Jump to content



Online: Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима


Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен песента ми е приятна и веселяшка. Наистина звучи леко ретро. По принцип и за "20 лева" отзивите в началото бяха мега зле, ама песента се пускаше по дискотеките и стана някакъв малък до среден хит.

 

Струва ми се, че много често бълва проекти Емицата. Няма и два месеца от "Почти пефектен" и вече с нова песен, не се прави така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2 дни я слушам и не ме зарбияваше ( както 20 лева.. )

В началото ми се стори мега тъпа песен, но ме зариби много

Ще е хит

Каквото и да изпее Емануела ще ми хареса веднага или след време..

Графики...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да се очаква от певица, която пуска песен, когато участията и намалеят.

Тя самата така се изказа. Не гледала колежките и какво правят, а гледала само участията си. И щом намалеят значи било време да пуска нещо ново. :mf_surrender:

 

Предните и песни се ядваха, но тази си личи, че е направена за "отмъщение" на Диневи без никаква мисъл и т.н...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато беше в "Ара" работеше много по-добре... Лично за мен откакто е в Пайнер има 2-3 хубави песни и тази не е от тях!

Клиповете ѝ пък изобщо не са за коментар :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При първото слушане не ми допадна кой знае колко, просто защото от Емануела винаги очаквам нещо убийствено. После ме зариби със всяко следващо слушане все повече. За мен е по-добра от 'Почти перфектен' и може би малко под нивото на другите й от Пайнерския период. Още малко й трябва на Емануела, още един брутален хит като "Като теб" или дуета с Коц и може да претендира за ТОП 4!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...