Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Мен по-добре, за да нямаме вече никакви допирни точки. :)

 

И като ме изгонят ква допирна точка ще имаш с мен?

Що проблем ли ти е някакъв? За ко не ме блокна по-рано тогава???

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като ме изгонят ква допирна точка ще имаш с мен?

Що проблем ли ти е някакъв? За ко не ме блокна по-рано тогава???

Опитах се пак да се разберем, ама ако някой види 100-те съобщения които пращаш едно след друго просто ще колабира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами доизказвай се мила, че да можем да те разберем :)

 

Гласувайте да изгонят мен, а да остане Денис. Ето.

Че милия гледам много страда, че сме заедно под един покрив.. А уж заедно влязохме..

 

/реално за друго смятам, че заслужава да остане в къщата де... надявам се да спечели и смятам, че си заслужава. А че той насреща айде да не казвам, не означава, че аз не го подкрепям!/

Link to comment
Сподели в други сайтове

ББ: Добър вечер Putin. Кого номинираш тази седмица ?

 

Putin: Първият съквартирант, когото номинирам, е Денис. От самото му влизане в къщата усещам, че е изключително изкуствен и преиграва доста. Единственото, което показва е една актьорска игра на любовна връзка, за съжаление не особено добра и убедителна, за играта говоря, а и за връзката може да се каже същото. Не обичам хора, които не са искрени, усещам в него една спотаена агресия, усещам, че скоро обаче маската ще падне.

 

Вторият съквартирант, когото номинирам, е Кели. Той си мисли, че е влязъл в балнео-лечебен курорт, а не в риалити предаване, което изисква малко повече усилия - физически и психически. Не толерирам хора, които не участват в мисиите, слагат общото благо на кантар и имат изключително егоистични подбуди. Смятам, че ще се почувства по-добре извън къщата, не само той, а и останалите съквартиранти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитах се пак да се разберем, ама ако някой види 100-те съобщения които пращаш едно след друго просто ще колабира.

 

Не си личеше опита ти за разбирателство да ти кажа... Предвид хилещите човечета и тук и там.. Ама то за това на човек трябва да му пука де, ако не му пука няма как да подкрепи някого. Нормално.

А иначе да.. преди време разбрах, че това е начина и че всеки се огъва точно на това..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ББ: Здравей Blueberry. Време е за номинации

 

Blueberry: Номинирам Денис - защото е пасивен и Кели - защото е пасивен в другия смисъл !

 

:roll1: :roll1:

 

Хомофобия ли долавям?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ББ: Здравей Dinnev. Дойде момента да номинираш.

 

Dinnev: Denis - нищо лично, искам си Арвиту обратно!

Putin - не комуникирам с него. Сподели си цигарите с мен, но нищо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ББ: Любимеца на съквартирантите - Salvatore. Кого номинираш тази седмица ?

 

Salvatore: Денис - мисля, че драмите с Арвиту до една степен са двигател на шоуто, но от друга натоварват и всички драми, крещене, идва ми в повече.

 

Арвиту - по същите причини. Мисля, че не тук е мястото да изразяват неизяснените си отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ББ: Галеница на къщата - Кели. Искаме да чуем твоите номинации.

 

CallyPressyfan' : Номинирам Денис и -А. , но не мога да се аргументирам защото ме боли капачката на десния крак, лявото клепаче на окото и лумбагото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ББ: Добър вечер -А. България тръпне да чуе номинациите ти.

 

 

-А: Добър вечер Биг Брадър и добър вечер България. Номинирам Arwity защото тя самата не се чувства добре. Всекидневните скандали с Denis не се отразяват добре на нея. Определено е интересна за формата, но една номинация би помогнала да премисли държанието си. Не виждам защо с Denis се карат по 20 пъти на ден без абсолютно никакъв смисъл. Натоварват се психически и не мисля, че са щастливи. Не вярвам в internet любовта и дори забивки и това е поредния пример.

Втория съквартирант който номинирам е Denis по същите причини. Плюс това сто процента ще е номиниран което кара номинацията да не ми тежи особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ББ: Добър вечер Kondomcho. Трепнем да чуем номинациите ти.

 

Kondomcho:

1. Арвиту, защото ме блокна във Фейсбук без да й мигне окото, само заради това, че си изразих мнението по един въпрос, без дори да искам да я засегна (и тя това го знае).

 

 

2. Кака Кели - здравословните й проблеми са в повече, не участва в мисии, нека си отиде вкъщи да почива милата. А и след първия път, сексът вече не е същия. biggrin.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

Не ми е изненада...

Само че.. да няма камери в нас бе хораа?? Дали ми е мигнало окото и дали е текло нещо от него, мисля че само аз си знам! Че такива крайни изказвания. Можеше това за окото да се спести и само другата част. Мерси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...