Jump to content



Olympic Games Beijing 2008


Препоръчани коментари

Стискам му палци да вземе 8-те медала на машината. Останаха още 2, ако ги вземе с теб трябва да му направим фен клуб ;)

 

П.П. Направо се комплексирам някой като изкара номер и половина по-големи крака от мен :lol:

Тоя е нечовек, просто няма друг като него. И аз искам да вземе и последните 2 медала, защото наистина ги залужава.

Фен клуба - напреееееееееед.

AhaHAhaH

Евалата на Румито. Пропуснах да гледам как си взема медала, но довечера ще гледам обзора.

Ей са един ямайски бегач би рекорда на 100 метра, ебаси изруда. Аз 50 бягам за 7 и нещо, а той 100 за 9 и нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много се зарадвах за Румяна! БРАВО!

Волейболистите се надявам да се стегнат и пак да са онзи добър отбор на който всички симпатизираме :)

 

Спокойно ;) Пламен се връща, с Венецуела ще раздаваме шамари1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно ;) Пламен се връща, с Венецуела ще раздаваме шамари1000%20(30).gif

 

 

Да.Какви беха тия историй с него така и не ми стана ясно!

Мно0го се изкефих и на Ивет как се класира.Много се старае момичето.

:1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сребро за Станка Златева! Май само един медал ще вземем още в гимнастиката, ако Йовчев стисне зъби и издържи.

 

8 златни медала за Фелпс със 7 световни рекорда и един олимпийски! Nedis, кога ще се видим да се почерпим и да откриваме фен клуба :lol: :1000 (30):

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Станка Златева ми се видя,че много лестно се предаде на китайката . . .
Иначе и сребро не е малко :) Браво на нея!

Ивет не можа да класира за финала на 100-те метра,но е нормално има 124953509835 негърки,които са много по-бързи . . .
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сребро за Станка Златева! Май само един медал ще вземем още в гимнастиката, ако Йовчев стисне зъби и издържи.

 

8 златни медала за Фелпс със 7 световни рекорда и един олимпийски! Nedis, кога ще се видим да се почерпим и да откриваме фен клуба :lol: :1000 (30):

Щом ще се черпи съм винаги готова ;р

 

Евалата на всички наши спортисти, които са на Олимпиадата. Въпреки условията в които тренират те правят всичко възможно да победят. Яд ме е за борбата и волейбола и заради всички помии които се исипаха по адрес на Пламен, вместо да го подкрепят, те го хулят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на наште! Успех и на 1/4 финала. :)

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд за Данчо... Простооооо не знам какво да кажа ;(

Цветелина завърши последна в бягането на 200 метра с препятствия.

А за волейболистите ни - личи си че Пламен е в отбора, а Владо въпреки контузията пак играе. Лъвчетата напред!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд за Данчо... Простооооо не знам какво да кажа ;(

Цветелина завърши последна в бягането на 200 метра с препятствия.

А за волейболистите ни - личи си че Пламен е в отбора, а Владо въпреки контузията пак играе. Лъвчетата напред!!!

Много жалко за Данчо наистина, заслужаваше след отнетата му титла в Атина тук да приключи като номер едно.

Колкото до волейболистите ни... ние бяхме до тук, руснаците ще ни отвеят като стар ЗИЛ опаковка от вафла "Боровец" :mf_surrender: Ако не 3:0, най-много един гейм да вземем по някаква случайност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние първо отидохме с някаква смешна делегация, после половината се контузиха и за капак тези които останаха са хал хабер. То няма и как да е иначе, предвид спортните бази, които имаме. Гребния канал в Пловдив направо се разкапва, какви плувци да имаме и какви гребци. Румито направи истински подвиг за мен. Като цяло медалите ни идват главно от борбата и вдигането на тежести, сега просто щангистите ги няма, а тези, които останаха от борците не се представиха много на ниво. И въпреки това пак донесоха 2 медала.

 

Евала на китайците! Това прави дисциплината- олимпийски шампиони, ние сме недисциплиниран народ и от там ни идват и всичките проблеми!

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние първо отидохме с някаква смешна делегация, после половината се контузиха и за капак тези които останаха са хал хабер. То няма и как да е иначе, предвид спортните бази, които имаме. Гребния канал в Пловдив направо се разкапва, какви плувци да имаме и какви гребци. Румито направи истински подвиг за мен. Като цяло медалите ни идват главно от борбата и вдигането на тежести, сега просто щангистите ги няма, а тези, които останаха от борците не се представиха много на ниво. И въпреки това пак донесоха 2 медала.

 

Евала на китайците! Това прави дисциплината- олимпийски шампиони, ние сме недисциплиниран народ и от там ни идват и всичките проблеми!

 

 

В леката атлетика винаги имаше по някой медал. Сега и това няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до волейболистите ни... ние бяхме до тук, руснаците ще ни отвеят като стар ЗИЛ опаковка от вафла "Боровец" :mf_surrender: Ако не 3:0, най-много един гейм да вземем по някаква случайност.

 

:baaasmiley: Жалко за нашите, много тежък жребий. Мисля, че Италия, въпреки че спечелиха срещу Полша, можеше да ги бием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес стоях до 7 да гледам и мача... Кофти работа.... Е поне стигнахме до тук.

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

пооне имаме медал днес

не очаквах да победим русия

ама ми писна да виждам все китай на 1 място

да не бяха викали другите държави

понакога е доста странно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свърши се с Пекин 2008!

 

Това беше първата олимпиада,на която не гледах нито откриването,нито закриването,и нито един старт или мач от какъвто и да е спорт :girl_cry2:

А я чаках година и половина ... Сега ше си почакам до Ванкувър 2010 :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тея китайци са голяма работа... Ебаси закриването направиха, просто не можех да повярвам какво става стоях и гледах някаво супер очудено...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Свърши се с Пекин 2008!

 

Това беше първата олимпиада,на която не гледах нито откриването,нито закриването,и нито един старт или мач от какъвто и да е спорт :girl_cry2:

А я чаках година и половина ... Сега ше си почакам до Ванкувър 2010 :D

ти добре ли си?

това беше най-хубавата олимпиада,правена някога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...