Jump to content



Препоръчани коментари

Че тя кво точно работи в момента?

 

Иначе браво на нея. Лошо няма по принцип, но да няма пари за чистачка и да те зема за пиар, а да се вее по Дубай и Тайланд - има.

Ами по проект с Оцко и частни партита. Иначе пиар си има, а чистачка не и трябва, при все, че в апартамента и са две жени. (Ако я е освободила де, не знаем дали е вярно.)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефят като нямат участия и вземат да се оправдават с частните партита. Тя и Райна така беше. Целия месец имала участия, ама само 2 от тях били обявени, защото другите били частни.

Не бе мила, обявили са ти 2, защото 2 си имала.

И лелчето Рени същата. Умрели да я канят по частни партита, освен ако не са лелките пред някой блок. Ще галят котки, ще чоплят семки и ще говорят за интелигентната и публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефят като нямат участия и вземат да се оправдават с частните партита. Тя и Райна така беше. Целия месец имала участия, ама само 2 от тях били обявени, защото другите били частни.

Не бе мила, обявили са ти 2, защото 2 си имала.

И лелчето Рени същата. Умрели да я канят по частни партита, освен ако не са лелките пред някой блок. Ще галят котки, ще чоплят семки и ще говорят за интелигентната и публика.

 

Частните партита не се обявяват и няма как да знаем. Но на 21 и 22 миналия месец, например, беше на частни, но за тях разбрах от "Преди обед", а рядко разбирам за някои от отговорите и на коментари тип "Кога ще дойдеш при нас?", като казва, че ще ходи еди си кога, но на частно. Та, ако не бе споменала, нямаше и да разбера, че ще има в този случай, те някои даже не позволяват и да се споменава, така че колко си има си знае само тя. И мога да ти кажа, че точно певици със стаж и име като Рени, които могат да пеят всичко се търсят за частни партита, почти никой не гледа актуалността - тя е фактор в клубовете. Но тези почивки не са безплатни, а освен ежедневните разходи плаща и пансиона на Борис - явно не е фалирала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, тия почивки са инвестиция. В Момента е модерно да се търсят мъже в Дубай. Ето, някаква си лепнала силикон на кредит и си намерила там тъпкач веднага. Валериева си намери петролен бос в Катар. Емилия и тя с някакъв от емирствата, дето сигурно помощи получава, нали...

Свършиха дебелите чичаци тук, изредиха ги и тръгнаха мощно към ОАЕ да търсят инвеститори :D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, тия почивки са инвестиция. В Момента е модерно да се търсят мъже в Дубай. Ето, някаква си лепнала силикон на кредит и си намерила там тъпкач веднага. Валериева си намери петролен бос в Катар. Емилия и тя с някакъв от емирствата, дето сигурно помощи получава, нали...

Свършиха дебелите чичаци тук, изредиха ги и тръгнаха мощно към ОАЕ да търсят инвеститори :D :D :D :D

На тоя принцип, чий го търси в Тайланд? Там най-много да забърше някой ши-мейл, ма те са платени по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, айде стига пък вие. И да има, и да няма работа, може да намери време и пари за няколко почивки. Който търси, намира начин. И аз си имам фонд, пък режа други разходи. Не е и толкова скъпо да отидеш в Тайланд, камо ли в Дубай. Нека се забавлява жената.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Лелчето на лов за мъже в ОАЕ. Страшен майтап. Все ще намери някой, има ги всякакви.

А какво прави в Тайланд ми е трудно да ти отговоря? Сигурно някой тайландски чай е отишла да пие, да се успокои, да отпусне напрежението, че и в Дубай отиде, ама не забърса някой Мехмед или Абдул с някоя друга петролна рафинерия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде знаеш, че не е забърсала (странно ми е защо ти е толкова важен личният живот на Рена)? Може Мехмед или Абдул, или и двамата, да са я спонсорирали. Добре се забавлява, личи си на снимките. Време за забивки йок. Що за Нелина не кажеш същото, като е с нея?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би се е вързал на клюката, че Нелина си е прибрала Коко след толкоз години и колежки?

 

Иначе Рената нека върви, нека си забие арабски шейх, пък да намери и за други нейни колежки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да се е събрал с Нелина. И не ме интересува личния живот на лелче.

Гавря я.

А , че Нелина е била с нея не съм знаел. Че какво пречи и тя да забърше някой рязан?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би се е вързал на клюката, че Нелина си е прибрала Коко след толкоз години и колежки?

 

Иначе Рената нека върви, нека си забие арабски шейх, пък да намери и за други нейни колежки.

Ще бъде яка маманка <3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частните партита не се обявяват и няма как да знаем. Но на 21 и 22 миналия месец, например, беше на частни, но за тях разбрах от "Преди обед", а рядко разбирам за някои от отговорите и на коментари тип "Кога ще дойдеш при нас?", като казва, че ще ходи еди си кога, но на частно. Та, ако не бе споменала, нямаше и да разбера, че ще има в този случай, те някои даже не позволяват и да се споменава, така че колко си има си знае само тя. Но тези почивки не са безплатни, а освен ежедневните разходи плаща и пансиона на Борис - явно не е фалирала.

Не знам защо изобщо им се връзваш, четеш и отговаряш на хапливите коментари, в които липсва всякакъв финес? Важното е, че ние знаем колко добър и стойностен човек е Рени, каква прекрасна майка е, която сам-сама се справя с отглеждането на двете си деца. Колко добра певица е! Правя й евала за всичко, което е постигнала, което прави и й пожелавам от сърце един голям мегахит с магнитута на вечните й. Няма невъзможни неща! Само по усмивката и погледа й си личи колко добър човек е!Поздрав с тази любима песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо изобщо им се връзваш, четеш и отговаряш на хапливите коментари, в които липсва всякакъв финес? Важното е, че ние знаем колко добър и стойностен човек е Рени, каква прекрасна майка е, която сам-сама се справя с отглеждането на двете си деца. Колко добра певица е! Правя й евала за всичко, което е постигнала, което прави и й пожелавам от сърце един голям мегахит с магнитута на вечните й. Няма невъзможни неща! Само по усмивката и погледа й си личи колко добър човек е!Поздрав с тази любима песен!

68 053 показвания :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук има 81 хиляди = 149 хиляди гледания, много хубава песен е, за жалост недооценена!

Не са от голямо значение гледанията, какви помии имат милиони.. А малкото гледания не правят "Пусни това парче" по-малко качествена и стойностна. Но все пак +

 

Бащата нищо ли не дава?

В Папараци каза, че не изпълнява това, което е по договор откъм финансовата част. Даже намекна и за финансови и материални щети.

 

Рена май не я въртят вече по Фен тв...

Към момента няма актуален проект, който да ротира - нормално. Като излезе новата песен, пак ще започнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E то по Планета и Малина няма ама си я въртят.Тотално ще я забравят.

Да, но тя си е във фирма на договор, клауза от който са задължителните ротации. Рени е самопродуциращ се изпълнител и решава сама кога да ротира и кога да спре - парите са си нейни. Но по ДС ТВ си я въртят :D

 

Обаче всяка година излизат нови и нови ТВ версии на Мерцедес, бил е топ, а хубавото е и че продължава - 7 милиона ги има в тубата със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но тя си е във фирма на договор, клауза от който са задължителните ротации. Рени е самопродуциращ се изпълнител и решава сама кога да ротира и кога да спре - парите са си нейни. Но по ДС ТВ си я въртят :D

 

Обаче всяка година излизат нови и нови ТВ версии на Мерцедес, бил е топ, а хубавото е и че продължава - 7 милиона ги има в тубата със сигурност.

"Papagaj" също мачка с гледания. :3fdb8960598fa63e: Коментирай, че "Karaj me" е напът да стане първата песен на Рени от това десетилетие с 2 милиона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...