Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Идва,идваааааа. :viannen_28: :clap: :yahoo1: :77: :1000 (6): :mbounce: :yoji: :g2: :g2: :g2: :g2: :happyppl: :band: :P

2 години чакаме нов сингъл, 3 години нов албум, музиката от Рики е като мираж, но накрая ще гръмнееее.

 

9268751m.jpg

Как 2 години? Венте пака не е ли от по-късно?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ония (както го наричаш ти), Месут Юзил, гаджето на оная от турския сериал, е един от най-добрите халфове в света и съвсем не е грозник, какъвто го изкарваш.

93dcaec01066006aa4a7c3e80ee11844--football-hairstyles-football-players.jpg

Arsenal-02-GQ-15Dec15_Boo-George_b.jpg

Arsenal-03-GQ-15Dec15_Boo-George_b.jpg

e447d61dd5e7bc9d5a3484415639e3a8--football-soccer-soccer-players.jpg

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ония (както го наричаш ти), Месут Юзил, гаджето на оная от турския сериал, е един от най-добрите халфове в света и съвсем не е грозник, какъвто го изкарваш.

 

Ужасен е. Грозен е мъжа и на тая дето играе Иджлял.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да де, къде ги видя 2 години?

 

Почти 2 години. И пак винаги много дълго се чака за нова музика от Рики.

Много се надявам клипът на 23 февруари да излезе през деня. Не ми се чака вече.

 

Ей, преди как уцелвах все в Мола Венте Пака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох ама и ти ги знаеш :3fdb8960598fa63e: Следиш ли ги?

Кое да следя? Тоя турския сериал ли? Никакъв шанс. От фейса на Таня съм наясно, че съществува и че една от актрисите е гадже с Юзил. :D Не знам и аз защо, но ме издразни, че беше оплют в 5-6 последователни поста. :1000 (29):

Иначе телевизия не гледам, само Скъпи наследници си връщам и новини.

А Исмаил е някакъв певец, който Таня много харесваше по едно време. Той е много гнусен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое да следя? Тоя турския сериал ли? Никакъв шанс. От фейса на Таня съм наясно, че съществува и че една от актрисите е гадже с Юзил. :D Не знам и аз защо, но ме издразни, че беше оплют в 5-6 последователни поста. :1000 (29):

Иначе телевизия не гледам, само Скъпи наследници си връщам и новини.

А Исмаил е някакъв певец, който Таня много харесваше по едно време. Той е много гнусен.

 

ПАДАМ :roll1: :roll1: :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямат никакъв вкус- само пари играят тука, да се сгодиш за такъв

9268801v.jpg

 

И тая наскоро пък се омъжи, как ще си легнеш с такъв:

9268798M.png

Какво им е и на двамата? Твоя Ники да не би да е мистър вселена? Всеки си има вкус, пък и външността не е всичко - обичат си се явно хората. До кога не е ясно, но то нищо не е предвидимо в този живот.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое да следя? Тоя турския сериал ли? Никакъв шанс. От фейса на Таня съм наясно, че съществува и че една от актрисите е гадже с Юзил. :D Не знам и аз защо, но ме издразни, че беше оплют в 5-6 последователни поста. :1000 (29):

Иначе телевизия не гледам, само Скъпи наследници си връщам и новини.

А Исмаил е някакъв певец, който Таня много харесваше по едно време. Той е много гнусен.

Шегувам се. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм фенка на Барселона, но въпреки това, също не съм съгласна с нападките към Месут. Все пак е голямо име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАДАМ :roll1: :roll1: :roll1:

Ми аз имам изострено чувство за справедливост и мразя двойните стандарти.

10418514_686083794807444_906819764610671756_n.jpg

scene01-mesut.png

 

 

Шегувам се. :3fdb8960598fa63e:

Аз съм фенка на Барселона, но въпреки това, също не съм съгласна с нападките към Месут. Все пак е голямо име.

Е, той вече играе в Арсенал :D И да не беше голямо име, от къде на къде ще го плюе така. Грозен бил, заради парите била с него и не знам си какво. Супер грозно е, а и такива изводи си вади и тя не знае от къде - нито познава нея, нито него. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми аз имам изострено чувство за справедливост и мразя двойните стандарти.

10418514_686083794807444_906819764610671756_n.jpg

scene01-mesut.png

Е, той вече играе в Арсенал :D И да не беше голямо име, от къде на къде ще го плюе така. Грозен бил, заради парите била с него и не знам си какво. Супер грозно е, а и такива изводи си вади и тя не знае от къде - нито познава нея, нито него. :mf_surrender:

Исмаил и на мен ми е доста грозен.

Иначе знам за Месут, но не харесвам и Арсенал. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исмаил и на мен ми е доста грозен.

Иначе знам за Месут, но не харесвам и Арсенал. :3fdb8960598fa63e:

ХАхаха и аз съм така - като не харесвам някой отбор и най-добрият футболист да играе там, няма да съм му фен :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като някой наркоман е тоя на Amine, че даже й изневерявал с бившата си. Аmine отново се върнала при него, сгодени са, обещала му ,че повече няма да снима романтични сцени и да се целува в сериалите. Това й е професията, той какво иска. Страшен кретен.

 

A на Толгахан дето играе Ийт е много красива жена му Мис Албания. Миналата година са се оженили навръх рождения й ден

 

9268830V.jpg

 

9268831G.jpg

 

9268832a.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАхаха и аз съм така - като не харесвам някой отбор и най-добрият футболист да играе там, няма да съм му фен :D

Да, но поне не му отричам качествата, като играч. А пък да го обиждам, че и грозен съвсем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...