо че най-много да приспи цял стадион и близките 5 квартала.

 

 

Другите цитирани са някви за конкретни страни/тв канали.

 

Танче, вече ти казах, че точно за Русия нямаше как да е Рики - докато е семеен с мъж даже в страната няма да го пуснат. Вероятно за това и няма да го викнат повече, междудругото и ша ни досаждат със Шакира и разни други индивиди

 

Стига с тая Шакира вече, аман от нея. Значи това е най- незаслужилата певица- страшен мързел, никаква промоция не направи на последния си албум, а албумът взе и Грами, и Латино Грами. Само седи в Барселона и гъза не си мръдна от Пике.

 

Рики имаше концерти в Русия- в Москва и Сочи, ама още не беше семееен, преди 1-2 години мисля беше. И все пак Рики единственият подходящ за Световно и коментарите на хората го показват. Всички останали след него са тъпи.

 

Това не прилича на гласа на Шакира.

 

След Waka Waka и La La й е тъпа. Няма никакъв усет за Световно Шакира- най-глупавите й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 26 аорил, наградите на Билборд за латино музика ще празнуват 20 години. Значи Рики няма да пее само една песен май. И Чаян ще пее, и CNCO, и Karol G, Джей Балвин, Quavo, Cardi B, Maluma, Maná, Nicky Jam, Ozuna и Sofia Reyes.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера са ми изпратили имейл, че са ми изпратили кукличката. На 19 април ще я получа, да видим дали ще сваря куриера, ако съм на работа.

9302260Y.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какъв сайт намерих сами за сваляне на HD клиповв и музика. В моментс свалям в HD клиповете на Рики от Iheart radio Fiesta Latina 2017, изпълненията му от Русия от 2014 и 2017, новия му клип, изпълнението му на Somos Ina Voz 2017 и деуго, и всичко е в HD.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...