Jump to content


Доволни ли сте от новите модератори?


Препоръчани коментари

Аз не съм доволен от Fast. Мисля, че е прекалено тънкообиден (да не кажа дребнав) и проявява тенденциозно отношение към феновете на Галена. Все пак има някакво подобрение, защото преди да стане модератор беше още по-тънкообиден и докладваше постове, в които хората му казват, че е "психо". :mf_surrender:

 

Не разбрах защо вчера банът на nikinlay беше удължен от 3 на 14 дни!?!?!?!? Момчето беше казало само "Да го ду*ате", беше наказан (3 дни) и след това без да е направил нещо кой знае какво, му беше лепнат 14-дневен бан.

 

Fast или ще трябва да стане по-толерантен и справедлив, или по-добре да се оттегли от поста си. Нека и други изкажат мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Аз не съм доволен от FAST

 

можеше само 10% предупреждения. а той ми лепна 1 ден бан

Преслава - Няма да ти пиша [ 34 ] ** [15.45%]

 

Горете В Ада

______________________

У***т обида ли е ? и тука 3 дни бан. Причина: Обида

http://i.imgur.com/3abQCuW.png

 

 

и слапо сакато изтрива коментари,затваря теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен. Не ви е виновен Фаст, че сте вманиачени дотолкова, че заради чалгарки пожелавате на хората да умират и горят. Спазвайте добрия тон и никой няма да ви наказва. От дотук изредените неща, само удължаването на бана на Дейнжър може да се оспорва (ако наистина е без причина).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен. Не ви е виновен Фаст, че сте вманиачени дотолкова, че заради чалгарки пожелавате на хората да умират и горят. Спазвайте добрия тон и никой няма да ви наказва. От дотук изредените неща, само удължаването на бана на Дейнжър може да се оспорва (ако наистина е без причина).

Защо Stoeroeto не раздава банове,а само FAST ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От дотук изредените неща, само удължаването на бана на Дейнжър може да се оспорва (ако наистина е без причина).

Баннат е за писане от чужд профил, докато има бан, отделно и за това че баннах Кондомчо заради него. Мислех да го намаля, но като видях това :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

30sirt2.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Stoeroeto не раздава банове,а само FAST ?

Защото са 2 различни човека и всеки сам си преценява. Искахте действащи модератори, получихте ги.

 

Баннат е за писане от чужд профил, докато има бан, отделно и за това че баннах Кондомчо заради него. Мислех да го намаля, но като видях това :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Ето, че имало причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм доволна. Не ви е виновен Фаст, че сте вманиачени дотолкова, че заради чалгарки пожелавате на хората да умират и горят. Спазвайте добрия тон и никой няма да ви наказва...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че темата отново е срещу Фаст. В момента основно той се занимава с инфантилните ви изблици, бъдете му благодарни, че си отделя времето за форума.

Момо е наясно с всяко наше действие, така че подобни теми са излишни. Ако имате конкретно оплакване, обърнете се към него лично. Тази тема я затварям!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...